صفحه 16 از 38 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnamm1982 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ. ببینم چه می کنم!!
    ولی حالا که انتقال پول بکلی کنسل شده. شما چه پیشنهاد میکنید؟ اصلا میشه یه کاری کرد که پول نگیرن وقتی رسیدیم پولشونو بدیم؟
    متاسفانه نه . تنها راهش انتقال پول از طریق کارت اعتباری دوست و آشنا هاست ( اگه میخواهی کارمزد ندی ) وگرنه از طریق صرافی و با کارمزد که بالاتر اشاره شده بهش . برای مبالغ کم به صرفه نیست. یه راه دیگه هم هست و اون اینکه فعلا مدرک خوابگاه رو نبری اگه بعد مصاحبه کنسولگری بهش گیر دادن و گفتن تا فلان موقع بیار دیگه مجبوری. البته auberge de jeunesse ها که معمولا تو بیشتر شهر ها هستن بدون پول برای یکی دو هفته جا میدن ولی فک می کنم برای سفارت قابل قبول نیست. حالا شما سعی تونو بکنین.

سازمانCAF چقدر به عنوان کمک هزینه مسکن به دانشجویان میده؟ خود شما از این کمکا گرفتید؟

سازمانCAF چقدر به عنوان کمک هزینه مسکن به دانشجویان میده؟ خود شما از این کمکا گرفتید؟
    اونطور که من شنیدم و تو پستهای قبلی هم بچه ها نوشتن. بعد از یکی دو ماه caf تقریبا نصف اجاره رو که دارین پرداخت می کنین بهتون میده.

نه من بیشتر از کمک های مردمی استفاده می کنم . شوخی کردم من هنوز قسمت نشده برم که بتونم استفاده کنم . حالا ببینم اصن میشه رفت .ایشالا تصمیم دارم کلا برم خوابگاه مجانی در بیاد . خیلی توپ میشه. دوست دارم خوابگاه مجانی رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    اونطور که من شنیدم و تو پستهای قبلی هم بچه ها نوشتن. بعد از یکی دو ماه caf تقریبا نصف اجاره رو که دارین پرداخت می کنین بهتون میده.

نه من بیشتر از کمک های مردمی استفاده می کنم . شوخی کردم من هنوز قسمت نشده برم که بتونم استفاده کنم . حالا ببینم اصن میشه رفت .ایشالا تصمیم دارم کلا برم خوابگاه مجانی در بیاد . خیلی توپ میشه. دوست دارم خوابگاه مجانی رو.
    و شاید چیزی می دانید که ما نمی دانیم!! ببینم آیا این درسته که برای فوق لیسانسا فرش قرمز پهن می کنند و خوابگاه (با اولویت) بهشون تعلق می پذیره؟

و شاید چیزی می دانید که ما نمی دانیم!! ببینم آیا این درسته که برای فوق لیسانسا فرش قرمز پهن می کنند و خوابگاه (با اولویت) بهشون تعلق می پذیره؟
    نه اتفاقا اصلا اینطوری نیست اتفاقا بعضی دانشگاه ها میگن به خاطر کمبود جا سال دوم خوابگاه تعلق می گیره چون سال دومی ها در اولویت هستن. شما بهترین راهتون اینه که :
    1- فعلا مدرک اسکان نبرین ( البته این راه وقتیه که وقت کم دارین تا مصاحبه یا نمی تونین پول پرداخت کنین یا جایی که ضامن نخوان تا حالا نتونستین پیدا کنین)
    2- برای کروس شهرتون ایمیل بزنین و درخواست خوابگاه کنین
    3- تو سایتهایی که به صورت روزمره با شرایطی که شما براشون می نویسین مثل حداقل و حداکثر اجاره یا دوری و نزدیکی به دانشگاه یا شرایط عمومی محل اسکان مثل مبله بودن و اتاق یا استودیو بودن و از این موارد میگین براتون آفر های مختلفی میفرستن که شاید بدردتون بخوره.
    4- دنبال کو لوکتر یا هم اتاقی بگردین که اون هم باز از طریق سایتها میشه.

من همینا رو می دونستم. که گفتم خدمتتون.

موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

سلام به همه دوستان,

یک سوال از کسانی که در پاریس دانشجو هستند؛

فاصله مسکن (که مدرکش رو به سفارت باید ارائه بدیم) تا دانشگاه چقدر میتونه باشه؟

خانم کشوری به من گفته بود بیش از نیم ساعت نباشه بهتره.

دانشگاه من (پاریس 7) در منطقه 13 پاریس ه، و محل سکونتم در نانتر (92000)؛

به نظرتون مشکلی پیش میاد؟؟ یعنی به طور کلی توی حومه نزدیک 94، 92، و 93 باشه قبول می کنن؟

شما خودتون چه کردید و چی ارائه دادید؟ آیا شده که کسی به خاطر دور بودن مسکنش ریجکت بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدودا دو هفته پیش از سفارت به من زنگ زدن که مدرک خوابگاه رو براشون ببرم، من هم 5شنبه ی همون هفته مدرک رو تحویل آقای ملک آرا دادم، مدرک به این صورت بود که یکی از آشنایان در اون شهری که میخوام برم توی یکی از خوابگاه های خصوصی اونجا ساکن هست ( توی یک اتاق 21 متری) و گواهی دست نویس همراه با کپی کارت اقامت و تاییدیه از اون خوابگاه رو برای من فرستاد که ببرم سفارت. امروز آقای ملک آرا زنگ زد و گفت قرار شد مدرک خوابگاه برامون بیاری منم تعجب کردم گفتم اوردم براتون، اولش که میگفت نیاوردی بعدش که کلی توضیح دادم گفت آقای کنسول اون چیزی که آوردی رو رد قبول نکرده، گفتم چرا؟ گفت من از دلیلش مطلع نیستم و بعد هم گفت مدرک رو سریعتر بیار و خداحافطی کرد.
    من برای کروس و اَدِل اقدام کردم از مدتها پیش، کروس که میگه تا نیای فرانسه بررسی نمیکنیم، ادل هم که میگه باید منتظر باشی. به نظر شما چه کاری میتونم انجام بدم؟
    سلام؛ درسته که این سوال مربوط به پارساله. ولی میشه بگین که نهایتا چه کار کردین؟ برای ماهایی که امسال داریم اقدام میکنیم واسه ویزا.

تجربه تون حتما آموزنده ست.

راستی؛ ایرادی که گرفته بودن به خاطر متراژ خونه که نبود؟

Junior Member

سلام علیرضا جان،
    من از پاریس 11 پذیرش دارم و دنبال مسکن می گردم . می خواستم بدونم شما چه طور تونستید پیدا کنید. من در کروس هم ثبت نام کردم.
    ممنون و موفق باشید

Junior Member

اول از همه تبریک. بعدش می تونم بپرسم این گرنت چیه که خود به خود براتون خوابگاه رزرو می شه؟

Junior Member

با سلام
    دوستا توی این صفحه http://www.adele.org/public/residenc...1-besancon.php چتد تا مورد هست که من متوجه شون نمیشم ،آیا این مبالغی که زده باید همه رو پرداخت کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)