صفحه 11 از 32 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا کسی به اتریش Austria توجه ای ندارد؟!!
    خوب تعداد کسایی که میخوان برن اونجا اونقدر نیست ولی من فکر میکنم رفاهش از اسکاندیناوی کمتره ولی عوضش موقعیت های اقتصادی بیشتری داره شماخودت که میخوای بری اونجا اطلاعاتی نداری؟

ممنون میشوم از دوستان که اگه اطلاعاتی در مورد کشور سوییس دارند در اختیار دیگران قرار بدهند ؟
    دیگر به خدا نمی گویم که مشکل بزرگی دارم , به مشکلم میگویم که خدای بزرگی دارم

Junior Member adelarch آواتار ها

اخیرا یکی از دوستامو بعد از چندسال دیدم که لیسانسشو آلمان گرفته و حالا آمریکاست. همین سوال رو ازش پرسیدم گفت مثل اینه که ازجهنم رفته بهشت(آلمان به آمریکا) .البته این نقل قول از یه نظر شخصیه و من خودم بیشتر سوئد رو ترجیح میدم بخاطر رفاه بالای اجتماعی و زندگی آرامتر.
    این رو هم همه میدونیم که علت اصلی پیشرفت و جلوتر بودن آمریکا بخاطر اینه که اونجا همه دائم توی یه مسابقه ماراتون هستن و اگه یه کم شل باشی باید بری کارتن خوابی

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اینم نظر شخصی‌ من
    برای ما ایرانی‌‌ها زندگی‌ تو نظام‌های سرمایه داری مثل آمریکا راحت تره،چون با این سبک بزرگ شدیم
    سیستم‌های غیر سرمایداری مثل آلمان یا سوئد یا فنلاند برای ماها سخته، یک جورایی نمیتونیم اخت بشیم.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

الان که یکم دارم در مورد فنلاند تحقیق میکنم دیدم با وجود رفاه بالای اجتماعی من نمیتونم هیچ وقت خودمو توی این کشورها وفق بدم، یعنی مردمش خیلی سردن، و در واقع شما هیج وقت نمیتونی به اون آرزوهایی که به خاطرش از ایران خارج میشی برسی.
    خیلی ها تنها برای رسیدن به آرامش و یک نوع زندگی آروم از ایران خارج میشن.
    اما خیلی ها هم دنبال اون تک بودن هستند، منم دوست دارم یکی از اون تک ها باشم، البته کاملا مشخصه که این راه هم خطراتش بیشتره، هم دست اندازاش، و هم اشیه امنتیتش کمتر، اما من به شخصه این نوع کشورها رو ترجیح میدم، چون شما بر اساس تلاش و شانس خودت ترفیع میگیری، نه شرایط کشور.

سلام
    من چند صفحه آخر رو خوندم و فکر کنم بهترین کشور برای من نروژ باشه!! ولی یه مشکلی که در رابطه با کشور هایی مثل نروژ هست اینه که بعد از گرفتن اقامت باید پاسپورت ایرانی رو باطل کنی و این نکته ای هسته که ما باید برای زندگی آینده بهش توجه کنیم. اگه پاسپورت باطل بشه که یعنی ما ایرانی نیستیم و گرفتن دوبارش هزار دردسر داره. شما اینجوری فکر نمی کنین؟ من خیلی ها رو میشناسم که بعد از یه مدتی به کشورشون برگشتن و پشیمون شدن(حتی بعد از ۱۰ یا ۲۰ سال!) اگه ما هم پشیمون بشیم دیگه نمی تونیم برگردیم!!مثلا کانادا از این جهت خوبه چون اجازه می ده که تابعیت هر دو کشور رو داشته باشیم.
    آیا کسی اطلاعی داره که به غیر از نروژ زندگی در کشور های دیگر هم طبق همین قانون یک ملیتی هست؟ اگه نظر خاصی در باره این قانون و شرایط و مشکلاتش برای زندگی تو اون کشور دارین بیان کنین؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    سلام
    من چند صفحه آخر رو خوندم و فکر کنم بهترین کشور برای من نروژ باشه!! ولی یه مشکلی که در رابطه با کشور هایی مثل نروژ هست اینه که بعد از گرفتن اقامت باید پاسپورت ایرانی رو باطل کنی و این نکته ای هسته که ما باید برای زندگی آینده بهش توجه کنیم. اگه پاسپورت باطل بشه که یعنی ما ایرانی نیستیم و گرفتن دوبارش هزار دردسر داره. شما اینجوری فکر نمی کنین؟ من خیلی ها رو میشناسم که بعد از یه مدتی به کشورشون برگشتن و پشیمون شدن(حتی بعد از ۱۰ یا ۲۰ سال!) اگه ما هم پشیمون بشیم دیگه نمی تونیم برگردیم!!مثلا کانادا از این جهت خوبه چون اجازه می ده که تابعیت هر دو کشور رو داشته باشیم.
    آیا کسی اطلاعی داره که به غیر از نروژ زندگی در کشور های دیگر هم طبق همین قانون یک ملیتی هست؟ اگه نظر خاصی در باره این قانون و شرایط و مشکلاتش برای زندگی تو اون کشور دارین بیان کنین؟
    این جریان باطل شدن به این قراره که شما پاس اون کشور رو که گرفتی اون کشور برای سفارت یک نامه میده که این دیگه شهروند شما نیست طبق قانون ما, اما طبق قانون شما نمیتونید از شهروندی ایران خارج بشید /
    پس مطمئن باش تا اخر عمرت شهروند ایرانی و پس ایرانی خواهی داشت !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض بهترین کشور برای زندگی ؟

سلام دوستان من میخوام برای ارشد صنایع apply کنم.... انقدر اینور اونور در مورد همه کشورها شنیدم که گیج شدم... من میخوام بهتر زندگی کنم... اون زندگی که میخوام توی ایران پیدا نمیشه... میخوام کشوری برم که از نظر رفاه زندگی و شغل آینده تامین باشه... البنه مسائل مربوط به تحصی رو نگفتم چون به این تاپیک مربوط نمیشه...ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای ارشد صنایع apply کنم.... انقدر اینور اونور در مورد همه کشورها شنیدم که گیج شدم... من میخوام بهتر زندگی کنم... اون زندگی که میخوام توی ایران پیدا نمیشه... میخوام کشوری برم که از نظر رفاه زندگی و شغل آینده تامین باشه... البنه مسائل مربوط به تحصی رو نگفتم چون به این تاپیک مربوط نمیشه...ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    شما لطف کن پست های قبلی راجع به نحوه زندگی و مقایسه کشور های مختلف رو بخون خیلی باید وقت بگذاری تا دستت بیاد کجا به دردت میخوره
    شرایط خودت هم مهمه که میتونی فاند بگیری یا نه و کلا شخصیتت چه جوری هست دنبال زندگی راحت و اروم یا تلاش و موفقیت زیاد
    من 2 سال وقتمو گذاشتم تا دقیق بدونم شما هم باید وقت بگذاری و همین اول هدفتو مشخص کنی.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

بنظرم استرالیا جای خوبی واسه زندگی ....اما من امریکا رو بیشتر ترجیح میدم ...چرا که اون استرس و عدم آسودگی موجب پیشرفت خودمون میشه!
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)