صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: تحصیل در مالت

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مالت

نقل قول نوشته اصلی توسط yamo457 نمایش پست ها
    با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های مالت برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
    و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
    در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.
    دوست عزيز نميخوام نا اميدت كنم...
    ولي گرفتن بورس اون هم در مقطع مستر كار خيلي سختيه....
    بايد معدل ممتاز در حد 18 و 19 داشته باشي ....ثبت اختراع...مقاله ISI و نمره آلتس 7 .......
    بازم بگم؟؟؟
    ميتوني باري آلمان و اتريش و فنلاند كه دانشگاه هاش مجانيند.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

البته با این معدل خوب و یک نمره آیلتس بالا می تونن از یک سری کشورها بورس بگیرن اما رشته ایشون طوری هست که معمولا درش بورسی وجود نداره.(gmat هم باید داشته باشی)
    گذشته از این موارد ایشون می تونن شانسشون رو برای چین، کره ، سوئد(بورس های خوبی رو به افرادی که رزومه خوبی داشته باشن میده ولی سخته گرفتنش)و دانمارک امتحان کنن.

البته کشورهای دیگه هم ممکن هست داشته باشن ولی من اطلاعی ندارم.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

هزينه هاي زندگي در مالت:
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...?country=Malta
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تصمیم دارم واسه یه دوره زبان به کشور مالت برم و چندتا سوال دارم که امیدوارم اینجا به نتیجه برسم
    ۱. آیا این کشور به من ویزا میده براحتی یا خیر با توجه به اینکه واسه دوره زبان میخوام اقدام کنم
    ۲. من با چندتا از این موسسات اعزام دانشجو تماس گرفتم که یکیشون دانشگاه anglia ruskin شعبه مالت رو به من معرفی کرد واسه دوره ۸ ماهه زبان ب مبلغ ۲۹۵۰ یورو و گفتش مشکلی واسه ویزا نیست ولی وقتی هزینه خدمات رو پرسیدم هنگ کردم گفت ۱۹۰۰ دلار بابت خدمات ازت میگیریم پذیرش گرفتنش که اصلا مشکل خاصی توش نیست فقط میمونه ویزاش مگه اینا چیکار قراره بکنن که اینقدر پول میخوان بگیرند؟
    بنظرتون اگه من خودم پذیرش بگیرم و واسه ویزا خودم اقدام کنم مشکل خاصی ممکنه پیش بیاد که ویزا بهم ندن از کجا میتونم جواب قطعی بگیرم
    ۳ . با توجه به اینکه سفارت مالت تو ایران وجود نداره اینطور که متوجه شدم باید از سفارت اتریش اقدام کرد آیا تلفنی جواب این سوال منو میده کسی یا باید بیام تهران؟؟؟
    ۴.گرفتن ویزای توریستی به این کشور شرایط چگونس چون شنیدم آیا عید تور هم برگزار میشه واسه اونجا؟

‌‌‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi0127 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تصمیم دارم واسه یه دوره زبان به کشور مالت برم و چندتا سوال دارم که امیدوارم اینجا به نتیجه برسم
    ۱. آیا این کشور به من ویزا میده براحتی یا خیر با توجه به اینکه واسه دوره زبان میخوام اقدام کنم
    ۲. من با چندتا از این موسسات اعزام دانشجو تماس گرفتم که یکیشون دانشگاه anglia ruskin شعبه مالت رو به من معرفی کرد واسه دوره ۸ ماهه زبان ب مبلغ ۲۹۵۰ یورو و گفتش مشکلی واسه ویزا نیست ولی وقتی هزینه خدمات رو پرسیدم هنگ کردم گفت ۱۹۰۰ دلار بابت خدمات ازت میگیریم پذیرش گرفتنش که اصلا مشکل خاصی توش نیست فقط میمونه ویزاش مگه اینا چیکار قراره بکنن که اینقدر پول میخوان بگیرند؟
    بنظرتون اگه من خودم پذیرش بگیرم و واسه ویزا خودم اقدام کنم مشکل خاصی ممکنه پیش بیاد که ویزا بهم ندن از کجا میتونم جواب قطعی بگیرم
    ۳ . با توجه به اینکه سفارت مالت تو ایران وجود نداره اینطور که متوجه شدم باید از سفارت اتریش اقدام کرد آیا تلفنی جواب این سوال منو میده کسی یا باید بیام تهران؟؟؟
    ۴.گرفتن ویزای توریستی به این کشور شرایط چگونس چون شنیدم آیا عید تور هم برگزار میشه واسه اونجا؟

‌‌‌
    این سوال منم هست اگه کسی از دوستان اطلاع داره راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefsa نمایش پست ها
    این سوال منم هست اگه کسی از دوستان اطلاع داره راهنمایی کنه
    این سوال منم هست. منم میخوام برای کالج زبان اقدام کنم مالتا.

Junior Member

کسی اطلاعی در رابطه با مالتا یا آنگلا راسکین نداره؟

Junior Member

سلام،دوستان مدرک MBA دانشگاه انگلیا راسکین برای رفتن و پذیرش دکترا از امریکا اعتبار داره؟یا حالا اگه امریکا نشد کانادا میشه؟
    ممنون میشم اگه کسی راجع به اعتبار این دانشگاه اطلاعی داره در اختیارمون بگذاره

Junior Member

سلام شما اقدام کردین برای مالتا یا نه؟
    منم یه سری اطلاعات گرفتم با همه کالجای زبان هم تقریبا مکاتبه کردم یکیشونم شرایطش خیلی خوبه فقط میمونه بحث ویزا که باید از ترکیه بگیریم.بابت این موضوع یکم نگرانم که ویزا میدن یا نه

Junior Member

سلام من کلی با کالج LSC صحبت کردم ولی آخرش به نتیجه نرسیدم چون یکم مشکوک میزنن.نماینده هم میگه تو ایران دارن.تمام موسساتی هم که در رابطه با مالتا کارمیکنن این کالج رو پیشنهاد میدن
    خیلی خیلی خیلی راحت هم پذیرش میده.یه خانم ایرانی از انگلیس زنگ میزنه باهاتون صحبت میکنه.در کل عجیبه!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)