صفحه 18 از 32 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد مهاجرت دارم، ظاهرا که باید قید استرالیا رو بزنیم با این شرایط قبول مهاجران!
    انگلیس هم که جز ویزا شینگن نیست و خرجش واسه رفتن دو برابر مابقی کشور ها هست!
    به نظر شما انگلیس ارزش این رو داره که 2 برابر خرج کنم و برم؟!در مقایسه با آلمان یا کشوری که از نظر شما ها بهترین کشور هست (کشور اروپایی)؟!
    یکی از دوستام 6 ماهه رفته انگلیس و میگه که انگلیس در مقایسه با آلمان واسه زندگی سطحش خیلی پایینتره، یکم واسم عجیب بود صحبتش ولی میخواستم نظر شما ها رو هم بدونم!

ممنون از پاسختون
    از چه نظر سطح پایین تر و کدوم شهر انگلیس رو با کدوم شهر آلمان مقایسه کرده دوست شما؟ آلمان قطعا کشور صنعتی تر و مدرن تریه ولی از نظر سطح زندگی، شما فقط و فقط باید شهرها رو با هم مقایسه کنید نه کشورها رو. چه در انگلیس و چه در آلمان شهرهایی هست که سطح زندگی افتضاحی داشته باشند و شهرهای خیلی خوب هم هست. انگلیس جامعه مهاجرپذیرتر و آزادتری نسبت به آلمان داره و زبان انگلیسی هم خودش یک مزیت بزرگ برای اکثر افراده. اگه سوال خاص و دقیقی درباره تفاوت های انگلیس و آلمان دارید بطور واضح بپرسید من در محیط هر دو کشور بودم و احتمال داره بتونم پاسخ بدم.

بهترین کشور، کشوریه که شغل و تخصص شما در اون کشور بیشترین میزان درامد رو داشته باشه و همینطور تقاضا برای اون تخصص زیاد باشه و شما با زبان و فرهنگ اون کشور سازگار باشید و انتظارات شما برآورده بشه. واقعیت اینه که شما در همه این کشورهای توسعه یافته می تونید زندگی فوق العاده خوب یا فوق العاده بدی داشته باشید. یکی از دوستان من می گفت دنبال زندگی عادلانه و مساوی با سایرینه حتی اگه درآمد و سطح زندگی معمولی داشته باشه، یکی دیگه می گفت حاضره صبح تا شب بهش توهین کنند و نژادپرستی و همه چیز رو هم تحمل می کنه فقط آخر سر جیبش پر از پول باشه! خلاصه انتظارات و تخصص های شما هستند که بهترین کشور و شهر رو برای شما مشخص می کنند.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    از چه نظر سطح پایین تر و کدوم شهر انگلیس رو با کدوم شهر آلمان مقایسه کرده دوست شما؟ آلمان قطعا کشور صنعتی تر و مدرن تریه ولی از نظر سطح زندگی، شما فقط و فقط باید شهرها رو با هم مقایسه کنید نه کشورها رو. چه در انگلیس و چه در آلمان شهرهایی هست که سطح زندگی افتضاحی داشته باشند و شهرهای خیلی خوب هم هست. انگلیس جامعه مهاجرپذیرتر و آزادتری نسبت به آلمان داره و زبان انگلیسی هم خودش یک مزیت بزرگ برای اکثر افراده. اگه سوال خاص و دقیقی درباره تفاوت های انگلیس و آلمان دارید بطور واضح بپرسید من در محیط هر دو کشور بودم و احتمال داره بتونم پاسخ بدم.

بهترین کشور، کشوریه که شغل و تخصص شما در اون کشور بیشترین میزان درامد رو داشته باشه و همینطور تقاضا برای اون تخصص زیاد باشه و شما با زبان و فرهنگ اون کشور سازگار باشید و انتظارات شما برآورده بشه. واقعیت اینه که شما در همه این کشورهای توسعه یافته می تونید زندگی فوق العاده خوب یا فوق العاده بدی داشته باشید. یکی از دوستان من می گفت دنبال زندگی عادلانه و مساوی با سایرینه حتی اگه درآمد و سطح زندگی معمولی داشته باشه، یکی دیگه می گفت حاضره صبح تا شب بهش توهین کنند و نژادپرستی و همه چیز رو هم تحمل می کنه فقط آخر سر جیبش پر از پول باشه! خلاصه انتظارات و تخصص های شما هستند که بهترین کشور و شهر رو برای شما مشخص می کنند.
    Could you please explain that word? I wonder if you give some specific examples for more clrification....
    (please answer in persian)
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

