صفحه 25 از 38 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

سلام
    دوست عزیز سایتی که معرفی کردید فقط یکی دوتا از شهرای فرانسه را شامل میشه، واسه پاریس سایتی وجود نداره که امکان رزرو سریع یجایی تو پاریس رو داشته باشه؟ واسه فرم سفارت لازم دارم
    مرسی

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

یه سری ابهامات برای من پیش اومده دوستان
    قیمت ملک تو فرانسه ارزونتر از ایرانه آیا؟ یا من بد متوجه شدم؟
    اگه ممکنه منو در این مورد روشن کنید! قضیه چیه؟
    به طور مثال:
    http://www.businessesforsale.com/Cha...-For-Sale.aspx

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

سلام
    من می خواستم مدارک که سایت کروس برام فرستاده و پر کردم رو بفرستم براشون الان یک سوال دارم
    هزینه بررسی درخواست 6 یورو هست که باید با یک چک پرداخت کنم ایا چک رو باید با نامه براشون پست کنم .... ؟
    ممنون میشم به من جواب بدین
    همچنین کروس من مارسی هست ایا باید به همون ادرس کروس مارسی بفرستم چون ادرسی قید نشده برای ارسالش

Junior Member

امسال فکر کنم همه مدارک رو برا لیل ارسال باید بشه
    تو فایلهایی که برا ت فرستادن یه فایل هست به اسم instructions تو اون آدرس هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

سلام دوستان، من یه سوالی دارم، اینکه اسکالرشیپ داشته باشی و ضامن نداشته باشی اثر داره اون اسکالرشیپ؟ یا حتما باز هم ضامن ضروریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmrPnd نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه سوالی دارم، اینکه اسکالرشیپ داشته باشی و ضامن نداشته باشی اثر داره اون اسکالرشیپ؟ یا حتما باز هم ضامن ضروریه؟
    برای خوابگاه کروس میتونید بگید که ضامن ندارید و به محض رسیدن به فرانسه کل اجاره 10ماه رو پرداخت خواهید کرد، ذر غیر این صورت باید حتما ضامن داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم مدارک که سایت کروس برام فرستاده و پر کردم رو بفرستم براشون الان یک سوال دارم
    هزینه بررسی درخواست 6 یورو هست که باید با یک چک پرداخت کنم ایا چک رو باید با نامه براشون پست کنم .... ؟
    ممنون میشم به من جواب بدین
    همچنین کروس من مارسی هست ایا باید به همون ادرس کروس مارسی بفرستم چون ادرسی قید نشده برای ارسالش
    آدرس باید داخل فایل فرستاده شده قید شده باشه اگر نیست میل بزنید و بپرسید
    چک باید از بانک فرانسه صادر بشه اگر کسی فرانسه دارید ازشون بخواین چک رو بفرستن و یا اینکه از کروس شماره حساب بگیرید و بازهم از طریق بانک فرانسه یا کشورهای حوزه یورو پرداخت کنید و پرینت فیش واریز را براشون بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tla نمایش پست ها
    برای خوابگاه کروس میتونید بگید که ضامن ندارید و به محض رسیدن به فرانسه کل اجاره 10ماه رو پرداخت خواهید کرد، ذر غیر این صورت باید حتما ضامن داشته باشید.
    من پارسال پول و نفرستادم و مشکلی پیش نیومد. بهتره اگه شرایطش رو ندارید که بفرستید رو یه کاغذ بنویسید که از داخل ایران نمی تونید پول بفرستید و به محض رسیدن پول رو پرداخت میکنید. و کاغذ رو بذارید رو بقیه مدارک.

سلام دوستان
    من از پاریس پذیرش گرفتم و زمان زیادی هم ندارم برای گرفتن خونه. هر خونه ای که پیدا میکنم چون اونجا حضور نداریم غیر حضوری خونه نمیدن.ما دو نفر هستیم و خونه ای حداقل سی و پنج متری میخوایم با اجاره ی هزار تا در ماه. لطفا راهنماییم کنید آیا موردی میشناسید یا اینکه چطور میتونم پیدا کنم خیلی ممنونم

سلام دوستان
    من از پاریس پذیرش گرفتم و زمان زیادی هم ندارم برای گرفتن خونه. هر خونه ای که پیدا میکنم چون اونجا حضور نداریم غیر حضوری خونه نمیدن.ما دو نفر هستیم و خونه ای حداقل سی و چنج متری میخوایم با اجاره ی هزار تا در ماه. لطفا راهنماییم کنید آیا موردی میشناسید یا اینکه چطور میتونم پیدا کنم خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)