صفحه 7 از 183 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1824

موضوع: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا 2014- 2008

malir84
    Guest

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا در ترکیه

hi

does anybody know what are the necessary documents to pick up the visa from Istanbul consulate?

I will be so thankful if you can response me soon

thank you

Junior Member

سلام به همگی.

من تاپیک پیک آپ ویزا در ترکیه را کاملا خوندم. چون چیزی در مورد استانبول پیدا نکردم و همه اش در مورد آنکارا بود ، مجبور شدم تاپیک جدید ایجاد کنم.

من این پنج شنبه میخوام برای پیک آپ برم استانبول. از دوستان عزیزی که تجربه پیک آپ در استانبول را دارند خواهش میکنم منو راهنمایی کنند. اولا میخواستم ببینم که اینجا هم مثل آنکارا پاسپورت معمولا روز شنبه به دستمون میرسه یا نه؟ روالش مثل آنکارا ست؟

در مورد مدارک هم من I20، پاسپورت و برگه زرد را با خودم میبرم. مدرک دیگه ای که لازم نیست؟

یه سوال هم تو پرانتز بپرسم دوستان در مورد مراکز خرید ارزان در استانبول اگه اطلاعی دارن ممنون میشم بهم بگن. من وقتی که برای مصاحبه رفتم برای خرید فقط خیابان استقلال را دیدم که اونم بیشتر جنسهای مارکدار داره و البته یه جمعه بازار هم رفتم. دوستان اگه جاهای دیگه را سراغ دارند که بشه پوشاک و کیف و کفش ترک با قیمت مناسب پیدا کرد لطفا به من معرفی کنند. یکی بهم لالعلی و مرتر را پیشنهاد داده نظر شما چیه؟

Junior Member

با سلام و با تبریک
    من میخوام برای ویزای J_1 از استانبول اقدام کنم میخواستم ببینم اوضاع اونجا چطوره و اگر ممکنه یه کم راهنمایی ازتون بگیرم
    royapm@yahoo.com
    ( مرتر بد نیست ولی باید خیلی بگردید تا یه جیز خوب پیدا کنید همونجا یه مرکز خرید زیتون بورنو هم هست که اوونم بد نیست . با مترو خیلی راحت می تونید برید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    سلام به همگی.

من تاپیک پیک آپ ویزا در ترکیه را کاملا خوندم. چون چیزی در مورد استانبول پیدا نکردم و همه اش در مورد آنکارا بود ، مجبور شدم تاپیک جدید ایجاد کنم.

من این پنج شنبه میخوام برای پیک آپ برم استانبول. از دوستان عزیزی که تجربه پیک آپ در استانبول را دارند خواهش میکنم منو راهنمایی کنند. اولا میخواستم ببینم که اینجا هم مثل آنکارا پاسپورت معمولا روز شنبه به دستمون میرسه یا نه؟ روالش مثل آنکارا ست؟

در مورد مدارک هم من I20، پاسپورت و برگه زرد را با خودم میبرم. مدرک دیگه ای که لازم نیست؟

یه سوال هم تو پرانتز بپرسم دوستان در مورد مراکز خرید ارزان در استانبول اگه اطلاعی دارن ممنون میشم بهم بگن. من وقتی که برای مصاحبه رفتم برای خرید فقط خیابان استقلال را دیدم که اونم بیشتر جنسهای مارکدار داره و البته یه جمعه بازار هم رفتم. دوستان اگه جاهای دیگه را سراغ دارند که بشه پوشاک و کیف و کفش ترک با قیمت مناسب پیدا کرد لطفا به من معرفی کنند. یکی بهم لالعلی و مرتر را پیشنهاد داده نظر شما چیه؟

One of my friends submitted her pass at Ista Cons on Thu and got it on Fri…

I believe this is not the right topic for this but anyway
    U cannot do a successful shopping at lalali or Aksaray
    Because they usually sell only in series and u have to search a lot in a dirty area
    (no idea about Merter)

In the end of Istiklal Caddasy u can find some shopping centers… one of them is just located on the opposite side of Calzone Center Shop…u cannot miss this as its right on the corner ..i mean Calzone
    So on the opposite side theres a shop u would think its an ordinary one just like others that sells expensive man clothing or shoes..but go inside and u will face a multi stairs shopping center where u can find cheap turkish clothes ………
    Let me give u an advice…if u were hearing Persian conversation in a shopping center..be sure uv come to the right place….in addition most of the travelers in the plane are boutique owners so u can ask them…….
    Take care
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Junior Member