ممنون از جوابتون
    از گرونی خیلی صحبت کرد واسم، مثلا میگفت خیار دونه ای 1 پوند هست یا کرایه اتوبوس 5 پوند! در صورتی که مقرری روزانت 10 پونده!!
    خونه ها و خیابون ها روال زندگی رو توی انگلیس میگفت واسم، خیلی دید + به انگلیس از این نظرات نداشت ولی زبان انگلیس و تعداد مهاجر زیادش رو به عنوان نکات + میدید (البته مهاجرای زیاد هم ظاهرا دردسری شده واسه انگلیس)!
    من اینجا آی تی خوندم و سابقه کاری آی تی دارم،طبیعتا هر کسی دوست داره جایی باشه که بتونه کار مناسبی رو پیدا کنه تا بتونه زندگیش رو به صورت خوب بچرخونه!
    در رابطه با آلمان زیاد تحقیق کردم ولی زیاد در رابطه با انگلیس نمیدونم.

این دوست من منچستر بوده و کمپش لندن هست! برلین آلمان هم بوده و ظاهرا برلین و لندن رو مقایسه میکرد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    Could you please explain that word? I wonder if you give some specific examples for more clrification....
    (please answer in persian)
    یک لغت بین جملات بود و معنی پیچیده ای نداشت. وسایل و سرویس های مختلف مثل مترو و قطارها و ساختمان ها و ماشین ها و ... در انگلیس کلاسیک تر از آلمان هستند. با این دید نگاه کنید که طبق منظوری که من از مدرن داشتم (که تعریف دقیق یا صحیحی هم نیست)، چین مدرن ترین کشور دنیاست و دوبی هم از همه اروپا و آمریکا مدرن تره.

ممنون از جوابتون
    از گرونی خیلی صحبت کرد واسم، مثلا میگفت خیار دونه ای 1 پوند هست یا کرایه اتوبوس 5 پوند! در صورتی که مقرری روزانت 10 پونده!!
    خونه ها و خیابون ها روال زندگی رو توی انگلیس میگفت واسم، خیلی دید + به انگلیس از این نظرات نداشت ولی زبان انگلیس و تعداد مهاجر زیادش رو به عنوان نکات + میدید (البته مهاجرای زیاد هم ظاهرا دردسری شده واسه انگلیس)!
    من اینجا آی تی خوندم و سابقه کاری آی تی دارم،طبیعتا هر کسی دوست داره جایی باشه که بتونه کار مناسبی رو پیدا کنه تا بتونه زندگیش رو به صورت خوب بچرخونه!
    در رابطه با آلمان زیاد تحقیق کردم ولی زیاد در رابطه با انگلیس نمیدونم.

این دوست من منچستر بوده و کمپش لندن هست! برلین آلمان هم بوده و ظاهرا برلین و لندن رو مقایسه میکرد
    دوست شما زیادی مبالغه کرده، خیار یک پوندی وجود داره ولی هر خیاری یک پوند نیست و کرایه اتوبوس هم 5 پوند نیست، مقرری روزانه هم 10 پوند نیست. مینیمم حقوق در انگلیس ساعتی 6 پونده که مربوط به پایین ترین کارهای ممکنه مثل نظافت در رستوران. یک پست چی حدود 15 پوند در ساعت درآمد داره و مهندس های نرم افزار جوان هم حدود 20-22 پوند در ساعت درآمد دارند. من برای یک کار مشاوره ای پاره وقت که برای یکی از شرکت های مطرح نرم افزاری دارم ساعتی 50 پوند می گیرم. دوست شما به نظر نمیاد دید منطقی به این قضیه داشته باشه و بر اساس اطلاعات ناکافی یا اشتباه صحبت می کنه.

Junior Member

یک لغت بین جملات بود و معنی پیچیده ای نداشت. وسایل و سرویس های مختلف مثل مترو و قطارها و ساختمان ها و ماشین ها و ... در انگلیس کلاسیک تر از آلمان هستند. با این دید نگاه کنید که طبق منظوری که من از مدرن داشتم (که تعریف دقیق یا صحیحی هم نیست)، چین مدرن ترین کشور دنیاست و دوبی هم از همه اروپا و آمریکا مدرن تره.

