صفحه 33 از 38 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    دوستان راسته كه ميگن تو فرانسه، براي اينكه بتوني خونه كرايه كني، بايد ضامن داشته باشي!!؟؟؟ واقعا همينطوره!!؟؟ چند درصد از خونه هاي فرانسه اين شرايطو دارن؟؟؟ (درضمن، من دانشجو نيستم)

ممنون ميشم اگه جوابمو بدين

مقسي!
    درود، تقریباً همینطور هست برا عموم موارد..
    یا اینکه بایستی قرارداد کار خوب با حقوق مکفی (معمولاً 2.5 تا 3 برابر اجاره بها البته با مالکان شخصی قابل مذاکره هست) برای ارائه داشته باشید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای کروز ثبت نام کنم ولی به مشکل برخوردم
    کسی هست که اطلاعات داشته باشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganiha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای کروز ثبت نام کنم ولی به مشکل برخوردم
    کسی هست که اطلاعات داشته باشه؟
    دوست عزیز
    اگه دنبال جواب سوالتون می گردین، به این توجه داشته باشین که پرسیدن سوال درست، نصف جوابه... به مشکل بر خوردید؟ چه مشکلی؟ کجا؟ چی شد که به این مشکل بر خوردید؟ یه اسکرین شات خوانا بگذارید از خطای مربوطه... وقتی این اطلاعات رو نمی نویسید میشه در نهایت گفت ایشالا که مشکل همه گرفتارا حل بشه یا بهتون پیشنهاد کرد آجیل مشکل گشا بخرید

Junior Member

دوستان عزیز٬ سلام

من از UGA- IGA گرونبل برای مستر ۲ پذیرش گرفتم و در حال طی کردن روند گرفتن خوابگاه با کروس هستم٬ ولی چون تاریخ شروع دوره ام اول سپتامبر هست و کامپوس فرانس به من گفت از اواسط اردیبهشت برای گرفتن وقت سفارت باهاشون تماس بگیرم٬ نگرانم که به موقع نتیجه خوابگاه برای من ارسال نشه و قصد دارم از آدل هم یک استودیو بگیرم. در این زمینه سه تا سوال دارم:

۱. اگر تجربه دارید که برای چه مدت لازم هست اتاق رو رزرو کنم تا برای سفارت کافی باشه٬ لطفا منو راهنمایی کنید.
    ۲. اینکه اگه اطلاعاتی از شرایط پس دادن اتاق به آدل دارید لطفا بگید. (چون امیدوارم کروس جواب مثبت به درخواستم بده)
    ۳. اینکه در روند کروس یا آدل ضامنم برادر ساکن لندنم می تونه باشه؟

از راهنماییتون ممنونم.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط purrpurr نمایش پست ها
    دوستان عزیز٬ سلام

من از UGA- IGA گرونبل برای مستر ۲ پذیرش گرفتم و در حال طی کردن روند گرفتن خوابگاه با کروس هستم٬ ولی چون تاریخ شروع دوره ام اول سپتامبر هست و کامپوس فرانس به من گفت از اواسط اردیبهشت برای گرفتن وقت سفارت باهاشون تماس بگیرم٬ نگرانم که به موقع نتیجه خوابگاه برای من ارسال نشه و قصد دارم از آدل هم یک استودیو بگیرم. در این زمینه سه تا سوال دارم:

۱. اگر تجربه دارید که برای چه مدت لازم هست اتاق رو رزرو کنم تا برای سفارت کافی باشه٬ لطفا منو راهنمایی کنید.
    ۲. اینکه اگه اطلاعاتی از شرایط پس دادن اتاق به آدل دارید لطفا بگید. (چون امیدوارم کروس جواب مثبت به درخواستم بده)
    ۳. اینکه در روند کروس یا آدل ضامنم برادر ساکن لندنم می تونه باشه؟

از راهنماییتون ممنونم.
    پاسخ بخشی از سوالتون رو اینجا می تونید پیدا کنید (ضامن و غیره)
    برای پس دادن خونه در کل در فرانسه از اول ماه بعد از اینکه اطلاع میدید یک یا دو ماه (بسته به این که مبله اجاره کردید یا نه) برای خالی کردن خونه فرصت دارید و این فرصت به هیچ وجه قابل تمدید نیست (یعنی حواستون باشه که وقتی درخواست فسخ اجاره رو بکنید که خیالتون از این که سری بعد خونه دارید راحت باشه) و اجاره اون ماه رو هم باید تمام و کمال پرداخت کنید. در عین حال حواستون باشه که برخی موسسات که خونه مبله اجاره میدن شرایطشون فرق می کنه و مثلاً اگه برای سال تحصیلی اجاره می دن در شرایط قراردادشون دکر شده که تا دنیار آخر اجاره اقلاً تا پایان ماه ژوئن رو باید بدید... اینه که بهترین راه پرسیدن سوال مستقیم از خود صاحب خونه است که شرایط فسخ قرارداد چیه

