صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    ضامن دقیقا باید چیکار کنه چون من یکی رو میشناسم اقامت فرانسه داره الان ایرانه نمیدونم چی بگم بهش بگم بیا ضامنم شو ؟دانشگاه گفته فعلا تو لیست هستی بعدا میگیم بهت منم سوال نکردم از ضامن چی میخوان .ببینیم اگه براشون گرفتاری داره بیخیال ضامن بشیم
    یه سوال دیگه حوابگاه جوانان باید چند روز رزرو کنیم تا سفارت اوکی بشه؟ یه 50-60 کیلومتری دوره از شهر و دانشگاه بیخیالش باید شد؟ من خودم اینجا 4 سال همینقدر مسیر رو رفت و آمد کردم
    سلام
    ضامن باید در کشورهای اروپایی عضو Union Europeene باشه. شغل معتبر داشته باشه. بعد بهتون خوابگاه یه مدارکی میده که باید بدید ضامن پر کنه و آخرین فیش حقوقیش و carte de sejour رو ضمیمه کنه و احتمالا مشخصات بانکیش رو (این آخری رو مطمئن نیستم). برگه ای هم که باید پر کنه مشخصاتشه و اینکه ضمانت میکنه هرگونه خسارتی وارد کردی یا پول ندادی از حقوقش کسر کنند.

تا ضمانی که دردسر درست نشه به ضامن کاری ندارند. ولی اولین تاخیر در پرداختت یه نامه به ضامن میزنند که خودت پولش رو بده بعد اگه طول بکشه ضامن رو دادگاهی میکنند تا پول رو ازش بگیرند.

رزرو هتل یا خوابگاه موقت رو باید بگم که سفارت قیافه رو نگاه میکنه و هیرچی بخواد میگه خیلی وقتها هم میگه اصلا هتل و جای موقت قبول نیست ولی کم پیش میاد اینو بگه. باید خودتون بپرسید وقتی گفت ویزاتون اومده مدارک رو بیارید ببینید چند روز باید بگیرید

خیلی سخته خوابگاه دور خصوصا اون اول که میری

Junior Member

آقا یعنی از همه این بچه ها یکی توی این پاریس که میگن عروس شهرهای جهانه نرفته واسه تحصیل که یه همخونه ای چیزی تو دوستاش سراغ داشته باشه؟! من هفته دیگه میرم پاریس

مي شه يه نفر يه لطفي كنه بگه من چطوري يه خونه بدون ضامن پيدا كنم؟توي بردو بايد درس بخونم ولي هنوز جايي رو پيدا نكردم.

Junior Member

من خوابگاه تو reims مي خوام بيشتر لينك هايي كه گذاشتيد شهر reims تو ليستشون نيست

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط samiramkr نمایش پست ها
    من خوابگاه تو reims مي خوام بيشتر لينك هايي كه گذاشتيد شهر reims تو ليستشون نيست
    سایت ادل: www.adele.org تقریبا برای اکثر شهرها خدمات ارائه میده از جمله Reims.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

دوستان clermont-ferrand کسی نیست؟ تجربه نداره؟ اصلا نمیدونم چیکار کنم و لیست انتظار هستم برای خوابگاه هیچ چچیز دیگه ای شرایطش نمیخوره تمام این سایتایی که معرفی کردید و خودم از قبل میدونستم رو دیدم هیچ راهی نیست خوابگاه جوانان هم که خیلی دوره از شهر نمیدونم با یه هفته رزرو این مورد آیا میتونم سفارت راضی کنم؟
    colocation هارو دیدم از سایتهای مختلف 10-20 تا اپلای کردم نمیدونم این بچه هایی که آگهی میدن برای همخونه شدن آیا چیز بدرد بخوری میشه گرفت ازشون برای رزرو برای سفارت
    دوستان الان باید دنبال هتل باشم تو این شهر نمیدونم از کجا شروع کنم...
    26-02-2014

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

بچه ها کمکــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
    سفارتـــــــــــــ ازم تاییدیه خوابگاه میخواد!! چطوری باید جورش کنم ؟؟؟

من تو سایت etudines.com رزرو کردم یه ایمیل واسم اومد ، اونا پرینت کردم بردم سفارت، حالا امروز بهم گفتش که 5شنبه تاییدیه خوابگهتا باید بیاری

کمکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام

من می خوام برای ویزای دانشجویی فرانسه اقدام کنم از استکهلم ، سفارت گفته حتما باید محل زندگیم تو فرانسه مشخص باشه تا بتونم درخواست بدم
    کسی هست که توی شهر قن ( Rennes ) باشه یا داره میره و بتونه منو توی پیدا کردن جا کمک کنه ؟

با تشکر
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من رزرو کردم یه جایی رو و از آزانس خونه که مخصوص دانشجوهاست یه نامه گواهی گرفتم که فلان شماره اتاق توسط من رزرو شده مهر و امضا هم شده و تو سربرگ آزانس هست به نظر شما کافیه واسه سفارت دیگه نمیدونم چیکار کنم فک کنم اگه قبول نکردن باید برم خود خونه رو وردارم بیارم بگم میخوام تو این زندگی کنم!
    26-02-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    من رزرو کردم یه جایی رو و از آزانس خونه که مخصوص دانشجوهاست یه نامه گواهی گرفتم که فلان شماره اتاق توسط من رزرو شده مهر و امضا هم شده و تو سربرگ آزانس هست به نظر شما کافیه واسه سفارت دیگه نمیدونم چیکار کنم فک کنم اگه قبول نکردن باید برم خود خونه رو وردارم بیارم بگم میخوام تو این زندگی کنم!
    همین کافیه. اونا فقط جایی رو می خوان که رزرو شده باشه دیگه. اینجور که شما گفتی هم انگار برگه ی رزرو رو داری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)