صفحه 12 از 32 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    سلام
    من چند صفحه آخر رو خوندم و فکر کنم بهترین کشور برای من نروژ باشه!! ولی یه مشکلی که در رابطه با کشور هایی مثل نروژ هست اینه که بعد از گرفتن اقامت باید پاسپورت ایرانی رو باطل کنی و این نکته ای هسته که ما باید برای زندگی آینده بهش توجه کنیم. اگه پاسپورت باطل بشه که یعنی ما ایرانی نیستیم و گرفتن دوبارش هزار دردسر داره. شما اینجوری فکر نمی کنین؟ من خیلی ها رو میشناسم که بعد از یه مدتی به کشورشون برگشتن و پشیمون شدن(حتی بعد از ۱۰ یا ۲۰ سال!) اگه ما هم پشیمون بشیم دیگه نمی تونیم برگردیم!!مثلا کانادا از این جهت خوبه چون اجازه می ده که تابعیت هر دو کشور رو داشته باشیم.
    آیا کسی اطلاعی داره که به غیر از نروژ زندگی در کشور های دیگر هم طبق همین قانون یک ملیتی هست؟ اگه نظر خاصی در باره این قانون و شرایط و مشکلاتش برای زندگی تو اون کشور دارین بیان کنین؟
    من اطلاعات زیادی ندارم...ولی ظاهرا طبق قوانین ایران...اگر تابعیت کشور دیگری رو به دست بیارید..رد تابعیت ایرانی میشید و مورد کانادا که شما گفتین فایده ای نداره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای ارشد صنایع apply کنم.... انقدر اینور اونور در مورد همه کشورها شنیدم که گیج شدم... من میخوام بهتر زندگی کنم... اون زندگی که میخوام توی ایران پیدا نمیشه... میخوام کشوری برم که از نظر رفاه زندگی و شغل آینده تامین باشه... البنه مسائل مربوط به تحصی رو نگفتم چون به این تاپیک مربوط نمیشه...ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    صرف رفاه زندگی رو در هر کشوری میشه تامین کرد. اگر این موضوع تنها معیار تصمیم گیری تونه در ایران بهتر میتونید زندگی موردنظرتون رو بسازید. هیچ جای دنیا بدون سختی و کوشش نمیشه پیشرفت کرد، و هیچ جای دنیا هم مثل ایران پول مفت بدست نمیاد (اگر اهل کلک و جزو باند باشید).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    من اطلاعات زیادی ندارم...ولی ظاهرا طبق قوانین ایران...اگر تابعیت کشور دیگری رو به دست بیارید..رد تابعیت ایرانی میشید و مورد کانادا که شما گفتین فایده ای نداره
    ظاهرا قانون در این زمینه خیلی صریح نیست. معیار قانونی فعلی اینه که ایران تابعیت دوم شما رو برسمیت نمیشناسه ولی رد تابعیت ایرانی به این سادگیها نیست.

ApplyAbroad Champion

سلام
    ضمن احترام به فرمایش شما ولی فکر می کنم که داشتم تابعیت کشور دیگه ای مثل کانادا هرچند ایران دو تابعیتی رو قبول نداره اما تجربه های زیادی نشون داده اصلا مشکلی ایجاد نمیشه!

هیچ ایرانی تا از وزارت امورخارجه رسما و کتبا درخواست ترک تابعیت نکنه و درخواستش مورد قبول واقع نشود تبعیت ایرانیش را از دست نمی دهد.
    ایران به تابعیت مضاعف شهروندانش حساسیتی ندارد و آن را به رسمیت نمی شناسد.
    ضمناً هیچ ایرانی و یا ایرانی زاده ای و یا فردی که قادر به احذ تابعیت ایرانی باشد مثل همسران خارجی ایرانیان حق ورود و خروچ به ایران با پاسپورتی غیر از گذرنامه ی ایرانی رو ندارند یعنی برای ایشان روادید صادر نخواهد گردید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    هیچ ایرانی تا از وزارت امورخارجه رسما و کتبا درخواست ترک تابعیت نکنه و درخواستش مورد قبول واقع نشود تبعیت ایرانیش را از دست نمی دهد.
    ایران به تابعیت مضاعف شهروندانش حساسیتی ندارد و آن را به رسمیت نمی شناسد.
    ضمناً هیچ ایرانی و یا ایرانی زاده ای و یا فردی که قادر به احذ تابعیت ایرانی باشد مثل همسران خارجی ایرانیان حق ورود و خروچ به ایران با پاسپورتی غیر از گذرنامه ی ایرانی رو ندارند یعنی برای ایشان روادید صادر نخواهد گردید
    با توجه به مسائل پیش آمده در مورد خاوری و تابعیت کاناداییش...من از بعضی رسانه ها شنیدم که قانون دو تبعه بودن از نظر ایران قابل قبول نیست ....ولی ظاهرا تا به حال کاری نداشتن و مشکلی پیش نمیومد.....ولی در آینده معلوم نیست چه اتفاقی بیفته...

Senior Member

فکر میکنم این لینک تا حدی جواب داده باشه در این مورد

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

به قول یکی از اساتیدمون، هر جایی غیر از ایران باشین واستون ارزش قائل میشن .
    به نظر من :

نیوزیلند ( در آسیا و اقیانوسیه)
    نروژ ( در اروپا )
    کانادا ( آمریکای شمالی)

البته ملاک من امنیت و آرامش روانی بود .

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    به قول یکی از اساتیدمون، هر جایی غیر از ایران باشین واستون ارزش قائل میشن .
    به نظر من :

نیوزیلند ( در آسیا و اقیانوسیه)
    نروژ ( در اروپا )
    کانادا ( آمریکای شمالی)

البته ملاک من امنیت و آرامش روانی بود .
    با توجه به ملاكتون مي شه سوئد و دانمارك رو هم اضافه كرد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

سلام نروژ یا آلمان؟
    Mother is all Beauties

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)