صفحه 148 از 183 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1824

موضوع: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا 2014- 2008

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Liverpool نمایش پست ها
    میشه لطفا بگید که از شما هم I-20 رو گرفتن همراه با پاسپورت یا نه؟! از من گرفتن و واسه همین نگران شدم که این قضیه طبیعیه یا نه...
    بله گرفتن. به همراه پاسپورت و DS-160 و برگه زرد.

Junior Member

سلام دوستان،

به نظرتون اگه من سه شنبه یا چهارشنبه برم برای پیکاپ، ویزام تا جمعه آماده میشه؟ من اصلا وقت ندارم و باید جمعه برگردم چون یکشنبه پرواز دارم به آمریکا.

راستی پروازهای جمعه ماهان از آنکارا همچنان برقراره دیگه؟

ممنون

Junior Member

با سلام
    من ویزای F2 هستم و I20 رو دو دفعه اشتباه برام صادر کردند (تاریخ ورود رو به جای 2014 زدند 2015!!) که با همون رفتیم مصاحبه و خوشیختانه کلییر شدیم
    I20 سوم رو اسکن درست دانشگاه فرستاده ولی اصلیش هنوز نیومده به نظرتون با اسکنش برم برای پیک آپ مشکلی پیش نمی آد؟ یا بهتره چند هفته صبر کنم اصلش بیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ---------------- الکترونیک + صنایع + مدیریت تکنولوژی

سلام
    کسی می دونه که آیا روز دوشنبه هم گذرنامه رو برای صدور ویزا قبول می کنن یا نه؟ اگر روز دوشنبه گذرنامه رو قبول کنن، چه روزی می تونی اون رو پس بگیری؟

یه چیز دیگه، تا حالا کسی برای صدور ویزا با کپی i20 رفته؟ (همون سوال shirinyek رو دارم)

سلام
    من 5شنبه 31 اگوست پاس را دادم ولی متاسفانه سه شنبه 12 اگوست برگشتم . گویا هفته بعد از تعطیلات خیلی ترافیک کاریشون زیاد بوده البته ماها که واسه پیک اپ میرفتیم خیلی تعدادمون کم بود ولی با این حال هم پاسامون 2شنبه issued شد و 3 شنبه تو پست بود

من به احتمال خیلی زیاد سه شنبه 12 آگوست میرم آنکارا برای پیک آپ. تا جمعه هم هستم. اگه کسی میره خبر بده.

Junior Member

بنده ویزای F2 دارم و بخاطر جلوگیری از انقضای تاریخ آی۲۰، همسرم که ویزای F1 داشت زودتر از من رفت و الان تاریخ فرم آی ۲۰ من منقضی شده. چند سوال:

۱- آیا تاریخ فرم آی ۲۰ برای اف ۲ مهمه؟ و یا بهتره که برای من مجددا I20 صادر بشه؟
    ۲- از تاریخ آپدیت شدن سایت، چند هفته بعدش میشه رفت برای پیکاپ (آنکارا)؟ یعنی اشکال نداره مثلا من برای سه هفته دیگه بلیت آنکارا بگیرم؟ من شنیدم که باید زودتر از یک ماه اقدام کرد برای پیکاپ وگرنه ری کلیر می خورم. بنابراین تسلیم مدارک سه هفته بعد از تاریخ آپدیت شدن سایت گزینه مطمينی هست یا خیر؟

با تشکر از راهنمایی های دوستان

پی نوشت: بنده متوجه نشدم تفاوت این تاپیک با تاپیک «اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا(آمریکا)» دقیقا چیه و سوالاتم رو در هر دو مطرح کردم.

Junior Member

همسر من، اف تو، امروز 10 اگوست کلیر شده تاریخ آی بیست بیست و یک اگوسته. سوالم اینه که همسرم چون اف توءه میتونه بعد از تاریخ آی بیست بره پیکاپ و بعد از تاریخ ای بیست بیاد آمریکا؟ تاریخ آی بیست برای اف تو چقد اهمیت داره؟

Junior Member

ببخشید من میخوام آدرس پست رو عوض کنم به پستی که شنبه ها هم بازه، توی سایت نوشته که

Iranian applicants only / Important
    Applicants from Iran are strongly advised to choose one of the following PTT locations to pick up their passport for the easier processing.
    Advised PTT Offices:
    ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS
    ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI

یعنی اگه بغیر از اینا بزنیم ممکنه دیر تر بشه؟ و اگه پستی که شنبه ها هم بازه بزنیم نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zazoz نمایش پست ها
    ببخشید من میخوام آدرس پست رو عوض کنم به پستی که شنبه ها هم بازه، توی سایت نوشته که

Iranian applicants only / Important
    Applicants from Iran are strongly advised to choose one of the following PTT locations to pick up their passport for the easier processing.
    Advised PTT Offices:
    ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS
    ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI

یعنی اگه بغیر از اینا بزنیم ممکنه دیر تر بشه؟ و اگه پستی که شنبه ها هم بازه بزنیم نمیشه؟
    سلام. بنده دو سه روز پیش (شنبه) از پست yenisehir معروف پیک آپ کردم و مشکلی نبود. تقریبا دو هفته پیش هم پستمو به yenisehir تغییر داده بودم. دیگه حالا این که دیرتر میشه و اینا رو نمی دونم. چهارشنبه هم پاسمو دادم به سفارت. فک کنم اون روز تنها پیک آپ بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)