صفحه 5 از 183 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1824

موضوع: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا 2014- 2008

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا در ترکیه

دوستان آفیسرهایی که واسه پیک آپ بودن قبلی ها بودند یا جدیدند؟
    چطور بودن و چیز خاصی یا مدرک خاصی خواستند یا نه؟ سوال خاصی نپرسیدند؟
    جز پاس و I-20 مدرک دیگری که لازم نیست؟ برای قوم دیفرشدگان مصاحبه که نداره؟
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

افیسرها جدید بودن. خیلی هم مهربون و خوش برخورد. از من فقط پرسید چرا داری می ری امریکا. گفتم می رم پیش شوهرم. گفت اسمش امیره؟ گفتم آره. گفت قبل از تو رفته. گفتم آره. گفت i20 رو بذار تو کیفی که همراهته. همش هم می‌خندید یا لبخند می‌زد. بقیه‌شون هم همین‌طور بودن. دو سه نفر هم بودن که دیفر کرده بودن از اونا هم هیچ چیز خاصی نپرسید خیلی راحت به همه داد. از بین همه هم فقط منم که مشخصاتم تو سایت یو پی اس نیومده(

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s
    من همین الان زنگ زدم واشنگتن گفتن که ویزام دیروز ایشو شده. یعنی ممکنه واسه من رو هم فردا تحویل بدن؟
    دارم از نگرانی می‌میرم به خدا. آخه اینا چرا اینجوری می‌کنن؟(((((
    فکر نمیکنم کسی بتونه الان به شما پاسخ قطعی بده.
    باید منتظر بمونید. با جوابی که واشنگتن به شما داده احتمالا" فردا پاسپورتتون رو تحویل بگیرین.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ممنون سیما خانوم امیدوارم که پاس زودتر به دستتون برسه. ما هم رو حساب 3 روز بلیط گرفتیم.
    حتما به لیدرتون بگین که اگه نشد به قیمت تور هتل رو تمدید کنه.

پورت و روز ورود رو پرسیدند؟ نمی شه 2 تا بگیم, هنوز چون تصمیم قطعی نگرفتیم!
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

ویزای من نیومد:( نمی‌دونم چی‌کار کنم... پست گفت هیچی به ما تحویل ندادن. دیگه دستم به هیچ جا بند نیست((
    کسی مورد مشابهی سراغ داره؟
    از من که هیچی نپرسید از بقیه خبر ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    پورت و روز ورود رو پرسیدند؟ نمی شه 2 تا بگیم, هنوز چون تصمیم قطعی نگرفتیم!
    معمولا" از همه می پرسند. من پورت ورودی رو حدود کالیفرنیا و ماه جولای گفتم- اما ماه آگوست از JKF وارد شدم. مشکلی پیش نمیاد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s
    ویزای من نیومد:( نمی‌دونم چی‌کار کنم... پست گفت هیچی به ما تحویل ندادن. دیگه دستم به هیچ جا بند نیست((
    کسی مورد مشابهی سراغ داره؟
    از من که هیچی نپرسید از بقیه خبر ندارم.
    سلام سیما خانم

من هم الان آنکارا هستم از پست هم خبری نشده. اسم من هم هنوز تو سایت پست نزدن. مال دوستم رو که دیروز زدن امروز اومد. مال شما بالاخره چی شد کی اومد؟ چی کار کردین؟ کسی موردی بود بگه؟ کسی هم آنکارا هست باز بگه !!!

سلام.
    مال من سه‌شنبه اومد. البته دوشنبه هم اسمم تو سایت وارد شد. پریشب هم خدا رو شکر رسیدم امریکا. اگه سوال دیگه‌ای هست در خدمتم.

ممنون سیما خانم 10 دقیقه بعد از این پیغام اسمم تو سایت زدن (حدود 6:30 مثل اینکه میزنن) شنبه صبح هم 11:30 رسید دستم.

چند تا نکته ما 7-8 نفر بودیم که یکی ریجکت شد!!! یه خانمی بودن با دخترشون واسه مدیریت میرفتن فارسی مصاحبه کردن و خانم آفیسر گفت شما قراره بری انگلیسی بخونی تو فرم هم نوشته داری شرایطش رو پس انگلیسی مصاحبه کن. هی خانم سوال می پرسید ایشون هم متاسفانه نمی تونستن انگلیسی هیچچی رو جواب بدن حالا چطور مصاحبه قبلی رو قبول شده بودند رو نمی دونم. البته می گم هیچی یعنی در حد yes می دونستن. خانومه میگفت به انگلیسی بگو میخوای بری چه رشته ای بخونی اون رو هم فارسی میگفتن و متاسفانه ریجکت شدن. البته آفیسرها خوبن ها استرس اصلا نداره, هی هم قربون صدقه ی بچه ی خانوم میرفت آفیسر! شما خیلی قشنگی! عکست رو دیدی! اصلا مثل قبلی ها نیستن...
    مال همه کلا 2 دقیقه بیشتر طول نمی کشه و حالتون رو میپرسه و میگه داری میری فلان جا و ... یه جمله ی چرت هم به هر کی میگن که وقت بگذره یه چیزهایی رو وارد کامپیوتر کنن! کلا مصاحبه 100% انگلیسی بکنین در حد 4 تا دونه yes و ok بلد باشین بگین حله! البته افغانیه کلا فارسی حرف میزنه. خیلی خیلی هم بی از قبلی ها هستن.
    فقط زیاد به نظرم وارد نبود زنه چون از من فرم زرد رو نگرفت بعدا بردم دادم! تاریخ ورود هم نپرسیدن! پاسپورت هم نگفتن امضا کنیم! I-20 رو هم پس داد مگه تو پاکت نباید بذارن!؟!

Junior Member

آقا اینجا همش آنکاراس؟؟ پیکاپ استانبول خبراش کجاس؟؟ من 3 شنبه بدم تا 5 شنبه تحویل میدن؟؟ ممکنه بیشتر طول بکشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)