صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

سلام دوستان. من واسه شهر بردو دنبال attestation d'hebergement می گردم. فکر می کنید بتونم لینکی پیدا کنم که با پرداخت هزینه این کار انجام شه؟
    و اینکه متاسفانه کروز بردو می گه من فقط یک ماه قبل شروع کلاست می تونم پروندت رو بررسی کنم. شروع کلاس من اول دسامبره ولی سفارت الان این مدرک رو از من می خواد!!!
    کروز همه شهرها اینطوریه یا فقط بردو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    برای همخونه بخش collocation سایت leboncoin و یا سایت lokaviz رو ببینید.
    بهترین راه اینه که فعلاً از یه آشنایی در نیس یه attestation d'hebergement بگیرید که ویزاتون رو دریافت کنید، بعد در محل دنبال خونه باشید
    می تونم بپرسم با collocation تو سایت lokaviz یا lebncoin می شه مدرکی گرفت که برای سفارت قابل قبول باشه؟ یعنی قرارداد با صاحب خونست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Yazzz نمایش پست ها
    می تونم بپرسم با collocation تو سایت lokaviz یا lebncoin می شه مدرکی گرفت که برای سفارت قابل قبول باشه؟ یعنی قرارداد با صاحب خونست؟
    بله می تونید بپرسید و جوابش هم مثبته! یعنی اگه بتونید قرارداد رو ببندید، برای سفارت کاملاً قابل قبول خواهد بود. ولی بدون حضور در اونجا و بدون امکان پرداخت پول پیش و اجاره ماه اول از ایران، این کار خیلی سختی خواهد بود
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سپاس ! امکان پرداخت پول رو دارم ولی خب حضور ندارم. می دونید پروسش چقد زمان می بره؟ و اینکه برای سه ما دیگه می شه بوک کرد؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Yazzz نمایش پست ها
    سپاس ! امکان پرداخت پول رو دارم ولی خب حضور ندارم. می دونید پروسش چقد زمان می بره؟ و اینکه برای سه ما دیگه می شه بوک کرد؟
    سه ماه معمولاً فاصله خیلی زیادیه... حواستون باشه که برای صاحب خونه یا همخونه شما مقرون به صرفه اینه که جای خالی به سرعت امکان درآمد زایی پیدا کنه. در فرانسه، حداقل زمان اعلام پس دادن خونه مبله یک ماهه. پس شانس پیدا کردن خونه از سه ماه قبل خیلی زیاد نیست. معمولاً اگه با صاحب خونه به توافق برسید، بستن قرارداد زمان زیادی نمی خواد و دو روزه هم قابل انجامه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سه ماه معمولاً فاصله خیلی زیادیه... حواستون باشه که برای صاحب خونه یا همخونه شما مقرون به صرفه اینه که جای خالی به سرعت امکان درآمد زایی پیدا کنه. در فرانسه، حداقل زمان اعلام پس دادن خونه مبله یک ماهه. پس شانس پیدا کردن خونه از سه ماه قبل خیلی زیاد نیست. معمولاً اگه با صاحب خونه به توافق برسید، بستن قرارداد زمان زیادی نمی خواد و دو روزه هم قابل انجامه
    ممنونم از شما. من برای کروز هم اقدام کردم. کروز بردو می گه من یک ماه قبل فقط می تونم بررسی کنم. می خواستم بدونم برای مستر 2 شانس گرفتن کروز خوبه؟ و اینکه من الان برای سفارت که نامه اقامت از من می خواد چی می تونم نشون بدم؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_1984 نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر
    من به یه مشکل عجیبی برخوردم از شما دوستان کمک میخوام
    من برای اقامت فرانسه اقدام کردم و مدارکم را تحویل دادم الان به مشکل مسکن برخوردم سفارت میگه باید اجاره خانه یک ساله خودتو در فرانسه بیاری تا ما اینجا بهت ویزا تایپ دی بدیدم
    حالا مشکل من این هست من خودم و همسرم ویزا تایپ سی داریم و بلند مدت هست ولی با این ویزا همون طور که میدونید بهمون تو فرانسه لانه کبوترم اجاره نمیدن چه برسه به خونه الان راحل چی هست رفتم امروز سفارت مشکل را مطرح کردم گفت مشکل شماست شا باید حل کنی به همین اسونی این جواب را داد گفتم رزرو هتل قبول میکند گفت نه
    حالا من چیکاری انجام باید بدیم راهش چی هست
    سوال بعدی من این هست اجاره خانه کجا تو فرانسه ارزانتر از همه جا هست تو کدوم شهر از همه ارزانتر هست برای دو نفر برای دو نفر یه آپارتمان کوچیک چقدر در میاد ؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدید
    سلام!من ميخوام ويزاي تايپ دي بگيرم لطفا راهنمايي كنيد

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2206 نمایش پست ها
    سلام!من ميخوام ويزاي تايپ دي بگيرم لطفا راهنمايي كنيد
    لطفاً بر اساس شرایطتون بخشهای مختلف فوروم رو مطالعه کنید و اگه سوالی پیش اومد در همون بخش بپرسید! ویزای تایپ D ویزای اقامت بلند مدته (VLS-TS) و کلی انواع مختلف داره: از دانشجویی تا کاری و سرمایه گذاری... همینجوری نمیشه راهنمایی درست کرد

لطفاً بر اساس شرایطتون بخشهای مختلف فوروم رو مطالعه کنید و اگه سوالی پیش اومد در همون بخش بپرسید! ویزای تایپ D ویزای اقامت بلند مدته (VLS-TS) و کلی انواع مختلف داره: از دانشجویی تا کاری و سرمایه گذاری... همینجوری نمیشه راهنمایی درست کرد
    سلام وتشكر صميمانه از راهنمايي شما!من ويزاي يكساله c دارم و ميخوام در پاريس اپارتمان اجاره كنم براي يكسال وبا قرارداديكساله اقدام براي تايپ dكنم ايا شما نظر بهتري داريد؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2206 نمایش پست ها
    سلام وتشكر صميمانه از راهنمايي شما!من ويزاي يكساله c دارم و ميخوام در پاريس اپارتمان اجاره كنم براي يكسال وبا قرارداديكساله اقدام براي تايپ dكنم ايا شما نظر بهتري داريد؟
    سلام،
    تا جایی که من اطلاع دارم با اجاره یه آپارتمان به تنهایی به کسی ویزا نمی دن. لطفاً در مورد این ویزاتون اطلاعات بیشتری بدید که بتونیم راهنماییتون بکنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)