صفحه 1 از 183 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1824

موضوع: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا 2014- 2008

پیش فرض Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا 2014- 2008

سلام،

من یه سوال در مورد pick up ویزا تو ترکیه و مخصوصا آنکارا دارم. البته نمی دونم امسال هنوز کسی به pick up کردن رسیده یا نه ولی ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه.

تو سایت سفارت در آنکارا نوشته ایرانیها روزهای پنج شنبه از یه ساعتی تا یه ساعتی میتونن بیان مدارکشون رو واسه pick up تحویل بدن. از اون جاییکه بنا به شنیده ها 3 روز هم لا اقل طول میکشه تا مهر ویزا رو بزنن و اینکه اگه شنبه یکشنبه رو بی خیال شیم، ویزا رو دوشنبه یا سه شنبه تحویل میشه گرفت تازه..... فکر می کنم پستش می کنن و نمیدونم که رسیدنش به دستمون چقدر طول میکشه.....

پیام مدیریت: برای انتخاب بهترین پست جهت پیک آپ ویزای آمریکا از آنکارا لطفا به این ارسال مراجعه فرمایید.
    ویرایش توسط studentz : April 16th, 2014 در ساعت 06:49 PM دلیل: پیام مدیریت

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا در ترکیه

سلام دوستان
    فکر کردم این هفته ها عده زیادی از بچه ها برای پیکاپ ویزا می رن آنکارا به خاطر همین گفتم مورد خودمون رو شرح بدم که خیال همه راحت بشه.
    ۵ شنبه حدود ساعت ۱۲:۴۵ اومدیم جلوی سفارت. صف بود که بیشترشون ایرانی بودن. بعد از حدود ۱ ساعت گفتن اونایی که برگه زرد دارن بیان تو. از وقتی از اون ۲-۳ تا در رد شدیم و نشستیم توی سالن خیلی معطل شدیم. یه بار هم وسط انتظار شروع به پخش کردن آژیر خطر کردن و گفتن برید زیر صندلی هاتون تا وقتی که دستور جدیدی اعلام بشه !!!! البته مراجعه کننده ها هیج اهمیتی نمی دادن و همه همدیگرو نگاه می کردن ولی خودشون باجه ها رو تعطیل کردن و رفتن و تا چندین دقیقه هیچ کس از خودشون به چشم نمی خورد. فکر می کنم این جوری تمرین می کنن که اگه ما بهشون حمله کردیم زود بتونن فرار کنن!!!
    حدود ۳ ساعت معطل شدیم تا نوبتمون شد. ما f1,f2 بودیم. تا اونجایی که من دیدم همه بچه های پیک آپ با آفبسر سیاه پوست مصاحبه کردن . اول بهمون گفت که پاسپورت هاتونو امضا کنین. (‌به همه بچه ها می گفت). بعدش گفت که چرا انگلیسی امضا کردی. گفتم بده زیرش فارسی امضا کنم گفت نه این مشکل خودت با حکومتتونه! بعد پرسید که کی می رسی آمریکا . منم گفتم ۱۵ آگوست و اون یه چیزی وارد کامپیوتر کرد. فرم های I-20 مون رو نگاه کرد و گفت که اینا رو توی چمدونتون نذارین چون وقتی پیاده می شین توی فرودگاه ازتون می خوان. توی کیف دستیتون بذارین. بعد گفت برید UPS و شماره تونو تحویل بدین و آدرستونو. من ازش پرسیدم که شنبه آماده می شه گفت آره آخرشم گفت موفق باشین.
    به همین سادگی بود. حالت فرمالیته داشت. اصلا هم از مصاحبه مجدد f2 خبری نبود.
    تا این ساعت که مدارکمون به هتل نرسیده ولی آقا عباس معروف زنگ زد الان و گفت که آشناش توی UPS گفته مدارکتون آماده است و تا ساعت ۱۱ می یارن هتل.
    امیدوارم همه موفق باشین.

