نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تحصیل در رشته های علوم پزشکی در کشودهای اروپای شرقی

Junior Member

پیش فرض تحصیل در رشته های علوم پزشکی در کشودهای اروپای شرقی

سلام
    من مقیم کشور سوید هستم از دوستان کسی میدونه با دیپلم ایران در کدوم کشور میشه دندانپزشکی یا پزشکی خوند؟ شرایط چیه؟؟
    ممنون

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی در کشودهای اروپای شرقی

نقل قول نوشته اصلی توسط rambod89 نمایش پست ها
    سلام
    من مقیم کشور سوید هستم از دوستان کسی میدونه با دیپلم ایران در کدوم کشور میشه دندانپزشکی یا پزشکی خوند؟ شرایط چیه؟؟
    ممنون
    فی نفسه داشتن دیپلم ایران یا غنا یا مجمع الجزایر قمر هیچ منعی برای تحصیل شما ایجاد نمیکنه ببینید شرایط ورود به کدوم دانشگاهها رو دارید.
    اروپای شرقی رو دقیقتر بگید کدوم کشورها منظورتون هست. کشورهای اروپای غربی هم البته منعی ندارید ولی بحث ورود هست که شانش 2-3 درصد بیشتر نیست برای اونها. و خیلی کمه.

Junior Member

با سلام
    منظور من از کشورهای شرقی مثل مجارستان لهستان چک اسلواک و غیره هست که دانشجو با شرایط بسیار اسان قبول میکنند و میشه در این کشورها این رشته ها رو خوند.کدوم کشور میشه راحت پذیرش گرفت؟
    ممنون

Junior Member

مرسی , توضیح کاملی بود!!
    نمیشه کمی توضیح بدید؟چجوری؟کدوم کشور بهتره؟زبان؟ودیپلم میخوادیا پیش دانشگاهی؟

Junior Member

ممنون از توضیحتون
    اینجا توسوید میرن میخونن و میان اینجا کار میکنن وام تحصیلی هم میگیرن مدرکشون روهم قبول میکنن!من برای درس و مدرک میخوام
    بازم ممنون از شما

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    پذیرش چیه بابا پولتو بده برو بشین سر کلاس....
    قربان حرف شما کاملا بدون سند هست، لطفا از درونیات شکمتون حرف نزنین، اینجا برای کسب اطلاعات نه حرف های بی سند و بیخود .

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

هرکدام دوست داری به موسسات یا دلالهای عزیز دانشگاهها مدرکتو میدی از شهریتم اونها بی نصیب نمیمونن البته دانشگاه یه چیزی بهشون میده!!! ) و السلام .
    دیپلم و پیشم فرقی نداره .
    هیچ کدوم بهتر نیست بد تر و خیلی بدتر هستند همشون. البته یک عده دوست عزیزی که هدفشون از خارج از ایران بودن مشروب و کلوب و دختر بازیه که بحثشون جداست و نه جامعه پزشکی اونها رو داخل خودش میپذیره نا تشانی در بین جامعه پزشکی خواهند داشت چون هممون میدونیم کی برای چی کجا رو انتخاب کرده!
    بلاروس و روسیه و لهستان و اسلواکی و........خیلی جاهای دیگه رو انتخاب کرده چون اینقدر تنبل بوده که ازش بپرس غشا چیه دوبار سرگیجه مییگره تا آخر وقت! معدل دیپلمت چنده بپرس ازش احتمالا 10 یا 14-15 !!! نمره زیستت چنده بازم یه نمره درخشان! هدفت چیه؟ هیچی والا بگذرونیم دیگه یه مدرک پزشکی هم بگیرم و چیزی مزحک تر از این رو من نمیتونم بشنوم.
    + عزیز جان اگر هدفت درسه!!!؟!؟؟؟! دور این کشورا رو خط بکش اگر هدفت چیزی دیگریه که دیگه بیخود وقتتو توی این فروم هدر نده . چیکار داری کجا بهتره کجا بدتر همشون یک جورن یکی از اون یکی بدتر.

