صفحه 8 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

دوستان مستقیما به سایت خوابگاهها سر بزنید بعضی هاشون بدون ضامن هم میدن .سایت adele اطلاعات خوبی داره اما نه کامل.
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدین که چه جوری میتونم از طریق دانشگاه اقدام کنم.

من تمام مدارک ویزام کامله فقط رزرو خوابگاه رو ندارم، شدیدا و سریعا احتیاج به رزرو یک خوابگاه دارم.
    به crous ایمیل زدم جوابم رو نداد. Adele ضامن فرانسوی میخواد. منم ضامن ندارم. کسی رو هم تو فرانسه ندارم.
    پارسال بدون داشتن رزرو هم میشد تشکیل پرونده بدید و در صورت گرفتن ویزا باید رزرو رو تحویل میدادید. یه تحقیق در این مورد کنید بد نیست شاید کارتون زودتر راه افتاد
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    پارسال بدون داشتن رزرو هم میشد تشکیل پرونده بدید و در صورت گرفتن ویزا باید رزرو رو تحویل میدادید. یه تحقیق در این مورد کنید بد نیست شاید کارتون زودتر راه افتاد

ببینید من خود رزرو خوابگاه برام مهم نیست و میدونم که میشه تا گرفتن ویزا کشش داد.
    مشکل من چیز دیگه ایه. برای پر کردن فرم ویزا ازتون یه جا پرسیده میشه که وقتی رفتین توی فرانسه محل اقامتتون کجاست. من باید اینجا یه چیزی بنویسم نمیتونم خالی بذارمش یا الکی بنویسم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

ببینید من خود رزرو خوابگاه برام مهم نیست و میدونم که میشه تا گرفتن ویزا کشش داد.
    مشکل من چیز دیگه ایه. برای پر کردن فرم ویزا ازتون یه جا پرسیده میشه که وقتی رفتین توی فرانسه محل اقامتتون کجاست. من باید اینجا یه چیزی بنویسم نمیتونم خالی بذارمش یا الکی بنویسم.
    دوست عزیز دقیقا هم میتونید خالی بذارید و هم الکی پر کنید.من پارسال یک آدرس دلخواه که پیدا کرده بودم رو نوشتم و بعد اونجا به آقای ملک آرا گفتم بزودی رزرو میکنم و رزرو خوابگاهو میارم، که ایشونم گفتن مشکلی نیست و بعدا بیار. بعدش وقتی رزرو کردم بردم و تحویلش دادم و ایشونم اون مدرکو وارد پروندم کرد. خیلی از بچه ها این کارو کردند.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام
    من برای مسکن از از طریق مکاتباتی که با صاحبخونه تو فرانسه داشتم. کپی اجاره نامشو فرستاد با گواهی دستنویس و کپی کارت شناساییش. یه چیزی تو مایه های رزو. سفارت رزرو اجاره رو هم قبول میکنه. یعنی همینایی که من آماده کردم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط sara26 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مسکن از از طریق مکاتباتی که با صاحبخونه تو فرانسه داشتم. کپی اجاره نامشو فرستاد با گواهی دستنویس و کپی کارت شناساییش. یه چیزی تو مایه های رزو. سفارت رزرو اجاره رو هم قبول میکنه. یعنی همینایی که من آماده کردم؟
    مدارکی که سفارت ازتون میخواد اینهاست:
    گواهی دستنویس فردی که شما را در زمان رسیدن به فرانسه در منزل خود می پذیرد + کپی اجاره نامه یا سند ملک میزبان + کپی کارت ملی فرانسوی یا کارت اقامت میزبان.

Junior Member

سایت adele در جواب به اینکه من گفتم ضامن فرانسوی ندارم بهم گفته که می تونی از یه بانک فرانسوی درخواست caution bancaire بکنی.

کسی میدونه یعنی چی؟ چجوری میتونم انجامش بدم؟

متن نامه:

Bonjour,

Vous pouvez également demander à une banque française de vous établir une caution bancaire.

Je reste à votre disposition pour tout complément d’information,

Cordialement,
    قبل از اومدن به فرانسه که تهیه چنین ضمانت نامه ای ممکن نیست. به این معنی است که بانک چنان که پول در حساب داشته باشید و مشتری خوبی باشید تمام مبلغ اجاره را بلوکه کرده تا ماه به ماه بابت اجاره پرداخت کند. بهرحال تهیه اش چند هفته ای طول می کشد.من حتی یک سال پیش یادمه بانک من ال س ال گفت چون تازه مشتری شدی نمی تونیم سریع بهت بدیم که من هم بیخیال تهیه اش شدم

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

در لیست مدارک لازم برای ویزای دانشجویی گفته شده آدرس محل اقامت در شهر محل تحصیل ولی صحبتی از مدتش برای چقدر زمان ( مثلا 10 ماه ) نگفته . مقدار رزرواسیون باید چقدر باشه تا قبول کنن ؟

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    در لیست مدارک لازم برای ویزای دانشجویی گفته شده آدرس محل اقامت در شهر محل تحصیل ولی صحبتی از مدتش برای چقدر زمان ( مثلا 10 ماه ) نگفته . مقدار رزرواسیون باید چقدر باشه تا قبول کنن ؟
    یک سال تحصیلی. رزروی که خوابگاه دانشگاه بهتون میده همون 10 ماهه

Junior Member

اگر کسی صرفا از طریق رزرو هاستل کارش راه افتاده بگه.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)