صفحه 9 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 372

موضوع: مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حل مشکل مسکن و اقامت در فرانسه

سلام
    کسی می دونه آیا کمک هزینه ALS به کسانی که یک اتاق در یک خونه به صورت شخصی اجاره میکنن داده می شه یا نه؟ من مستر 2 هست رشتم و فاند هم ندارم. فقط ترم دوم واسه کاراموزی 420 تا در ماه میگیرم.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    در لیست مدارک لازم برای ویزای دانشجویی گفته شده آدرس محل اقامت در شهر محل تحصیل ولی صحبتی از مدتش برای چقدر زمان ( مثلا 10 ماه ) نگفته . مقدار رزرواسیون باید چقدر باشه تا قبول کنن ؟
    من امروز همین سوال رو از بخش فرهنگی پرسیدم، خیلی مطمئن جواب نداد. یعنی فکر کنم عدد دقیقی وجود نداشته باشه. من بهش گفتم کل تحصیلم یک ساله و اونم گفت همون ترم اول کافیه. دقیقا ازش پرسیدم 4 ماه کافیه و گفت مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    من امروز همین سوال رو از بخش فرهنگی پرسیدم، خیلی مطمئن جواب نداد. یعنی فکر کنم عدد دقیقی وجود نداشته باشه. من بهش گفتم کل تحصیلم یک ساله و اونم گفت همون ترم اول کافیه. دقیقا ازش پرسیدم 4 ماه کافیه و گفت مشکلی نیست.
    ممنون که پرسیدی. اگه برای پیدا کردن محل سکونت و خوابگاه آدرسی داری یا روشی که بشه جا پیدا کرد. میشه بنویسی

سلام دوست عزیز

بخش فرهنگی که هنوز تعطیله!!! میشه بگید چجوری شما تماس گرفتید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بخش فرهنگی که هنوز تعطیله!!! میشه بگید چجوری شما تماس گرفتید ؟
    یک شنبه ها و 5 شنبه ها ساعت 8.30 تا 12 خانم کشوری تلفن 64094010 تماس بگیرین جواب سوالا رو میدن

Junior Member

من به شماره 021-64094010 تماس گرفتم. دقیقا نمی دونم مکانش کجاست ولی به هر حال سفارت یک بخش فرهنگی داره. لطفا اگه کس دیگه ای هم پرسید جوابی که گرفت رو بگه. این شماره فکر کنم تمام روز های هفته (صبح ها) پاسخگو هست. چون من من سه شنبه تماس گرفتم.

برای رزرو خوابگاه در شهری که من هستم (گرنوبل) یک سایت مشخصا برای پیدا کردن خوابگاه یا اشتراک خانه وجود داره ( Appartager.com ) اما به صورت کلی سایت های adele و غیره هم هستند که می تونید چند صفحه قبل تر در همین فروم پیدا کنید.

من به شماره 021-64094010 تماس گرفتم. دقیقا نمی دونم مکانش کجاست ولی به هر حال سفارت یک بخش فرهنگی داره. لطفا اگه کس دیگه ای هم پرسید جوابی که گرفت رو بگه. این شماره فکر کنم تمام روز های هفته (صبح ها) پاسخگو هست. چون من من سه شنبه تماس گرفتم.

برای رزرو خوابگاه در شهری که من هستم (گرنوبل) یک سایت مشخصا برای پیدا کردن خوابگاه یا اشتراک خانه وجود داره ( Appartager.com ) اما به صورت کلی سایت های adele و غیره هم هستند که می تونید چند صفحه قبل تر در همین فروم پیدا کنید.
    سلام . ممنون برای سایتهایی که نوشتی . من هم زنگ زدم . هر روز هستن تو بخش فرهنگی ولی جواب سوالها رو مثلا در مورد خوابگاه و غیره فقط روزهای 1 شنبه و 5 شنبه میدن. (خانم کشوری) ساعت 8.30 تا 12 . کسی خبر داره توی این سایتها آدم باید حتما هم خونه ای داشته باشه یا اتاق تکی هم پیدا میشه ؟
    ویرایش توسط newid : May 22nd, 2012 در ساعت 04:56 PM

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام . ممنون برای سایتهایی که نوشتی . من هم زنگ زدم . هر روز هستن تو بخش فرهنگی ولی جواب سوالها رو مثلا در مورد خوابگاه و غیره فقط روزهای 1 شنبه و 5 شنبه میدن. (خانم کشوری) ساعت 8.30 تا 12 . کسی خبر داره توی این سایتها آدم باید حتما هم خونه ای داشته باشه یا اتاق تکی هم پیدا میشه ؟
    همه نوع پیدا میشه، از share rooms تا single. مشکل اصلی ضامن هست که به دو طریق میشه برطرف بشه: یکی اینکه صحبت کنید و طرف رو قانع کنید که به جای ضامن، اجاره یکسال(یا هرچی که توی قرارداد هست) رو بگیره. مورد دوم که باید بیشتر دنبال بگردید اونهایی هست که احتیاج به ضامن ندارن. برای پیدا کردن این خونه ها باید زیاد دنبال بگردید و از خود موسساتی که اتاق های دانشجویی میدن مستقیما سوال کنید و شرایط رو توضیح بدین.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

این تایید رزرو خوابگاه باید دقیقا چه شکلی باشه؟ من یه درخواست واسه خوابگاه (تو گرنوبل) پر کردم بعد فقط طرف یه جواب با ایمیل داد که درخواست شما مورد تایید است... این جواب با ایمیل کفایت می کنه براشون؟؟ جوابی هم که به من داده بوده اینه:

Bonjour,

J'accuse réception de votre dossier logement.

Vous recevrez votre affectation en résidence à partir du 1er juillet.

Cordialement

نقل قول نوشته اصلی توسط arst4 نمایش پست ها
    این تایید رزرو خوابگاه باید دقیقا چه شکلی باشه؟ من یه درخواست واسه خوابگاه (تو گرنوبل) پر کردم بعد فقط طرف یه جواب با ایمیل داد که درخواست شما مورد تایید است... این جواب با ایمیل کفایت می کنه براشون؟؟ جوابی هم که به من داده بوده اینه:

Bonjour,

J'accuse réception de votre dossier logement.

Vous recevrez votre affectation en résidence à partir du 1er juillet.

Cordialement
    ببخشید، شما برای اینکه این پاسخ رو بگیرین پول پیش پرداخت دادین یا نه فقط از طریق ایمیل مکاتبه کردین و اونها جواب دادن. بعد هم این گواهی برای چه مدتیه . ابتدا و انتهای رزرواسیون رو که توش ننوشته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)