سلام

پس برای پیک اپ ویزا از انکارا یه مصاحبه دیگه هم هست؟
    راستی دوستان خانومم و مادرم می خوان برن برای پیک اپ f-2 برای خانومم به نظر شما بهتره 4 شنبه برسن انکارا و کی برگردن؟ ینی شنبه شب یا 1 شنبه صبح خوبه؟ زمانه کافی برای پست هست؟
    چون با اتوبوس از تبریز می خوان برن. در مورد هتل هم یه خانومی به اسم فاطمه مرادی بود دم در سفارت بهش گفتم هتل رزرو کنه گفت از شبی 50$ دو نفره هست به بالا. و پانسیون هم هست کسی تجربه ای از این خانوم داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rzanbagh
    سلام

پس برای پیک اپ ویزا از انکارا یه مصاحبه دیگه هم هست؟
    راستی دوستان خانومم و مادرم می خوان برن برای پیک اپ f-2 برای خانومم به نظر شما بهتره 4 شنبه برسن انکارا و کی برگردن؟ ینی شنبه شب یا 1 شنبه صبح خوبه؟ زمانه کافی برای پست هست؟
    چون با اتوبوس از تبریز می خوان برن. در مورد هتل هم یه خانومی به اسم فاطمه مرادی بود دم در سفارت بهش گفتم هتل رزرو کنه گفت از شبی 50$ دو نفره هست به بالا. و پانسیون هم هست کسی تجربه ای از این خانوم داره؟
    با سلام.چه روزی وقت مصاحبه دارید؟زمان برای رسیدن پست معمولا 3 روز کاری هستش،اما کسانی رو دیدم که 1 روزه گرفتن و باز دیگری 5 روزه ، اصلا حساب کتاب نداره ،معمولش 3 روزه.
    اما در مورد اون خانوم ،یه خونه 3 اطاقه دارن که تعداد زیادی اونجا زندگی میکنند ، وی خیابان Esat هم هستش، پیشنهاد نمیکنم که انجا بیرید. معمولا آدمایی که جلوی سفارت میبینید به دنبال شکار هستند.
    یه جای شیک ،تمیز ،مطمئن ، ارزان و نزدیک سفارت میشناسم ، اگه دوست داشتی خبر بده تا شماره تلفنش رو برات بفرستم.
    پیروز باشید
    دورد بر ایرانی و ایران زمین

Junior Member

مگه برا پیک اپ هم باید وقت گرفت؟ اره اگه ممکنه ادرس اون هتل رو هم بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rzanbagh
    مگه برا پیک اپ هم باید وقت گرفت؟ اره اگه ممکنه ادرس اون هتل رو هم بدید.
    ببين شما كافيه 5 شنبه ظهر جلوي سفارت باشيد. به احتمال 95 درصد شنبه ساعت 12 ظهر كارتون تمومه. راجع به جا هم به نظر من از اين جاهاي غير متعارف نريد. جايي بريد كه از همين جا ته و تويش را درآورده باشيد. به اين ايراني ها هم خيلي اطمينان نكنيد. خانه هم خيلي مطمئن نيست. باز لااقل هتل زير نظر وزارت توريسم اداره مي شه. آدرس هتل ددمان را با يك search سريع مي تونيد پيدا كنيد. من خودم بيوك آرشان بودم (تو مايه هاي 2 ستاره) ولي در عوض پر از ايراني. با email زرو كنيد. اتاق دونفره شبي 40 دلار. فقط دوباره بگم 2 ستاره است. در حاليكه ددمان 4 و 5 ستاره است. ددمان را هم مي تونيد همينجا از طريق آژانس رزرو كنيد.
    http://www.otelbuyukersan.com
    otelbuyukersan@gmail.com

Junior Member

از دوستان کسی می دونه نزدیک ترین ایستگاه مترو به سفارت kizilay هست یا از اون نزدیک تر هم هست؟

Junior Member

کیزیلای نزدیکترین ایستگاه مترو به سفارته ، دقیقا 2162 متر فاصله داره.
    موفق باشی
    دورد بر ایرانی و ایران زمین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)