صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    ببین، ایمیل اومده یا نامه. اگه هر کدوم اومده و خطاب به خودتونه یعنی معطل نکن که خونه تموم شد رفت زود بجنب. کل فرم ها رو پر کن اگه با ایمیل اومده جواب با ایمیل . اگه نامه اومده هم اگه فرم های پر شده رو بتونین اسکن و ایمیل کنین و بعد اصلشو پست کنین عالیه وگرنه سریع پست کن. که خونه ها رو همه رو گرفتن. . نه ولی واقعا بجنب.

واقعا اگه نامه یه نامه کلی یه و خطاب به شما نیست بگو شاید بچه ها تجربه داشته باشن.
    ممنون از پاسخ شما:

با پست اومده خطاب به خودم - آدرس مکان ها ی مورد نظر را در کدوم قسمت باید نوشت ؟ در Voeu N 2, 3 ,
    در ضمن من آدرس ایمیل در سایتشون پیدا نکردم اگر دارید ممنون میشم بفرمایید.
    ویرایش توسط shadi5 : June 23rd, 2012 در ساعت 01:01 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما:

با پست اومده خطاب به خودم - آدرس مکان ها ی مورد نظر را در کدوم قسمت باید نوشت ؟ در Voeu N 2, 3 ,
    در ضمن من آدرس ایمیل در سایتشون پیدا نکردم اگر دارید ممنون میشم بفرمایید.
    برای کدوم کروس است . چه شهری ؟ اگه با پست اومده خوبه یعنی خطاب به خودتونه. خوب نگفته که مشخصات لژمان ها چیه ؟ شاید یه جایی برای تیک زدن داشته باشه. من فرمها شو ندیدم چجوریه . شاید بقیه دیده باشن . بگن

Junior Member

برای کدوم کروس است . چه شهری ؟ اگه با پست اومده خوبه یعنی خطاب به خودتونه. خوب نگفته که مشخصات لژمان ها چیه ؟ شاید یه جایی برای تیک زدن داشته باشه. من فرمها شو ندیدم چجوریه . شاید بقیه دیده باشن . بگن
    برای کروس Rennes که 2وق سبز رنگه یعنی 4 صفحه و 2 ورق A4 سفیده که 4 صفحه هست و ظاهرا فقط A4 پرکردنیه ولی ایمیلی متاسفانه در اینها نیست اگر دارید ممنون میشم عنایت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    برای کروس Rennes که 2وق سبز رنگه یعنی 4 صفحه و 2 ورق A4 سفیده که 4 صفحه هست و ظاهرا فقط A4 پرکردنیه ولی ایمیلی متاسفانه در اینها نیست اگر دارید ممنون میشم عنایت کنید.

سلام، شما باید وارد این صفحه بشین.
    http://www.crous-rennes.fr/crous_ren...diant/contacts

درست گفتین . تو این قسمت آدرس ایمیل ننوشته ولی میتونین مشخصات خودتونو آدرس ایمیلتونو وارد کنین . در خواستتون یا سوالتون رو ازشون بپرسین و کد رو وارد کنین و دگمه ولید رو میزنین. درخواستتون ارسال میشه برای کروس رن . اونها سوالتون رو بررسی می کنن و جواب میدن. از اون به بعد میتونین روی ایمیلی که بهتون زدن فوروارد کنین. تلفنشون هم هست میتونین بهشون زنگ بزنین.

موفق باشین

در جواب newid این اتاق 230 یوروی پر شده بود من یک اتاق دیگه گرفتم 250 یورو و 2 ماه اجاره یعنی 500 یورو از طریق western union واریز کردم. این سایت فکر میکنم فقط مخصوص سنت اتین هست cite-etudiante.com

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    در جواب newid این اتاق 230 یوروی پر شده بود من یک اتاق دیگه گرفتم 250 یورو و 2 ماه اجاره یعنی 500 یورو از طریق western union واریز کردم. این سایت فکر میکنم فقط مخصوص سنت اتین هست cite-etudiante.com
    ممنون که جواب دادی. میشه بگی وسترن یونیون برای 500 یورو چقدر کارمزد گرفت .

ممنون که جواب دادی. میشه بگی وسترن یونیون برای 500 یورو چقدر کارمزد گرفت .
    148 هزار تومن

من با این ضامن چه کنم؟ همشون ضامن می خوان!!!
    کجا بدون ضامن خونه پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnamm1982 نمایش پست ها
    من با این ضامن چه کنم؟ همشون ضامن می خوان!!!
    کجا بدون ضامن خونه پیدا کنم؟
    ببین من این مطلب رو به عنوان یه بنگاه دار مسکن تو فرانسه با 100 سال ! سابقه میگم . یه سری از لژمان ها ضامن نمی خوان. باید یه نامه تهیه کنی و برای تمام رزیدانت های شهر تون که آدرسش رو میتونین تو سایت ها پیدا کنین بفرستین. توی نامه تون بنویسین که من در فرانسه ضامن ندارم. حتما چند تاشون بهتون جواب میدن که ما ضامن نمی خوایم بجاش مثلا باید دو ماه اجاره رو پیش بدین یا مثلا فلان قدر رو به عنوان دپو دو گقانتی بدین . بگردین پیدا می کنین.

ممنون از پاسخ. ببینم چه می کنم!!
    ولی حالا که انتقال پول بکلی کنسل شده. شما چه پیشنهاد میکنید؟ اصلا میشه یه کاری کرد که پول نگیرن وقتی رسیدیم پولشونو بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)