توهین به حدود ۵۰۰۰ ایرانی مشغول به تحصیل در این کشورها! حرفهای بی سند، از روی غرض شخصی!
    اینجا تمام رشته ها و دانشگاه ها آزمون ورودی دارن، به دلیل وجود متقاضی زیاد اتفاقا خیلی سخت قبول شدن تو این رشته ها، اگه بتونین دایره اطلاعاتتون رو کمی باز کنین، و گوگل کنین، میبینین که چقدر از کشورهای آلمان، سوید ، نروژ، فنلاند، اسپانیا، آمریکا، اسراییل، و.. شرکت کننده آزمون ورودی دارن، امسال دانشگاه سملوایز برای فقط پزشکی ۲۶۰۰ نفر فقط توی بوداپست امتحان ورودی دادن ( جدا از کشور های دیگه که توش امتحان برگزار میشه ) و کل ظرفیت ۲۴۰ نفر هست، پس رقابت سخته، تنها فرقش اینه که از شما مدرک زبان نمیخوان، اما اگه زبانتون خوب نباشه، اتوماتیک وار نمیتونین پاس کنین و سال اول اخراج میشین ! اونقدر سطح فکرتون پرت از مرحله ، که نمیدونم چطور به خودتون قبولوندین که یه دانشگاه دولتی، پا میشه بیاد مثلا تو یران به آقای ایکس پول بده بگه دانشجو بیار نصف نصف، بله اینجا یه کالج ایرانی هست که این کار رو میکنه، اما آخه یک ذره تفکر و استدلال هم خوب چیزیهاون دانشگاه به من و شما ک کاری نداره، بودجه اش دولتی تصویب میشه، پول شهریه هم میره به حساب اداره تحصیلات بین الملل وزارت خونه شون! الان شما هی بشین و بگو) حدس میزنم یا از دسته دیسمیسی ها باشین، یا.. استغفرالله

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    توهین به حدود ۵۰۰۰ ایرانی مشغول به تحصیل در این کشورها! حرفهای بی سند، از روی غرض شخصی!
    اینجا تمام رشته ها و دانشگاه ها آزمون ورودی دارن، به دلیل وجود متقاضی زیاد اتفاقا خیلی سخت قبول شدن تو این رشته ها، اگه بتونین دایره اطلاعاتتون رو کمی باز کنین، و گوگل کنین، میبینین که چقدر از کشورهای آلمان، سوید ، نروژ، فنلاند، اسپانیا، آمریکا، اسراییل، و.. شرکت کننده آزمون ورودی دارن، امسال دانشگاه سملوایز برای فقط پزشکی ۲۶۰۰ نفر فقط توی بوداپست امتحان ورودی دادن ( جدا از کشور های دیگه که توش امتحان برگزار میشه ) و کل ظرفیت ۲۴۰ نفر هست، پس رقابت سخته، تنها فرقش اینه که از شما مدرک زبان نمیخوان، اما اگه زبانتون خوب نباشه، اتوماتیک وار نمیتونین پاس کنین و سال اول اخراج میشین ! اونقدر سطح فکرتون پرت از مرحله ، که نمیدونم چطور به خودتون قبولوندین که یه دانشگاه دولتی، پا میشه بیاد مثلا تو یران به آقای ایکس پول بده بگه دانشجو بیار نصف نصف، بله اینجا یه کالج ایرانی هست که این کار رو میکنه، اما آخه یک ذره تفکر و استدلال هم خوب چیزیهاون دانشگاه به من و شما ک کاری نداره، بودجه اش دولتی تصویب میشه، پول شهریه هم میره به حساب اداره تحصیلات بین الملل وزارت خونه شون! الان شما هی بشین و بگو) حدس میزنم یا از دسته دیسمیسی ها باشین، یا.. استغفرالله
    اینقدر چرت و پرت بود خندم گرفت! از آلمان میان برن بلاروس و ...؟ عجب! ولش کن دانشگاه شما از هاروارد مدیکال اسکول برتره! )

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

اینقدر چرت و پرت بود خندم گرفت! از آلمان میان برن بلاروس و ...؟ عجب! ولش کن دانشگاه شما از هاروارد مدیکال اسکول برتره! )
    شما به دانشتون بخند، که وقتی میگم بوداپست، فکرت میره بلاروس))

میتونین به این لینک مراجعه کنید ، این لینک دانشگاه نیست، لینک انجمن دانشجوهای آلمانی مشغول به تحصیل اون دانشگاهِ !

حالا به حال ما که فرقی نداره، فقط خواستم بگم که، جای دیگه نگین این حرفارو، که ضایع میشین، بهتره یکم رو جغرافیاتونم کار کنین

https://dsvs-semmelweis.de/wordpressneu/wordpress/

Junior Member

شما واقعا پرت تشریف دارید من یکی از اقوامم دانشگاه ازاد دندان پزشکی تهران هست و رفتم دانشگاهشون تحقیق کنم از کسایی که از کشورای دیگه برگشتن واسه تطبیق و این قضایا. با چند نفر صحبت کردم میگفتن که دانشجوهایی که از مجارستان فارغ التحصیل میشن میان اینجا حداقل یک سر و گردن از بچه های اونجا چه از نظر ت!وری و چه از نظر عملی بالاترن. شما به جای تعصب کورکورانه برو ببین چند درصد دانشجوهایی که در حالا حاضر دارن تو مجارستان تحصیل میکنن از کشورای پیشرفته غربی اومدن. همچنین یه نگاهی به رتبه بندی دانشگاها بنداز تا حساب کار دستت بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)