صفحه 36 از 38 نخستنخست ... 26272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN3907 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دانشگاه من یک محل اقامت داره برای رزرو اتاق باید با خوده محل اقامت تماس بگیرم چون یکی ایمیل ازشون پیدا کردم یا اینکه باید از طریق Crous اقدام کنم؟
    اول با خود خوابگاه دانشگاه... اگه نیاز به پرونده کروس باشه خودشون بهتون میگن
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام
    روزتون بخیر
    من به یه مشکل عجیبی برخوردم از شما دوستان کمک میخوام
    من برای اقامت فرانسه اقدام کردم و مدارکم را تحویل دادم الان به مشکل مسکن برخوردم سفارت میگه باید اجاره خانه یک ساله خودتو در فرانسه بیاری تا ما اینجا بهت ویزا تایپ دی بدیدم
    حالا مشکل من این هست من خودم و همسرم ویزا تایپ سی داریم و بلند مدت هست ولی با این ویزا همون طور که میدونید بهمون تو فرانسه لانه کبوترم اجاره نمیدن چه برسه به خونه الان راحل چی هست رفتم امروز سفارت مشکل را مطرح کردم گفت مشکل شماست شا باید حل کنی به همین اسونی این جواب را داد گفتم رزرو هتل قبول میکند گفت نه
    حالا من چیکاری انجام باید بدیم راهش چی هست
    سوال بعدی من این هست اجاره خانه کجا تو فرانسه ارزانتر از همه جا هست تو کدوم شهر از همه ارزانتر هست برای دو نفر برای دو نفر یه آپارتمان کوچیک چقدر در میاد ؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدید

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_1984 نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر
    من به یه مشکل عجیبی برخوردم از شما دوستان کمک میخوام
    من برای اقامت فرانسه اقدام کردم و مدارکم را تحویل دادم الان به مشکل مسکن برخوردم سفارت میگه باید اجاره خانه یک ساله خودتو در فرانسه بیاری تا ما اینجا بهت ویزا تایپ دی بدیدم
    حالا مشکل من این هست من خودم و همسرم ویزا تایپ سی داریم و بلند مدت هست ولی با این ویزا همون طور که میدونید بهمون تو فرانسه لانه کبوترم اجاره نمیدن چه برسه به خونه الان راحل چی هست رفتم امروز سفارت مشکل را مطرح کردم گفت مشکل شماست شا باید حل کنی به همین اسونی این جواب را داد گفتم رزرو هتل قبول میکند گفت نه
    حالا من چیکاری انجام باید بدیم راهش چی هست
    سوال بعدی من این هست اجاره خانه کجا تو فرانسه ارزانتر از همه جا هست تو کدوم شهر از همه ارزانتر هست برای دو نفر برای دو نفر یه آپارتمان کوچیک چقدر در میاد ؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدید
    اولاً سلام!
    ثانیاً ای کاش پستتون رو فقط در یک تاپیک بنویسید!
    ثالثاً سوالتون سوال بسیار سختیه... شهر کوچک و ارزون (به حساب فرانسه) تو فرانسه کم نداریم. ولی باز باید دید اقلاً کجا دنبال کار می گردین؟ زمینه کاریتون چیه؟ اگه قرار باشه از یه بیغوله هی با بیچارگی خودتون رو برسونین به محل مصاحبه که نمیشه! شما منطقه île-de-france رو بگذار کنار... شهر های بزرگ رو هم همینطور... در الباقی مناطق اجاره خونه تقریباً در یه حده... شما می تونین یه آپارتمان/استودیوی حدود 20 متری رو با حدود ماهی 500 یورو پیدا کنید. حالا این عدد ممکنه بشه 450 تا ولی پایینتر نمی آد (مثل این که ممکنه کمی پایینترش هم.... در دو سه شهر خوب فرانسه که در لینک اومده... در saint etienne ممکنه بتونید با حدود 350 یورو هم خونه مبله گیر بیارید)... زیر این متراژ هم خونه برای دو نفر مناسب نیست و بهتون گیر میدن... در عین حال هزینه برق و اینترنت و غیره هم دارید...
    با این حال شاید این لیست براتون بد نباشه... آماده باشید که (چون کار ندارید) پول چند ماه رو پیشکی به صاحبخونه پیشنهاد کنید...
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    اولاً سلام!
    ثانیاً ای کاش پستتون رو فقط در یک تاپیک بنویسید!
    ثالثاً سوالتون سوال بسیار سختیه... شهر کوچک و ارزون (به حساب فرانسه) تو فرانسه کم نداریم. ولی باز باید دید اقلاً کجا دنبال کار می گردین؟ زمینه کاریتون چیه؟ اگه قرار باشه از یه بیغوله هی با بیچارگی خودتون رو برسونین به محل مصاحبه که نمیشه! شما منطقه île-de-france رو بگذار کنار... شهر های بزرگ رو هم همینطور... در الباقی مناطق اجاره خونه تقریباً در یه حده... شما می تونین یه آپارتمان/استودیوی حدود 20 متری رو با حدود ماهی 500 یورو پیدا کنید. حالا این عدد ممکنه بشه 450 تا ولی پایینتر نمی آد (مثل این که ممکنه کمی پایینترش هم.... در دو سه شهر خوب فرانسه که در لینک اومده... در saint etienne ممکنه بتونید با حدود 350 یورو هم خونه مبله گیر بیارید)... زیر این متراژ هم خونه برای دو نفر مناسب نیست و بهتون گیر میدن... در عین حال هزینه برق و اینترنت و غیره هم دارید...
    با این حال شاید این لیست براتون بد نباشه... آماده باشید که (چون کار ندارید) پول چند ماه رو پیشکی به صاحبخونه پیشنهاد کنید...
    سلام
    من از شما بسیار ممنونم که پاسخمو دادید.
    یه سوال دیگه دارم الان باید مشکلمو با سفارت چه جوری حل کنم یعنی چه جوری باید خونه اجاره کنم وقتی نمیتونم.به سفارت گفتم نمیشه هتل رزرو کنم گفت نه فقط اجاره خونه این مشکل چه جوری باید کنم
    در مورد سوال بعدیم به نظر شما پس میشه یه اپارتمان مبله مثلا با 400 یورو مبله اجاره کرد ؟؟؟؟
    کلا خرج زندگی منهای هزینه اجاره خونه برای دو نفر به نظرتون چقدر میشه
    پیشاپیش از شما ممنون بابت پاسخگویتون

