صفحه 19 از 38 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونه، ربطی به دریافت بورس نداره
    آیدا جان ممنون از جوابت. ولی من بورسیه نیستم. قرارداد ِ دکتری دارم که توش نوشته Salary .

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

دانشگاهی که من دارم برای فرصت مطالعاتی یک ساله میرم خوابگاه نداره و همه خونه میگیرن. میخواستم بعد اینکه رفتم اونجا واسه خونه اقدام کنم. ولی محل اقامت باید موقع مصاحبه معلوم باشه و توی فرم ویزا هم قید بشه. چیکار میتونم بکنم؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    دانشگاهی که من دارم برای فرصت مطالعاتی یک ساله میرم خوابگاه نداره و همه خونه میگیرن. میخواستم بعد اینکه رفتم اونجا واسه خونه اقدام کنم. ولی محل اقامت باید موقع مصاحبه معلوم باشه و توی فرم ویزا هم قید بشه. چیکار میتونم بکنم؟
    این رو هیچ کاری نمیتونید بکنید، نهایتش سفارت بهتون میگه وقتی ویزات اومد و درست بود مدارک خونه رو بیار، که اون موقع باید ببرید
    اگر دوست یا آشنایی تو فرانسه دارید میتونه بهتون مدرکی بده که به سفارت بپید پیش اونا میمونید
    اما من بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه اینکارو نکنید، حتما از الان جاتونو مشخص کنید چون وقتی میاین اینجا نا آشنا هستین و خیلییی پیدا کردن یه جای دیگه براتون سخت میشه، علاوه بر اینکه همه جا زود پر میشه، مخصوصا اگه شهرتون پاریسه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

سلام مجدد.. كسي اينجا احيانا در مورد خوابگاه يا مسكن با قيمت مناسب در Fontainebleau اطلاعات نداره؟

پیش فرض پاسخ : تسهيلات CAF

سلام.
    در مورد CAF سوال داشنتم. آيا تسهيلاتش وقتي تعلق ميگيره كه خونه اجاره كرده باشي يا به خوابگاه هم تعلق ميگيره? چون من از طريق adele يه جايي رو پيدا كردم كه فكر ميكنم مال دانشجوهاييه كه درامدشون از يه حدي پايين تره. به اون هم تعلق ميگيره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات CAF

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    سلام.
    در مورد CAF سوال داشنتم. آيا تسهيلاتش وقتي تعلق ميگيره كه خونه اجاره كرده باشي يا به خوابگاه هم تعلق ميگيره? چون من از طريق adele يه جايي رو پيدا كردم كه فكر ميكنم مال دانشجوهاييه كه درامدشون از يه حدي پايين تره. به اون هم تعلق ميگيره؟
    ممنون
    سلام، برای خوابگاه که احتمالش بیشتره
    اگه از اون سایت اقدام کردین به احتمال زیاد تعلق میگیره، معمولا توی اطلاعاتش نوشته

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام،
    APL که سرویس CAF محسوب میشه (APL= Allocation pour Logement) کمک هزینۀ اسکان هست و کمک هزینۀ اسکان شامل هرنوع از اون حتی مسکن اجاره ای شخصی هم میباشد و صرفاً محدود به اجارۀ خوابگاه نیست. اما میزان باز پرداختها قاعدتاً متفاوت هست که با پارامترهای خودشون اون رو محاسبه میکنند.
    زمان شروع این کمک هزینه (date d'effet) هم از زمان شروع تاریخ اجارۀ شما محسوب خواهد شد. بدین معنا که اگر دیر اقدام کرده باشید یا 1 2 ماهی از پرداختهای اجاره تون گذشته باشه، بازهم عطف به ماسبق ار تاریخ شروع اجاره بهتون تعلق میگیره و همۀ اون مبلغ یکجا واریز میشه. و جای نگرانی از جهت سوخت شدن حق مسکن معوقه دراینجا وجود نداره.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    برای فرصت مطالعاتی دانشگاه مونپلیه از اول مارچ (به مدت 6 ماه) دنبال یک محل سکونت میگردم.. کسی میتونه راهنمایی کنه؟خیلی به راهنماییتون احتیاج دارم!

Junior Member

با سلام
    برای درخواست خوابگاههایی که در سایت crous هست آیا شرط سن وجود دارد؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rz59 نمایش پست ها
    با سلام
    برای درخواست خوابگاههایی که در سایت crous هست آیا شرط سن وجود دارد؟
    سلام، خیر، شرط سنی ندارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)