نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

سلام، جهت اطلاع دوستان یه مجموعه تو فرانسه هست تحت عنوان estudines که خوابگاههای دانشجویی (مبله با امکانات بسیار خوب حتی ماکروفر، یخچال و لوازم آشپزخانه بعضاً) در اختیار دانشجوها میذاره. البته اجاره هاش خیلی اقتصادی نیست! یعنی ممکنه استودیو هم بشه تو بعضی شهرها با همین قیمتا یا کمتر پیدا کرد، اما خوب مبله بودن و اینکه دردسر دنبال خونه و صاحبخونه گشتن نداره از مزایاشه. البته garant (یا ضامن هم لازم داشت اگه اشتباه نکنم، اما شرایط دیگری هم امکانپذیر بود. خودتون جزئیاتش رو مطالعه کنین):
    http://www.estudines.com/
    این گزینه رو هم جهت دوستانی که به فکر مسائل اسکان بودن بنده توصیه میکنم و امکان رزرو جا از روی سایت برای تاریخ مورد نظرتون خواهد بود اما در مورد disponibilité اون محل فکر میکنم باید پیگیری کرد چون فقط یه رسید رزرواسیون میل میشه اما آیا اینکه در اون تاریخ جای خالی وجود داره و مراجعه بشه بهتون بدن؟ جای بررسی داره. من چون خودم اقدام نکرده بودم اطلاعات بیشتری ندارم، اما دوستان فرانسوی که خیلی توصیه اش میکردن و ازین طریق برای خودشون اقدام میکردن.
    از نظر مبلغ اجاره هم درنظر داشته باشین که به امید خدا بعد از ورود و اقامتتون تو فرانسه، کمک هزینۀ اسکان از CAF به کلیه دانشجویان (غیر بورسیه) تعلق میگیره و از هزینۀ اجاره کمی جبران میشه، چه برای خوابگاه و چه برای مسکن شهری. البته شما درکل برنامه ریزی هزینه تون رو مبلغ اعلام شدۀ اجاره ها باشه اما این کمک هزینه رو درهرصورت خواهید داشت.

ضمناً مدیریت زحمت کشیدن تاپیکارو مجزا کردن اما همه چی سر در گمه و خیلی مطالب الآن به عنوان تاپیکش مربوط نمیشه و کاربر نمیدونه کجا دنبال چی بگرده یا به چی باید پاسخ داده بشه!!

موفق باشین.
    ویرایش توسط arash-iran : July 6th, 2011 در ساعت 12:44 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)