نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

دوستان من تمایل دارم از طریق تحصیل، مهاجرت کنم (برای دکترای عمران خودم و احتمالا همسرم). رزومه خوبی دارم. الان بین کشورهای آلمان، کانادا،استرالیا و امریکا مرددم. زبان آلمانی برام معضله ولی اگه مجبورشم، میخونم ولی بیمه خوبه. امریکا میگن پراسترسه و بیمه درمانی خوبی نداره.کاناداهم سخت ویزامیده و بیمه ش مثل امریکاست.استرالیا هم خیلی دوره.
    باتوجه به اینکه متاهلم، دونفری میریم.میخایم برای زندگی بمونیم، دنبال هیاهو و تنش نیستیم،ترجیحا فاند یا کار دانشجویی میخام کجا رو پیشنهاد میکنید؟لطفا توضیح بدین.ممنونم

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

[QUOTE=farzin_sar;1829802]دوستان من تمایل دارم از طریق تحصیل، مهاجرت کنم (برای دکترای عمران خودم و احتمالا همسرم). رزومه خوبی دارم. الان بین کشورهای آلمان، کانادا،استرالیا و امریکا مرددم. زبان آلمانی برام معضله ولی اگه مجبورشم، میخونم ولی بیمه خوبه. امریکا میگن پراسترسه و بیمه درمانی خوبی نداره.کاناداهم سخت ویزامیده و بیمه ش مثل امریکاست.استرالیا هم خیلی دوره.
    باتوجه به اینکه متاهلم، دونفری میریم.میخایم برای زندگی بمونیم، دنبال هیاهو و تنش نیستیم،ترجیحا فاند یا کار دانشجویی میخام کجا رو پیشنهاد میکنید؟لطفا توضیح بدین.ممنونم[/QUOTE
    این تاپیک فقط اروپاست .
    پیشنهاد من : المان و اتریش و دانمارک و هلند.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)