صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام نروژ یا آلمان؟
    نروژ سرتر هست

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام نروژ یا آلمان؟
    البته من با نظر دوستمون مخالفم.به نظر من المان خیلی خیلی بهتره نسبت به نروژ.
    برای دانشجو ها: ارزون تره. تنوع رشته ها به زبان انگلیسی خیلی بیشتره.مردم اینترنشنال تری داره نسبت به نروژ.اب و هوای بهتری داره.
    در ضمن بزرگترین اقتصاد رو در کشورهای ناحیه یورو داره.جز صنعتی ترین کشورهای دنیاست! دانشگاه های تاپ هم زیاد داره.
    کلا خیلی خوبه. در ضمن نروژ خیلی خلوت و ساکت که شاید برای خیلی ها مزیت باشه.اما در طولانی مدت برای ما ایرانی ها خیلی اذیت کننده هست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

برای برق قدرت کدوم بهتره؟
    Mother is all Beauties

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

100% المان بهتره.خودم برای قدرت اپلای کردم.نروژ 1 برق بدرت انگلیسی داره(یکی دیگه داره که دانشگاش داغونه!) اما المان حداقل 4تا برق قدرت انگلیسی تو بعهترین دانشگاه های اروپا ارائه میده.در ضمن خود المان یکی از بهترین کشورها تو برق قدرت هست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

حاجي آلمان دفينتلي بهتره(!)اصلا شك نكن.قدرت زبان آلماني،فرهنگ آلمان،تاريخ و هنر فوق العاده،صنعت شكوفا،زمينه ي رشد مناسب،توي برق هم 100000000%‌آلمان!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، کسی اطلاع داره از بین نروژ و آلمان کدوم یکی از نظر امکانات و خدمات پزشکی و درمانی برای ساکنین اون کشور قویتر هست؟
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی اطلاع داره از بین نروژ و آلمان کدوم یکی از نظر امکانات و خدمات پزشکی و درمانی برای ساکنین اون کشور قویتر هست؟
    من قبلا هم گفتم نروژ يك سر و گردن از آلمان در رابطه با مواردي كه فرموديد بالاتر هست. كلا بالاترين استاندارد زندگي در اروپا متعلق به كشورهاي اسكانديناوي مي باشد

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

سلام نروژ یا آلمان؟
    فکر میکنم سوالتون خیلی کلیه و بالطبع جواب هاییم که دوستان میدن با توجه به ذائقه شخصیه.
    مثلا من نوعی واقعا نروژ رو ترجیح میدم. از هر لحاظ، حالا هرچقدرم که بگن آب و هواش سرده و دلگیره و قطبه و .... چون ملاک من آرامشه و طبق تحقیقاتی که داشتم فکر میکنم نروژ باتوجه به استانداردهای بین المللی و امنیت و ....بهتره، منتها بیشتر واسه زندگی خوبه تا درس. و کلا با نظر دوستمون Pearson موافقم.
    حالا باید دید ملاک شما چیه؟ اگه واسه درس میخواید برید، بله حق با دوستانه، آلمان از حیث داشتن تنوع رشته و اون هم به انگلیسی تو این زمینه از نروژ جلوتره، مضاف بر اینکه تعدد دانشگاه های رنک بالاش به نسبت نروژ خیلی بیشتره. نروژ سرجمع 3 تا دانشگاه داره که ارزش داره پول خرج کنی و بری : اسلو، ان.تی.ان.یو. و برگن. که اون 2تای دومی رنک خیلی بالایی ندارن و اسلو هم آخرین رنکی که داشته 108 بوده ولی 4 تا از دانشگاه های آلمان رنک زیر 100 دارن (براساس رنک QS) .
    جدا از مبحث درس، فکر می کنم شلوغی و آب و هوای آلمان واسه خیلی ها خوشایندتر باشه. و در مورد رفتار مردم با دانشجوهای بین الملل، هر دو کشور در این زمینه اوکی هستن.
    فقط در مورد آلمان، من داییم اونجا علوم سیاسی خوندن و پسرخالم دندون پزشکی. هر دو میگفتن که کاملا تبعیض رو میبینی تو رفتار اساتید با دانشجو ها و اینکه اگه یه درس بیوفتی به مکافات چند ترم بعد میتونی برداری!!! و مثلا همین باعث شده بود که 2 سال اضاف تر مجبور شن بخونن...
    (البته این تبعیض رو من خودم تو مالزی هم به راحتی میبینم، کسی که مالاییه 1 کلمه هم درس نخونه و 1 کلمه حرف نزنه سر کلاس، و کلا هیچیم حالیش نباشه A میگیره و بین الملل ها هرچقدرم که بخونن ماکس نمره ای که بگیرن B پلاس خواهد بود.)
    به هر حال باید خودتون ببینید چی اول از همه واستون مهمه، رنک دانشگاه، رشته ی خاصی که شاید فقط یکی از کشور ها داشته باشه، شرایط اقلیمی و آب و هوایی، یا هر چیز دیگه...
    درهر صورت امیدوارم که موفق باشید.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان سلام