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    من از شما بسیار ممنونم که پاسخمو دادید.
    یه سوال دیگه دارم الان باید مشکلمو با سفارت چه جوری حل کنم یعنی چه جوری باید خونه اجاره کنم وقتی نمیتونم.به سفارت گفتم نمیشه هتل رزرو کنم گفت نه فقط اجاره خونه این مشکل چه جوری باید کنم
    در مورد سوال بعدیم به نظر شما پس میشه یه اپارتمان مبله مثلا با 400 یورو مبله اجاره کرد ؟؟؟؟
    کلا خرج زندگی منهای هزینه اجاره خونه برای دو نفر به نظرتون چقدر میشه
    پیشاپیش از شما ممنون بابت پاسخگویتون
    ببینید... بارها نوشتم و دوستان دیگه هم توضیح داده اند که شیوه خرج کردن و هزینه زندگی به شدت به افراد بستگی داره... فکر نمی کنم هیچ جا بشه با زیر ماهی 200 یورو برای هر نفر زندگی کرد. به صورت یه عدد کلی ماهی 1000 یورو رو (با احتساب اجاره) برای شهرهای ارزون در نظر بگیرید برای 2 نفر. این عدد به هیچ وجه دقیق نیست! ولی برای محاسبه کلی کفایت می کنه.
    در خصوص سوال دومتون! خب بله... عددی رو که نوشتم از سایت Seloger در آوردم که بزرگترین بنگاه املاک و مستغلات آنلاین در فرانسه است! احتمالاً روی leboncoin بتونید ارزونتر و مناسبتر هم پیدا کنید.

در عین حال شما نوشتبد ویزای تایپ C دارید که ویزای کوتاه مدته! تایپ C بلند مدت که نداریم!
    از اونجا که شرایط شما خاصه و عمومی نیست، لطفاً برای گرفتن راهنمایی بیشتر (اگه از دستم بر بیاد) پیام خصوصی بگذارید

Junior Member

سلام بچه ها
    من پذیرش زبان برای شهر نیس فرانسه رو دارم
    دوستمم اونجاست ولی برای گرفتن خونه مشکل دارم چون احتیاج به گارانت داره
    دوستم ی سری خوابگاه هایی برای من دیده ک میشه با همخونه رفت اونجا رو
    چطور میتونم همخونه پیدا کنم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra73na نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من پذیرش زبان برای شهر نیس فرانسه رو دارم
    دوستمم اونجاست ولی برای گرفتن خونه مشکل دارم چون احتیاج به گارانت داره
    دوستم ی سری خوابگاه هایی برای من دیده ک میشه با همخونه رفت اونجا رو
    چطور میتونم همخونه پیدا کنم؟
    برای همخونه بخش collocation سایت leboncoin و یا سایت lokaviz رو ببینید.
    بهترین راه اینه که فعلاً از یه آشنایی در نیس یه attestation d'hebergement بگیرید که ویزاتون رو دریافت کنید، بعد در محل دنبال خونه باشید

Junior Member

سلام دوستان روزتون بخیر
    من دانشگاه سوربن پذیرش گرفتم الان برای گرفتن ویزا مشکل خونه دارم از طریق کروس اقدام کردم هنوز جوابی بهم دادن سایت های دیگه ضامن می خواهند کسی از دوستان می تونه بمن کمک کنه که یک خونه تو پاریس بگیرم..ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    برای همخونه بخش collocation سایت leboncoin و یا سایت lokaviz رو ببینید.
    بهترین راه اینه که فعلاً از یه آشنایی در نیس یه attestation d'hebergement بگیرید که ویزاتون رو دریافت کنید، بعد در محل دنبال خونه باشید
    سلام
    من از طریق این سایتها نتونستم خونه تو پاریس پیدا کنید چطور می تونم خونه پیدا کنم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoy12345 نمایش پست ها
    سلام
    من از طریق این سایتها نتونستم خونه تو پاریس پیدا کنید چطور می تونم خونه پیدا کنم؟
    پاسخ سوالتون در همین تاپیک هست. اینجا و اینجا و همینطور پست اول رو نگاه کنید. اگه مشکل گارانت و پرداخت پول دارید فعلاً یه دوست و آشنایی در شهر مقصدتون فراهم کنید و وقتی رسیدید دنبال خونه بگردید.
    لازم به توضیحه که پیدا کردن خونه مناسب وقت گیره و به حوصله و صبر فراوان نیاز داره. توصیه می کنم با جستجوی جواب سوالاتتون در این فوروم، در تقویت این توانایی بکوشید!

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)