صفحه 4 از 183 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1824

موضوع: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا 2014- 2008

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا در ترکیه

ما که رفتیم pick upیه افیسر دیگه غیر از اونی که مصاحبه کرده بود اونجا بود.خبر خاصی هم نبود

my experience was that the officer only asked me when I want to enter the US.
    Also, he kindly said that I need to have my I-20 and Pass in my backpack.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

من يك ترم ديفر كردم ولي شرايز بورس‌ام تغيير نكرد. اما خوب به دليل تموم شدن مهلت I-20 مجبورم با I-20 جديد برم سفارت. كسي مي‌دونه با I-20 جديد هم Pick up كردن كاري نداره يا ممكنه مشكل ساز بزشه؟ (بدون تغيير شرايط بورس) ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط z_abasi
    من يك ترم ديفر كردم ولي شرايز بورس‌ام تغيير نكرد. اما خوب به دليل تموم شدن مهلت I-20 مجبورم با I-20 جديد برم سفارت. كسي مي‌دونه با I-20 جديد هم Pick up كردن كاري نداره يا ممكنه مشكل ساز بزشه؟ (بدون تغيير شرايط بورس) ممنونم
    کمی جستجو کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام
    من ويزاي دانشجويي انگليس رو به تازگي گرفتم (چون به ترم پاييز آمريكا نرسيده بودو و بورسم هم از بين رفته بود) ولي حالا دوباره بورس آمريكا برام درست شد مي‌]وام برم ويزام از آنكارا Pick Up كنم. ممكن چون ويزاي دانشجويي انگليس و دارم تو Pick Up برام مشكلي پيش بياد؟ خواهش مي‌كنم راهنماييم كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

این سوال من هم هست به نوعی. اگر اطلاعی دارید پاسخ بدید ممنون می شم

اینجا رو یه دیدی بزنید. قاعدتا آمریکا-کانادا مشکلی پیش نیاد انگلیس هم نباید بیاد.

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg72523
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

دوستان من الان انکارا هستم. مشکلی برام پیش اومده که کم کم دارم می‌میرم. مشخصات تمام کسایی که این پنج شنبه با من اومده بودن پیک آپ روی سایت یو پی اس اومده جز من. الان زنگ زدم به این آقا عباس گفت که این یعنی اینکه سفارت پاست رو تحویل پست نداده. من بدبخت بلیط یکشنبه رو هم خریدم. حالا شما می‌گین من چی کار کنم؟
    ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه؟ فردا سفارت تعطیله درسته؟((((

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s
    دوستان من الان انکارا هستم. مشکلی برام پیش اومده که کم کم دارم می‌میرم. مشخصات تمام کسایی که این پنج شنبه با من اومده بودن پیک آپ روی سایت یو پی اس اومده جز من. الان زنگ زدم به این آقا عباس گفت که این یعنی اینکه سفارت پاست رو تحویل پست نداده. من بدبخت بلیط یکشنبه رو هم خریدم. حالا شما می‌گین من چی کار کنم؟
    ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه؟ فردا سفارت تعطیله درسته؟((((
    امیدوارم که این طور نباشه.
    من هم وقتی برای پیکاپ رفتم آنکارا بعد از تحویل پاسپورت مشخصاتم در سایت UPS نبود اما روز شنبه ظهر پاسپورتم دستم رسید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

من همین الان زنگ زدم واشنگتن گفتن که ویزام دیروز ایشو شده. یعنی ممکنه واسه من رو هم فردا تحویل بدن؟
    دارم از نگرانی می‌میرم به خدا. آخه اینا چرا اینجوری می‌کنن؟(((((

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)