صفحه 20 از 38 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

با سلام
    ممکنه یک نفر در مورد بیمه در فرانسه اطلاع رسانی کنه؟ من برای فرصت مطالعاتی اومدم فرانسه، فبل از اومدن از هر کس پرسیدم گفت دانشجویی همونجا بیمه میشی اما الان که اومدم اینجا میگن بالای 28 سالی باید بیمه رو از شرکت های خصوصی بگیری کسی میتونه بگه Smeno بهتره یا Lmde یا اینکه اینها چه فرقی دارن یا حتی هزینه هاشون چطوریه؟

Junior Member

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی با همسرم میخوام بیام فرانسه. کسی میتونه راهنمایی کنه محل اقامت مناسب برای 2 نفر که برای سفارت قابل قبول باشه رو چطور میتونم پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام،
    APL که سرویس CAF محسوب میشه (APL= Allocation pour Logement) کمک هزینۀ اسکان هست و کمک هزینۀ اسکان شامل هرنوع از اون حتی مسکن اجاره ای شخصی هم میباشد و صرفاً محدود به اجارۀ خوابگاه نیست. اما میزان باز پرداختها قاعدتاً متفاوت هست که با پارامترهای خودشون اون رو محاسبه میکنند.
    زمان شروع این کمک هزینه (date d'effet) هم از زمان شروع تاریخ اجارۀ شما محسوب خواهد شد. بدین معنا که اگر دیر اقدام کرده باشید یا 1 2 ماهی از پرداختهای اجاره تون گذشته باشه، بازهم عطف به ماسبق ار تاریخ شروع اجاره بهتون تعلق میگیره و همۀ اون مبلغ یکجا واریز میشه. و جای نگرانی از جهت سوخت شدن حق مسکن معوقه دراینجا وجود نداره.

ممنون از اطلاعات خوبتون
    میشه زحمت بکشید بگید چه طور و از کی باید برای درخواست کمک هزینه درخواست داد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات خوبتون
    میشه زحمت بکشید بگید چه طور و از کی باید برای درخواست کمک هزینه درخواست داد؟
    از ایران نمیشه ، باید حتما فرانسه باشید (یعنی باید توی همون خونه/خوابگاهی باشید که کمک هزینه شو میخواین بگیرید)
    اگه فرانسه هستید باید از طریق سایت www.caf.fr اقدام کنید یا مستقیم به دفاتر این سازمان که توی هر استان وجود داره مراجعه کنید.
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hida نمایش پست ها
    با سلام
    ممکنه یک نفر در مورد بیمه در فرانسه اطلاع رسانی کنه؟ من برای فرصت مطالعاتی اومدم فرانسه، فبل از اومدن از هر کس پرسیدم گفت دانشجویی همونجا بیمه میشی اما الان که اومدم اینجا میگن بالای 28 سالی باید بیمه رو از شرکت های خصوصی بگیری کسی میتونه بگه Smeno بهتره یا Lmde یا اینکه اینها چه فرقی دارن یا حتی هزینه هاشون چطوریه؟
    فرق زیادی با هم ندارند، هزینه هاشون هم تقریبا مثل همه. من خودم SMENO هستم. درضمن یه سری هم به سایت www.ameli.fr بزن برای بیمه تکمیلی ، احتمالا برای شما هم هزینه زیادی نداشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط ms93 نمایش پست ها
    من چند وقته میخوام به صورت آنلاین تو سایت caf.fr درخواست aide au longement بدم ولی بعد از اینکه همه چیزو کامل پر می‌کنم با خطای
    Incident technique

Un incident technique s'est produit.
    Merci de renouveler votre demande ultérieurement.

مواجه میشم که میگه بعداً دوباره تلاش کنید که هیچ وقت درست نمیشه کسی می‌دونه غیر روش آنلاین حضوری چطور میشه اقدام کرد؟
    میتونید حضوری به دفاتر کف توی استان محل اقامتتون برید.

Junior Member

دوستان من چطور میتونم یک رزرو اولیه از یک صاحب خانه داشته باشم برای سفارت؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام
    این دیاگرام بنظرم جالب اومد از صفحه ای در FB براتون آپلود میکنم با اجازۀ صاحبش:

541378_382189755228280_583029211_n.jpg

متوسط اجاره بهای اتاق و استودیو در شهر های مختلف فرانسه در سال ۲۰۱۲، توجه داشته باشید که این اعداد مربوط به خوابگاههای دانشجویی نمیباشد.

منبع از :
    http://www.parsimmo.fr

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

سلام.میشه بگین مدارک لازم برای کروس چیاست؟میدونم تا 30 آپریل بوده مهلتش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - دانشکده شهید شمسی پور تهران

سلام دوستان. ما یک فامیلی در پارس داریم که هم پمپ بنزین داره، هم سوپرمارکت. به من گفته زبانت رو قوی کن و بیا، همین جا کار می کنی. حالا می خواستم ببینم با این حساب، من اگر بخوام اونجا درس هم بخونم، در پروسه ی ویزا باید اعلام کنم این موضوع رو ؟ آیا همچین کاری امتیازی در روند ویزا محسوب میشه و احتیاجی نیست که اون 8500 یورو تامینی یک ساله رو پرداخت کرد ؟من قصد داشتم قبل از این گرونی های ارز برم، حالا با شرایط حال حاضر، این کار چه تاثیری تو زندگی من اونجا می تونه داشته باشه با توجه به اینکه از نظر مالی مقداری دستم بسته ست ؟

ممنون از همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)