ویزای مارو آوردن.
    توش نوشته که اعتبارش تا ۳۰ اکتبره. پس از کجا معلوم می شه که توی کل دوره ای که اونجا دانشجو هستیم معتبره؟ اگه کسی می دونه ممنون می شم جواب بده.

خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون، بعد خانم سارا فکر کنم شما اولین فردی هستید که تجربه ی pick up اش رو اینجا آورده........... فکر کنم شما هم 2 جون مصاحبه داشتید، نه؟

غیر از شما چند نفر دیگه ایرانی برای گرفتن ویزا اومده بودن؟؟ واسه همه تا شنبه ظهر رسید دستشون؟؟

فکر کنم اون اعتباری که نوشته مربوط به زمان اعتبار برای ورود به آمریکاست.....

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    فکر کنم شما هم 2 جون مصاحبه داشتید، نه؟

غیر از شما چند نفر دیگه ایرانی برای گرفتن ویزا اومده بودن؟؟ واسه همه تا شنبه ظهر رسید دستشون؟؟

فکر کنم اون اعتباری که نوشته مربوط به زمان اعتبار برای ورود به آمریکاست.....
    سلام ..بله ما ۲ جون مصاحبه داشتیم. غیر از من و همسرم حداقل ۵ تا دانشجوی دیگه هم برای پیک آپ اومده بودن. ۲-۳ تا شونو که می دونم از بچه های همین فروم هستن. نمی دونم ویزای اونا هم امروز اومد یا نه ولی می تونم بپرسم. کلا خیلی خیلی ایرانی بودن ولی بیشتر گرین کارتی بودن. توی جایی هم که ما هستیم صبح که UPS مدارک رو آورد فقط ما دانشجویی بودیم و بقیه گرین کارتی .
    بله اون اعتبار ورود هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    سلام دوستان
    فکر کردم این هفته ها عده زیادی از بچه ها برای پیکاپ ویزا می رن آنکارا به خاطر همین گفتم مورد خودمون رو شرح بدم که خیال همه راحت بشه.
    ۵ شنبه حدود ساعت ۱۲:۴۵ اومدیم جلوی سفارت. صف بود که بیشترشون ایرانی بودن. بعد از حدود ۱ ساعت گفتن اونایی که برگه زرد دارن بیان تو. از وقتی از اون ۲-۳ تا در رد شدیم و نشستیم توی سالن خیلی معطل شدیم. یه بار هم وسط انتظار شروع به پخش کردن آژیر خطر کردن و گفتن برید زیر صندلی هاتون تا وقتی که دستور جدیدی اعلام بشه !!!! البته مراجعه کننده ها هیج اهمیتی نمی دادن و همه همدیگرو نگاه می کردن ولی خودشون باجه ها رو تعطیل کردن و رفتن و تا چندین دقیقه هیچ کس از خودشون به چشم نمی خورد. فکر می کنم این جوری تمرین می کنن که اگه ما بهشون حمله کردیم زود بتونن فرار کنن!!!
    حدود ۳ ساعت معطل شدیم تا نوبتمون شد. ما f1,f2 بودیم. تا اونجایی که من دیدم همه بچه های پیک آپ با آفبسر سیاه پوست مصاحبه کردن . اول بهمون گفت که پاسپورت هاتونو امضا کنین. (‌به همه بچه ها می گفت). بعدش گفت که چرا انگلیسی امضا کردی. گفتم بده زیرش فارسی امضا کنم گفت نه این مشکل خودت با حکومتتونه! بعد پرسید که کی می رسی آمریکا . منم گفتم ۱۵ آگوست و اون یه چیزی وارد کامپیوتر کرد. فرم های I-20 مون رو نگاه کرد و گفت که اینا رو توی چمدونتون نذارین چون وقتی پیاده می شین توی فرودگاه ازتون می خوان. توی کیف دستیتون بذارین. بعد گفت برید UPS و شماره تونو تحویل بدین و آدرستونو. من ازش پرسیدم که شنبه آماده می شه گفت آره آخرشم گفت موفق باشین.
    به همین سادگی بود. حالت فرمالیته داشت. اصلا هم از مصاحبه مجدد f2 خبری نبود.
    تا این ساعت که مدارکمون به هتل نرسیده ولی آقا عباس معروف زنگ زد الان و گفت که آشناش توی UPS گفته مدارکتون آماده است و تا ساعت ۱۱ می یارن هتل.
    امیدوارم همه موفق باشین.
    سلام
    این عباس آقا کیه؟ مربوط به هتل خاصیی؟