Junior Member

سلام دوستان
    من با سایت کروس متاسفانه دچار مشکل شدم : رمز را اشتباه وارد کردم و سایت من را بلاک کرد و به من پیام داد که دلیلش را برای شما ایمیل خواهیم کرد ولی من ایمیلی دریافت نکرده ام
    اگر کسی برای رفع این مشکل اطلاعاتی دارد لطفا من را راهنمایی کند.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jfl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با سایت کروس متاسفانه دچار مشکل شدم : رمز را اشتباه وارد کردم و سایت من را بلاک کرد و به من پیام داد که دلیلش را برای شما ایمیل خواهیم کرد ولی من ایمیلی دریافت نکرده ام
    اگر کسی برای رفع این مشکل اطلاعاتی دارد لطفا من را راهنمایی کند.
    یه ایمیل بهشون بزنید و مشکلتون رو باهاشون در میون بگذارید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام دوستان، توی این لینک:
    http://s8.picofile.com/file/83005864...17_18.pdf.html

که مربوط به دانشگاه گرونوبل هست روند ثبت نام و ثبت درخواست خوابگاه در کروس بطور کامل و به زبان انگلیسی توضیح داده شده (شاید در آینده به درد کسی بخوره). بعد از ثبت درخواست باید اپلیکیشن فی رو به مبلغ 6 یورو بصورت آنلاین پرداخت کنید البته اگر گزینه ارسال هزینه با چک رو بزنید اونموقع ازتون یک چک بین المللی میخوان که ما توی ایران بهش دسترسی نداریم ( من خودم اشتباهی این گزینه رو زدم و بعد از ایمیل زدن بهشون، گفتن که اشکال نداره موقع ورودت به فرانسه هزینه رو پرداخت کن). بعد از گذشته چند روز از ثبت درخواست ایمیلی براتون ارسال میشه شامل مدارکی مثل انتخاب هایی که برای خوابگاه داشتید و فرمی که اطلاعات خوانوادگی تون رو باید توش بنویسد و در نهایت این فرمها رو باید پرینت و امضا کنید و بعد پست کنید به صندوق پستی ای که آدرسش براتون توی فرم ها نوشته شده. راجع به ارسال مدارک هم چون که آدرس صندوق پستی رو دادن با پست های بین المللی نمیتونید اون رو ارسال کنید و فقط میشه با پست دولتی اون رو فرستاد که 15 روز هم طول میکشه تا برسه، پس این زمان بندی رو توی ارسال مدارکتون در نظر بگیرید که یموقع به ددلاین ها نخورین ( الیته من خودم مدارکم بعد از ددلاین ها رسید دستشون و مشکلی هم پیش نیومد شاید خوش شانس بودم). بعد از حدود سه هفته نامه نهایی و تایید اینکه کدوم خوابگاه واستون انتخاب شده رو ایمیل میکنن.

Junior Member

سلام دوستان بنده ماه بعد از طریق موسسه ای برای تحصیل دارم میام فرانسه شهر استراسبورک . این موسسه برای خوابگاهی دانشجویی اجاره کرده
    میخواستم بدونم این خوابگاه ها مختلط هستند؟ و اینکه همه ما توی اون خوابگاه ایرانی هستیم؟
    ممنونم از پاسخگویی

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hn_aki نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده ماه بعد از طریق موسسه ای برای تحصیل دارم میام فرانسه شهر استراسبورک . این موسسه برای خوابگاهی دانشجویی اجاره کرده
    میخواستم بدونم این خوابگاه ها مختلط هستند؟ و اینکه همه ما توی اون خوابگاه ایرانی هستیم؟
    ممنونم از پاسخگویی
    دوست عزیز،
    وقتی اسمی از موسسه نمی آرید نمیشه به سوالتون جواب مشخص و درست داد. در کل خوابگاهها اگه اتاق تک نفره باشند مختلط اند. و بسیار بعید که موسسه ای در ایران خوابگاه اختصاصی در فرانسه داشته باشه پس خیر، همه ایرونی نیستند
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)