صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

دوستان یکی هست به من کمک کنه یه خونه ارزون تو گرینوبل پیدا کنم ؟پلیییییییز

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    اگر مقصودتون از این کار کم کردن هزینه هاست، روش حساب نکنید. البته شما می تونید منزل یا اتاقتون رو برای مدتی به غیر اجاره بدید (sous-louer) یا هم اتاقی (colloc) بگیرید. مگر اینکه در قرارداد ذکر شده باشه که این حق رو ندارید.
    ولی از لحاظ عملی و قانونی این کار زمانی امکان پذیره که شما اقلاً 18 متر فضا داشته باشید و حداقل یک اتاق جدا. در اتاق 10 متری دو نفر برای 3 روز هم نمی تونن کنار هم زندگی کنن... مگر این که زوج باشن و حتی در اون شرایط هم این کار مشکلات زیادی داره
    نه منظورم اینه برادرم بیاد پیشم دیگه هزینه اجاره نده اون . اجاره یک خونه خیلی کوچک در حد سی متر مثلا سوئیت مانند باشه در ماه چقدر هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Hume نمایش پست ها
    نه منظورم اینه برادرم بیاد پیشم دیگه هزینه اجاره نده اون . اجاره یک خونه خیلی کوچک در حد سی متر مثلا سوئیت مانند باشه در ماه چقدر هست؟
    بله این دیگه مشکلی نداره... روی حدود 800 یورو نزدیک پاریس ممکنه پیدا کنید... سمت Gentilly یا Kremlin-Bicêtre

Member
    رشته و دانشگاه

من یه خونه ارزون میخوام تو گرینوبل کسی میتونه کمک کنه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    من یه خونه ارزون میخوام تو گرینوبل کسی میتونه کمک کنه؟
    INP سهمیه کروس داره... با مدیر گروهتون تماس بگیرید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    INP سهمیه کروس داره... با مدیر گروهتون تماس بگیرید
    وای خداروشکر یکی جواب داد راستش یه PDFواسم فرستاده که برا خونه مهر و امضا هم شده البته اینو داد گفت به سفارت نشون بده این یعنی خونه میدن بهم؟
    کروسی که خودم شخصی اپلای کردم ریجکت شد این PDFرو بعد از اینکه پورتال دانشگاه رو پر کردم فرستاد .این که جدا از اونه درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

وای خداروشکر یکی جواب داد راستش یه PDFواسم فرستاده که برا خونه مهر و امضا هم شده البته اینو داد گفت به سفارت نشون بده این یعنی خونه میدن بهم؟
    کروسی که خودم شخصی اپلای کردم ریجکت شد این PDFرو بعد از اینکه پورتال دانشگاه رو پر کردم فرستاد .این که جدا از اونه درسته؟
    اگه توو نامه نوشته شده باشه که خونه توسط دانشگاه ارائه میشه (یا چیزی مشابه این)، بله خونه بهتون میدن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان من امروز کروسم اکسپت شد .اما خب 4.2 کیلوتر با دانشگاه فاصله داره ! اما به tramنزدیکه میخوام ببینم به نظر شما اکیه؟دانشگاه هم خوابگاهمو گارانتی کرده فکر میکنید این بهتره یا کروس؟سوال دوم اینکه یه سری تسهیلات کروس داره کارت تخفیف رستوران و ...اینارو فقط به کروسیا میدن یا میشه همه بگیرن ؟بعد هرکی که از کروس خوابگاه گرفته شاملش میشه یا نه؟سوال سوم اینه که من مبلغ رو باید الان با کردیت پرداخت کنم و نمیتونم باید چیکار کنم و همچنین اقدامات بعد از کروس پذیرفته شدن چیه؟
    میدونم زیاد شد ببخشید

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان برای دوشب 20 ام تا 22 وم اگوست صبح هتل ارزون تو گرینوبل میخوام لینک بهم بدید لطفا با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من امروز کروسم اکسپت شد .اما خب 4.2 کیلوتر با دانشگاه فاصله داره ! اما به tramنزدیکه میخوام ببینم به نظر شما اکیه؟دانشگاه هم خوابگاهمو گارانتی کرده فکر میکنید این بهتره یا کروس؟سوال دوم اینکه یه سری تسهیلات کروس داره کارت تخفیف رستوران و ...اینارو فقط به کروسیا میدن یا میشه همه بگیرن ؟بعد هرکی که از کروس خوابگاه گرفته شاملش میشه یا نه؟سوال سوم اینه که من مبلغ رو باید الان با کردیت پرداخت کنم و نمیتونم باید چیکار کنم و همچنین اقدامات بعد از کروس پذیرفته شدن چیه؟
    میدونم زیاد شد ببخشید
    ۴.۲ کیلومتر عملا هیچی نیست! حتی اگه پیاده هم برین ۱ ساعته می رسین. واسه تخمین زدن فاصله می تونین از گوگل مپز استفاده کنین. نقطه شروع و پایان رو بهش میدین بهتون پیشنهاد میده از کدوم وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنین و زمان مسیرتون رو بهتون میگه. البته من پیشنهاد می کنم به خرید دوچرخه هم فکر کنین, ۴.۲ کیلومتر حدود یه ربع با دوچرخه س.

واسه پرداخت هزینه بهتره سعی کنین یه آدم آشنا پیدا کنین که کارت داشته باشه و هزینه ها رو واستون پرداخت کنه. اگه موفق نشدین می تونین توی بخش های اصلی انجمن قسمت کردیت کارت دنبال جواب بگردین.

سلام دوستان برای دوشب 20 ام تا 22 وم اگوست صبح هتل ارزون تو گرینوبل میخوام لینک بهم بدید لطفا با تشکر
    می تونین توی سایت های booking و airbnb دنبالش باشین. و می تونین توی سایت couchsurfing دنبال آدم هایی بگردین که شما رو بدون هزینه قبول کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)