صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

پیش فرض بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

درود

دوستان فرض رو بر این بگذاریم که آزادانه میتونید به هر کشورِ این ره خاکی که بخواهید سفر کنید و سیتیزن بشید.

سوال من اینجاست شما کدوم کشور رو انتخاب میکنید برای زندگی !؟ فرض بر اینکه از لحاظ مالی هم هیچ محدودیتی نیست

بیشتر هدف من روی زندگی و کار هست ، البته در درجه دوم ادامه تحصیل هم هست.

دلایلتون چی هست برای این انتخاب ؟!

من شخصا" سوئیس رو دوست دارم ، اما علاقه ی قلبی بیشتر ما ایرانی ها به آمریکاست ....

برای همین ، شما بین سوئیس و آمریکا کدام رو انتخاب میکنید ؟!
    در کل نظر خودتون روی کدوم کشور هست ؟!

پیشاپیش ممنون

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

سلام . موضوع جالبیه . من امسال خودم از سوییس و آمریکا پذیرش دارم اما ترجیح میدهم کشور سوییس را برم به چند دلیل :
    1) دانشگاههای سوییس دارای رنک بالای علمی هستند و بعد از فارغ التحصیلی امکان پیدا کردن شغل در آمریکا و سایر کشورهای اروپایی خیلی زیادتره
    2) سوییس کشور بسیار آرومیه و دغدغه ها و نگرانیهای آمریکا را نداره
    3) سوییس به کشور ایران نزدیکتره و با توجه به اینکه ویزای مولتیپل داریم فقط با یک بلیط و بدون ویزا هر لحظه که اراده کنیم میتونیم بریم وخوانواده هامون را ببینیم . در حالی که در آمریکا چنین فرصتی را ندایم
    در آخر شاید آمریکا فریبنده تر باشد , اما میدونم که خیلی از آمریکاییها تمایل دارند که در سوییس که دارای امکانات رفاهییه بالاتریه زندگی کنند .
    دیگر به خدا نمی گویم که مشکل بزرگی دارم , به مشکلم میگویم که خدای بزرگی دارم

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BrainDrain2011 نمایش پست ها
    سلام . موضوع جالبیه . من امسال خودم از سوییس و آمریکا پذیرش دارم اما ترجیح میدهم کشور سوییس را برم به چند دلیل :
    1) دانشگاههای سوییس دارای رنک بالای علمی هستند و بعد از فارغ التحصیلی امکان پیدا کردن شغل در آمریکا و سایر کشورهای اروپایی خیلی زیادتره
    3) سوییس به کشور ایران نزدیکتره و با توجه به اینکه ویزای مولتیپل داریم فقط با یک بلیط و بدون ویزا هر لحظه که اراده کنیم میتونیم بریم وخوانواده هامون را ببینیم . در حالی که در آمریکا چنین فرصتی را ندایم
    در آخر شاید آمریکا فریبنده تر باشد , اما میدونم که خیلی از آمریکاییها تمایل دارند که در سوییس که دارای امکانات رفاهییه بالاتریه زندگی کنند .
    سوئیس خیلی گرونه و خیلی سخت اقامت میده! مهاجران کمتری نسبت به امریکا داره و شاید ناسیونالیستی بالاتر باشه!
    در هر صورت روزهای خوبی را در سوئیس آرزو میکنم!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط BrainDrain2011 نمایش پست ها
    عجب، پس امریکیا میخوان بیان سوئیس زندگی‌ کنن

این انتخاب ممکن هست سلیقه ایی باشید و هر کسی برای خودش معیارهایی دارد.
    معیارهای من برای یک کشور خوب این هست:

1. پایین ترین آمار بزهکاری
    2. پایین ترین آمار جرم و جنایت
    3. بالا ترین رفاه اجتمایی
    4. بالاترین آزادی های مدنی و رعایت حقوق بشر و آزادی های سیاسی
    5. میزان مسئولیت پذیری حکومت نسبت به شهروندان
    6. میزان قانونمندی شهروندان

جواب خیلی ساده می باشد کشورهای اسکاندیناوی در هر کدام از موارد بالا توی دنیا نمونه هستند

البته در کنار پارامترهای مهمی که Pearson عزیز اشاره داشت و با توجه به اینکه در این انتخاب درس و تحصیل در رتبه دوم اهمیت قرار داره میشه به پارامتر آب و هوا و اقلیم هم نظری داشت این پارامتر مخصوصا برای کسایی که قدرت تطابق پذیری پایین دارند و نسبت به نوعی از آب و هوا تحمل کمتری دارند اهمیت بیشتری پیدا میکنه
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من به شخصه روی قضیه ی زبان همیشه زیاد (و گاهی هم زیادی!!) مانور میدم. به نظر من مثلا" لوزان سویس هر چقدر هم که قشنگ و آروم باشه به کسی که فرانسوی بلد نیست و یا وقت و علاقه و پشتکار این رو نداره که بشینه یه زبان جدید رو یاد بگیره به اندازه ی خود ساکنین اونجا خوش نمیگذره.

نباید فراموش کرد که تنها ساختمون ها ی شیک، خیابانهای تمیز و آسمان آبی و آب و هوای معتدل مدیترانه ای نیست که احساس رضایتمندی رو تو انسان به وجود میاره. بخش مهمی از این احساس برمیگرده به تعاملات اجتماعی موفق با دیگران که زبان توش حرف اول رو میزنه....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نظرات همه دوستان در جای خودش بسیار ارزشمنده!
    اما دوستان به نظر من عنوان این تاپیک می تونست بهتر انتخاب بشه چون این انتخاب نسبی هست و هر کس معیارهای خودش رو می تونه از انتخاب بهترین کشور برای زندگی داشته باشه و این قضیه برمی گرده به خیلی از عوامل که می تونه برای افراد مختلف متفاوت باشه...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

زیاد وقت خودتون رو روی این بحث ها نگذارید--------------ما ها وقتی در مورد همچین چیزهایی نظر میدیم دارای Bias هستیم- یعنی نظرمون همونی هست که فکر میکنیم- و فکرمون همونی هست که دوست داریم ببینیم------و دیدنمون همون چیزیه که هنوز ندیدیم-------------------فی الواقع جناب rise درست می فرمایند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc on electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    این انتخاب ممکن هست سلیقه ایی باشید و هر کسی برای خودش معیارهایی دارد.
    معیارهای من برای یک کشور خوب این هست:

1. پایین ترین آمار بزهکاری
    2. پایین ترین آمار جرم و جنایت
    3. بالا ترین رفاه اجتمایی
    4. بالاترین آزادی های مدنی و رعایت حقوق بشر و آزادی های سیاسی
    5. میزان مسئولیت پذیری حکومت نسبت به شهروندان
    6. میزان قانونمندی شهروندان

جواب خیلی ساده می باشد کشورهای اسکاندیناوی در هر کدام از موارد بالا توی دنیا نمونه هستند
    دوست عزیز درسته که این امکانات رو دارن اما باید ببینیم بازخورد و فیدبکی که ما به عنوان ایرانی از اونها می گیریم چجوریه؟
    من موارد زیادی رو شنیم که گفتن مردمانشون خیلی خونگرم نیستن و ارتباط بر قرار کردن با اونها مشکله!
    دردسرها در محیط های دانشگاهی و بخصوص با استادها هم سخت تره!

صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)