آیا ازتون Port ورودی رو هم پرسید؟ چون الآن اوضاع بلیط خرابه میخوام بدونم آیا باید همون باشه که تو 13 سوال نوشتیم؟
    روز ورود اگه بخوایم بعد تاریخ I-20 وارد شیم ازمون نامه می خواد؟ از شما تاریخ رو پرسید با I-20 چک کرد قاعدتا؟

???

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

سلام،

من یه سوال در مورد pick up ویزا تو ترکیه و مخصوصا آنکارا دارم. البته نمی دونم امسال هنوز کسی به pick up کردن رسیده یا نه ولی ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه.

تو سایت سفارت در آنکارا نوشته ایرانیها روزهای پنج شنبه از یه ساعتی تا یه ساعتی میتونن بیان مدارکشون رو واسه pick up تحویل بدن. از اون جاییکه بنا به شنیده ها 3 روز هم لا اقل طول میکشه تا مهر ویزا رو بزنن و اینکه اگه شنبه یکشنبه رو بی خیال شیم، ویزا رو دوشنبه یا سه شنبه تحویل میشه گرفت تازه..... فکر می کنم پستش می کنن و نمیدونم که رسیدنش به دستمون چقدر طول میکشه.....

از اون جاییکه کلا به این ترکیه اعتمادی نیست، مثلا میگن 4 هفته زودتر وقت نمیدیم بعد میدن، میخوام ببینم واقعا فقط 5 شنبه ها میشه مدارکو واسه pick up تحویل داد و چقدر طول میکشه که بتونیم یه برنامه ریزی درست بکنیم. (راستی دقت کردید وقتی برای وقت گرفتن زنگ میزنی و میزنی انگلیسی صحبت کنه، میگه 4 ماه زودتر وقت نمیدیم نه 4 هفته ای که فارسیه میگه )
    سلام

چرا شنبه رو بی خیال بشین؟! روزهای شنبه هم پست UPS کار میکنه. من خودم پاسپورتم را شنبه تحویل گرفتم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    ویزای مارو آوردن.
    توش نوشته که اعتبارش تا ۳۰ اکتبره. پس از کجا معلوم می شه که توی کل دوره ای که اونجا دانشجو هستیم معتبره؟ اگه کسی می دونه ممنون می شم جواب بده.
    این تاریخ مربوط به حداکثر زمان شما برای ورود به آمریکاست

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام،

از اون جاییکه کلا به این ترکیه اعتمادی نیست، مثلا میگن 4 هفته زودتر وقت نمیدیم بعد میدن، میخوام ببینم واقعا فقط 5 شنبه ها میشه مدارکو واسه pick up تحویل داد و چقدر طول میکشه که بتونیم یه برنامه ریزی درست بکنیم. (راستی دقت کردید وقتی برای وقت گرفتن زنگ میزنی و میزنی انگلیسی صحبت کنه، میگه 4 ماه زودتر وقت نمیدیم نه 4 هفته ای که فارسیه میگه )
    سلام

چرا شنبه رو بی خیال بشین؟! روزهای شنبه هم پست UPS کار میکنه. من خودم پاسپورتم را شنبه تحویل گرفتم
    سلام، اون پستم مربوط به خیلی وقت پیش بود ولی الان طبق اطلاعات شما و چند تا دیگه از بچه ها مثل اینکه میشه امیدوار بود که تا شنبه پاسپورت رو تحویل گرفت...... پست UPS هم همونطور که شما گفتید همه روزها به جز یکشنبه ها کار میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)