نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Car Accident in the USA

من به شخصه کشورهای اسکاندیناوری رو واسه زندگی بیشتر میپسندیم،از 50 ایالت آمریکا توی 34 تاش حکم اعدام اجرا میشه،اما توی نروژ حداکثر زندانی که برای این جانیه میتونند ببرند 21 سال هست و الان قصد دارند جنایت علیه بشر بهش بزنند که تا آخر عمرش نیاد بیرون به ملت آسیب نرسونه چون معتقدند یک بیماره!بعد کدوم زندان میبرنش؟زندانی که میبرنش از تمام زندان های آمریکا که چه عرض کنم،از تمام خوابگاه های آمریکا هم مجهزتره تلویزیون ال سی دی،طراحی فوق مدرن،پنجره های باز که دل طرف نگیره،50% نهبان ها زن هستند تا به نظرشون جو خیلی خشک و مردونه نشه،حالا این ها با زندان های آمریکا مقایسه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    من به شخصه کشورهای اسکاندیناوری رو واسه زندگی بیشتر میپسندیم،از 50 ایالت آمریکا توی 34 تاش حکم اعدام اجرا میشه،اما توی نروژ حداکثر زندانی که برای این جانیه میتونند ببرند 21 سال هست و الان قصد دارند جنایت علیه بشر بهش بزنند که تا آخر عمرش نیاد بیرون به ملت آسیب نرسونه چون معتقدند یک بیماره!بعد کدوم زندان میبرنش؟زندانی که میبرنش از تمام زندان های آمریکا که چه عرض کنم،از تمام خوابگاه های آمریکا هم مجهزتره تلویزیون ال سی دی،طراحی فوق مدرن،پنجره های باز که دل طرف نگیره،50% نهبان ها زن هستند تا به نظرشون جو خیلی خشک و مردونه نشه،حالا این ها با زندان های آمریکا مقایسه کنید.
    اگه خدایی نکرده عزیزان شما هم تو اون حادثه بودن بازم این طرز برخورد رو با این فرد میپسندید؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اگه خدایی نکرده عزیزان شما هم تو اون حادثه بودن بازم این طرز برخورد رو با این فرد میپسندید؟
    اگر من توی کشورهای اونور بزرگ شده بودم و تربیتم اونجوری بود،100%.
    پس مثل ایران خوبه که هر روز یک نفر رو اعدام می کنند اما فردا 10 نفر بیشتر رو باید حذف کنند و فرداش 100 تا بیشتر؟
    اونجا طرز تفکر اینه که علل اصلی باید از بین بره نه معلول،اونها حتی این فرد ر قربانی این نوع تفکر می دونند به گونه ای که اون 86 نفر رو قربانی میدونند و به قول نخست وزیرشون ما قربانی تروریست شدیم،من اونجا نیستم اما نشنیدم یا خبری ندیدم که مردم بیان اعتراض و تظاهرات کنند که این آقا باید اعدام بشه،ولی اگه الان ایران بود همه جمع میشدند جلوی دادگستری که این بی شرف رو بکشید.
    به دلیل درک بالای همین مردم هم هست که چنین حوادثی فوق العاده نادر هست،و حتی اون زمان پلیس نروژ یک خلبان برای هلیکوپتر نداشته،ان ها ریشه یابی می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    خشونت باعث ایجاد خشونت مضاعف میشه. نروژ یکی‌ از باثبات‌ترین اقتصادهای دنیاست از همه نظر. تنها کسی‌ که اینجا زندگی‌ کرده باشه می‌تونه دلیل این تصمیم نروژیها رو درک کنه. این حادثه بزرگترین حادثه بعد از جنگ جهانی‌ در این منطقه بوده. مطمئن باشین اگر قرار باشه روزی درگیری و خشونت در جهان حاکم بشه، این منطقه آخرین نقطه دنیاست که به این بلا دچار میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    اگرچه من خودم ایرادات زیادی به بعضی‌ مسائل تو اسکاندیناوی دارم اما با اینکه کشورهای زیادی تو دنیا دیدم از نظر رفاهی هیچ جا قابل قیاس با اسکاندیناوی نبود. اینجا مردم فاصله رانندگی‌ بیش از ۳ ساعت بین شهرهای مختلف رو با هواپیما می‌رن. ساعت کاری از ۱۰ صبح تا ۳-۴ بعد از ظهره و بقیه اوقات روز به تفریح میپردازن.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    اگرچه من خودم ایرادات زیادی به بعضی‌ مسائل تو اسکاندیناوی دارم اما با اینکه کشورهای زیادی تو دنیا دیدم از نظر رفاهی هیچ جا قابل قیاس با اسکاندیناوی نبود. اینجا مردم فاصله رانندگی‌ بیش از ۳ ساعت بین شهرهای مختلف رو با هواپیما می‌رن. ساعت کاری از ۱۰ صبح تا ۳-۴ بعد از ظهره و بقیه اوقات روز به تفریح میپردازن.
    تنها مورد سردی آب و هواست که به نظر من خیلی به جشم میاد و باعث افسردگی میشه!
    کشورهای اسکاندیناوی هر ساله به عنوان بهترین مکان ها برای زندگی انتخاب میشوند،هر چند من با خیلی هاشون که صحبت کردم نظرشون اینه که بعد یک مدت boring میشه به خاطر همین شرایط آب و هوا و خیلی هاشون میرن یک مدت یک جای دیگه زندگی می کنند،رفاه اجتماعی به نظرم اصلا قابل قیاش با آمریکا نیست،هرچند به جایگاهی که شما میتونی توی آمریکا برسی در اینجا شاید سخت تر بتونی.
    پ.ن:نمیدونم چرا نمیشه ویرایش کرد:نخست وزیر نروژ گفته بود ما قربانی دموکراسی شدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)