من قصد مهاجرت به ایتالیا رو دارم. اونجا کسی رو دارم که برام درخواست ویزا کنه، نوع ویزاش رو گفت، ولی دقیقاً یادم نیست.
    حالا به فرض اینکه توریستی باشه، من بعد از ورود میتونم درخواست اقامت بدم؟ شرایطش چطوریه؟
    اگه نمیشه، میتونم درخواست ویزای تحصیلی بدم و بعد از پایان درسم درخواست اقامت بدم؟
    من لیسانس کامپیوتر دارم، ترجیحاً نمیخوام ادامه تحصیل بدم. ولی اگه نشه تا مستر حاضرم بخونم.

سوال بعدی اینه که چقدر طول میکشه تا بتونم پاسپورت ایتالیایی بگیرم؟ اصلاً میتونم؟

در ضمن من یه سری مدارک IT دارم که بین المللی هستن، در زمینه شبکه های کامپیوتر، شنیدم ایتالیا در ضمینه IT ضعیف هستن.
    من با این مدارک میتونم کار خوبی پیدا کنم؟ درآمدم چقدر خواهد بود؟ حدود 2 سال هم سابقه کار دارم.
    Microsoft MCITP Enterprise Administrator
    Microsoft Exchange و Microsoft TMG
    Cisco CCNA و Vmware VCP و Vmware VDI

در ضمن زبان انگلیسی در حد IELTS 6 هستم، زبان فرانسه هم در حد TCFaQ B1 و زبان ایتالیایی هم یه خورده بلدم.
    راستش من قصد مهاجرت به کبک کانادا رو داشتم، ولی با این قوانین جدید نمیخوام ریسک کنم.
    چون جدا از هزینه زیادی که داره، خیلی هم طول میکشه. دلم نمیخواد بعد 3-4 سال تازه بهم اعلام کنند نمیشه!

توی ایتالیا چند تا آشنا دارم که میتونم روی کمکشون حساب کنم.
    ولی اگه کشور دیگه ای هم هست که شرایطش برام خوب باشه، لطفاً بهم معرفی کنید.
    هدفم گرفتن مهاجرت و یه زندگی آروم و بی دردسره. ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام. يه سوال اساسي دارم که واقعا فکرمو مشغول کرده ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد. دوستان من واسه زندگي يعني واسه اقامت دائم ميخوام به سوئد يا نروژ برم و بعدش ادامه تحصيل بدم. به نظرتون سوئد يا نروژ برم؟ ببينيد درسته نروژ مرفه تره ولي يه چيزي که هست اينکه سوئد از لحاظ صنايع و تکنولوژي مانند ماشين سازيو مخابرات واقعا از نروژ بهتره. در ضمن احساس ميکنم سوئد به خاطره جمعيت زيادترش و وسعت شهرهاش بيشتر به دنياي اروپايي وکشور متمدن شبيهه. اميدوارم سوالمو قابله فهم گفته باشم. ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)