صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

برای واریز پول خوابگاه میشه از این کارتهای اعتباری مجازی استفاده کرد؟ آخه ما تو پرونده مهاجرت کبک نمیتونستیم
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    برای واریز پول خوابگاه میشه از این کارتهای اعتباری مجازی استفاده کرد؟ آخه ما تو پرونده مهاجرت کبک نمیتونستیم
    باید پرسید از اون جاهایی که این کارت ها رو میدن که آیا با کارت حواله میشه کرد یا نه ولی به نظر من بهترین کار اینه که خودتون از مثلا بانک پارسیان که انگار از این کارت ها میده ولی به اسمتون مجازی نیست بگیرین چون کارت مجازی رو بعدا نمیتونید پیگیری کنید

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    سلام من هم مشکل شما رو داشتم که دانشگاه کمکم کزد ولی اون زمان یه خوابگاه گیر آوردم که بدون ضامن هم میداد فکر کنم ولش باید 260 یورو هم بدی . شرایطش هم خوبه. فقط زود اقدام کن تا پر نشده. اینم آدرسشhttp://la-brunelliere.residences-etudiants.com/ فقظ بهشون زنگ هم بزن که کارتو زود پیگیری کنن . اتاق 15 متریش ماهی 465 یورو با همه ی امکانات .
    متاسفانه اینجا هر خوابگاهی ضامن میخواد من که خودم اینجا بیچاره شدم، ضامن هم نداشته باشی میگن 1 سال رو پیش بده یا چک بده که اگه 1 روز دیر کردی اندازه کل سالت ورداریم. ولی این خوابگاه های auberge de jeunesse فکر کنم ضامن نخواد و قیمتش هم بد نیست. ولی در کل خوابگاه دائمی بخواهید باید برید اونجا و سر فرصت بگیرید با مدارکی که میخوان یا اینکه از اینجا از طریق دانشگاه اقدام کنید بعضی وقتها خودشون خوابگاه دارند و به دانشجو راهت تر میدهند

Junior Member

سلام من هم مشکل شما رو داشتم که دانشگاه کمکم کزد ولی اون زمان یه خوابگاه گیر آوردم که بدون ضامن هم میداد فکر کنم ولش باید 260 یورو هم بدی . شرایطش هم خوبه. فقط زود اقدام کن تا پر نشده. اینم آدرسشhttp://la-brunelliere.residences-etudiants.com/ فقظ بهشون زنگ هم بزن که کارتو زود پیگیری کنن . اتاق 15 متریش ماهی 465 یورو با همه ی امکانات .
    ممنون اما ظاهرا این خوابگاه فقط واسه مون پلیه و نانت هست.من واسه پاریس می خوام. اگه بجای ضامن میشه چک داد پس موقع افتتاح حساب دسته چک هم بگیرم که کارم راه بیفته اونجا

پیش فرض حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

سلام
    لطفا بگيد چطوري جا رزرو كرديد ؟ضامن مي خواست يا نه؟ ادرس سايت چي بود؟ايا يه گواهي بهتون دادن كه ببريد سفارت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    ممنون اما ظاهرا این خوابگاه فقط واسه مون پلیه و نانت هست.من واسه پاریس می خوام. اگه بجای ضامن میشه چک داد پس موقع افتتاح حساب دسته چک هم بگیرم که کارم راه بیفته اونجا
    واست سرچ کردم .اینجا تو پاریسه . ضامن هم نمی خواد . http://www.locaflat.com/hostel.htmlانگار باید 400 یورو پول بدی فقط

واست سرچ کردم .اینجا تو پاریسه . ضامن هم نمی خواد . http://www.locaflat.com/hostel.htmlانگار باید 400 یورو پول بدی فقط
    سلام خيلي ممنون كه به سوالات جواب مي دهيد.
    ميشه اگه كسي توي بردو يه خوابگاه بدون ضامن سراغ داره ادرسشو بده؟ادرس سايتشو لطفابده.مرسي

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    بستگی به خوابگاهش داره. من ازشون پرسیده بودم گفتن نه، نمی تونی و باید پولو برامون حتما حواله کنی. یه ایمیل بزن به خوابگاهو ازشون بپرس.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : مشكل اسكان رو چطوري تو فرانسه حل ميكني؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بگيد چطوري جا رزرو كرديد ؟ضامن مي خواست يا نه؟ ادرس سايت چي بود؟ايا يه گواهي بهتون دادن كه ببريد سفارت؟
    سوال خیلی خوبیه. لطفا هرکس تجربه ای داره در این قسمت به اشتراک بذاره.
    البته نمیشه به این سوال یه جواب کلی داد و مسئله مسکن شهر به شهر فرق میکنه. ولی تجربه شخصی من این بود: از طریق adele.org با خوابگاها آشنا شدم، بعد درخواستمو میفرستادم و اونا هم مدارک مورد نیازو میگفتن. اکثرآ ضامنی میخواستن که در فرانسه باشه و یا حساب بانکی در فرانسه داشته باشه. ولی توی همین مکاتباتم، یکی از موسسات گفت این جایی که میخوای باید ضامن داشته باشی، ولی میتونیم فلان جا رو هم بهت معرفی کنیم که احتیاج به ضامن نداره(که مربوط به موسسه خودشون بود)، منم دیدم خوبه و نزدیک به دانشگاه و همونو گرفتم. هفته پیش هم برام یه گواهی فکس کردن که ببرم سفارت.
    آدرس سایت:
    www.univercity.fr
    البته بازم بگم که اکثر خوابگاههای این سایت ضامن میخواس و فقط یه موردش نمیخواس.
    ویرایش توسط arash-iran : July 9th, 2011 در ساعت 10:16 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

ضامن دقیقا باید چیکار کنه چون من یکی رو میشناسم اقامت فرانسه داره الان ایرانه نمیدونم چی بگم بهش بگم بیا ضامنم شو ؟دانشگاه گفته فعلا تو لیست هستی بعدا میگیم بهت منم سوال نکردم از ضامن چی میخوان .ببینیم اگه براشون گرفتاری داره بیخیال ضامن بشیم
    یه سوال دیگه حوابگاه جوانان باید چند روز رزرو کنیم تا سفارت اوکی بشه؟ یه 50-60 کیلومتری دوره از شهر و دانشگاه بیخیالش باید شد؟ من خودم اینجا 4 سال همینقدر مسیر رو رفت و آمد کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)