صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

این frais de dossier چرا اینقدر زیاده؟؟

اگه کسی تونسته محل اسکان بگیره طوری که مدرکش برای سفارت قابل قبول باشه. ( گویا رزرواسیون هتل و امثالهم قابل قبول نیست) لطفا بنویسه که حداقل اجاره ها چقدر بوده و چه شهری . چون اینطوری که مشخصه پول کل تحصیل رو باید فقط بذاریم برای اجاره خونه !!!

بالاخره من متوجه نشدم. برای پرداخت پول خوابگاه بهتره مستر کارت بگیرم یا حواله کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnamm1982 نمایش پست ها
    بالاخره من متوجه نشدم. برای پرداخت پول خوابگاه بهتره مستر کارت بگیرم یا حواله کنم؟
    بستگی داره، بعضی از خوابگاه ها پرداخت از طریق کارت بانکی رو قبول ندارن، و باید حواله کنین. اگه از طریق کارت قبول کردند، احتیاج نیست که خودتون کارتی رو بگیرید، میتونید از طریق این شرکت هایی که وجود دارند این کارو بکنین(ضمنا مستر کارت نمیتونین بگیرین، Maestro card میتونین بگیرین که دبیت هست و به اسم خودتون هم نیست، اگه البته الان ایران هستید)
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

من از خانم کشوری سوال کردم مدرک مسکن لازم برای ویزای دانشجویی باید چه شرایطی داشته باشه . گفتن : برای مدت یه ترم تحصیلی حداقل باید باشه. با این اجاره های بالای مسکن در فرانسه. یکی چند تا آدرس مسکن ارزون قیمت بذاره. لطفا
    ویرایش توسط newid : May 27th, 2012 در ساعت 05:34 PM

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه ژوزف فوریه بورس تحصیلی گرفتم برا مقطع مستر 2 در رشته Environmental Fluid Mechanics
    طبق گفته استادم به خاطر داشتن بورس، اتاقی در خوابگاه های کروس برام رزرو میشه... امروز هم یک ایمیل از طرف admission administer دانشگاه دریاقت کردم که بهم گفته بود برو تو سایت کروس و یک فرم آنلاین Dossier social Etudiant" رو پر کن. من هم پر کردم ولی در انتها گفت تا دو هفته دیگه یه سری مدرک براتون پست میشه که باید امضا کنید و یه مشت مدرک دیگه هم بهش الصاق کنید و بفرستید برای ما. می خوام بدونم از بچه ها کسی تا حالا با رزرو خوابگاه کروس (در حالی که بورس داره) اقدام کرده؟ پروسش چقدر طول میکشه؟ آیا برای گرفتن ویزا عملیه؟
    خیلی ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ژوزف فوریه بورس تحصیلی گرفتم برا مقطع مستر 2 در رشته Environmental Fluid Mechanics
    طبق گفته استادم به خاطر داشتن بورس، اتاقی در خوابگاه های کروس برام رزرو میشه... امروز هم یک ایمیل از طرف admission administer دانشگاه دریاقت کردم که بهم گفته بود برو تو سایت کروس و یک فرم آنلاین Dossier social Etudiant" رو پر کن. من هم پر کردم ولی در انتها گفت تا دو هفته دیگه یه سری مدرک براتون پست میشه که باید امضا کنید و یه مشت مدرک دیگه هم بهش الصاق کنید و بفرستید برای ما. می خوام بدونم از بچه ها کسی تا حالا با رزرو خوابگاه کروس (در حالی که بورس داره) اقدام کرده؟ پروسش چقدر طول میکشه؟ آیا برای گرفتن ویزا عملیه؟
    خیلی ممنونم.
    اگه دانشگاه خودش بگیره خیلی سریع برای من 3 روزه رزرو فرستادن. اگه خودتون بخواید بستگی به شهرتون داره
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Junior Member

این رزرو ایمیلی بود یا با پست؟ آخه الان استادم بهم جواب داد که صحبت می کنم اگه بشه یه ایمیل فعلا برات بفرستند (بدون جزئیات خوابگاه) که فلانی اینجا یک اتاق رزرو شده داره... شما هم همچین چیزی گرفتید یا معتبر تر بود؟
    +شهر من گرنوبل هست...

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    این رزرو ایمیلی بود یا با پست؟ آخه الان استادم بهم جواب داد که صحبت می کنم اگه بشه یه ایمیل فعلا برات بفرستند (بدون جزئیات خوابگاه) که فلانی اینجا یک اتاق رزرو شده داره... شما هم همچین چیزی گرفتید یا معتبر تر بود؟
    +شهر من گرنوبل هست...
    هم ایمیل هم پست. نه کامل بود اسمه خوابگاه و تاریخ ورود و خروج هم داشت
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

سلام ، کسی تونسته تو گرنوبل خونه پیدا کنه ؟ خیلی کمیابه. عالمی میگفت : ژ شقشه .م ژو نو تقوو پا، یا همون " گشتم نبود نگرد نیست " خودمون

ولی واقعا اگه کسی تونسته تو گرنوبل جا پیدا کنه میشه لطف کنه بگه با چه سایتی تونسته و به چه مبلغی. آخه برای سپتامبر از الان خونه نمیدن . ممنون
    ویرایش توسط newid : May 28th, 2012 در ساعت 04:34 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)