دوست شما زیادی مبالغه کرده، خیار یک پوندی وجود داره ولی هر خیاری یک پوند نیست و کرایه اتوبوس هم 5 پوند نیست، مقرری روزانه هم 10 پوند نیست. مینیمم حقوق در انگلیس ساعتی 6 پونده که مربوط به پایین ترین کارهای ممکنه مثل نظافت در رستوران. یک پست چی حدود 15 پوند در ساعت درآمد داره و مهندس های نرم افزار جوان هم حدود 20-22 پوند در ساعت درآمد دارند. من برای یک کار مشاوره ای پاره وقت که برای یکی از شرکت های مطرح نرم افزاری دارم ساعتی 50 پوند می گیرم. دوست شما به نظر نمیاد دید منطقی به این قضیه داشته باشه و بر اساس اطلاعات ناکافی یا اشتباه صحبت می کنه.
    ممنون از پاسختون
    میشه بفرمایید که دولت انگلیس مبلغی رو که روزانه به پناهندگان میده چقدر هست؟!! آلمان رو که میدونم نهایتا 350 یورو میده!
    با این صحبت های دوستم انگلیس باید 300 پوند بده..
    لطفا توضیح بفرمایید که با مقرری دولت میشه زندگی کرد؟! میدونم بر اساس توقع هر فرد هست ولی میخوام بدونم که کفاف خورد و خوراک و شاید پوشاک رو واقعا میده؟! نه پوشاک مارک و نه غذا هر روز رستوران

ممنون

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون
    میشه بفرمایید که دولت انگلیس مبلغی رو که روزانه به پناهندگان میده چقدر هست؟!! آلمان رو که میدونم نهایتا 350 یورو میده!
    با این صحبت های دوستم انگلیس باید 300 پوند بده..
    لطفا توضیح بفرمایید که با مقرری دولت میشه زندگی کرد؟! میدونم بر اساس توقع هر فرد هست ولی میخوام بدونم که کفاف خورد و خوراک و شاید پوشاک رو واقعا میده؟! نه پوشاک مارک و نه غذا هر روز رستوران

ممنون
    شما مطمئن هستید در آلمان، روزانه 350 یورو به پناهنده ها میدن؟

متاسفانه جامعه ایرانی پناهنده ها در انگلیس بسیار شرایط رو برای مهاجران قانونی انگلیس سخت و دشوار کردند و برای همین هم من به سوالی درباره پناهندگی انگلیس پاسخ نمیدم ولی پاسخ سوال شما در سایت UKBA هست که با سرچ ساده می تونید بدست بیارید. من در پست های قبلی همه چیز رو بر این اساس گفتم که شخص بطور واقعی به انگلیس اومده تا کار کنه، نه اینکه پناهنده بشه و از دولت ساپورت بگیره.

Junior Member

شما مطمئن هستید در آلمان، روزانه 350 یورو به پناهنده ها میدن؟

متاسفانه جامعه ایرانی پناهنده ها در انگلیس بسیار شرایط رو برای مهاجران قانونی انگلیس سخت و دشوار کردند و برای همین هم من به سوالی درباره پناهندگی انگلیس پاسخ نمیدم ولی پاسخ سوال شما در سایت UKBA هست که با سرچ ساده می تونید بدست بیارید. من در پست های قبلی همه چیز رو بر این اساس گفتم که شخص بطور واقعی به انگلیس اومده تا کار کنه، نه اینکه پناهنده بشه و از دولت ساپورت بگیره.
    بنده عرض نکردم روزانه 350 یورو!!! ماهانه نهایتا 350 یورو آلمان به شما میده، که اگر حساب شده خرج شه جواب یک ماه رو میده!
    شرایط سخت مهاجرت به صورت قانونی هست که ملت به فکر پناهندگی میفتن!

Banned

با توجه به پارامترهایی مثل آب و هوا، عدم نیاز به یادگیری یه زبان جدید غیر از انگلیسی که خب استاندارده جهانیه، عدم وجود ریسیسم (نژاد پرستی)، درآمد بالا و رفاه اجتماعی، کشور پیشرفته بودن و نه عقب مونده، عدم وجود استرس و نگرانیهای بیش از حد از اینکه مثلا اگه شغلتو از دست دادی همه چیتو از دست دادی، وجود مراکز آکادمیک تاپ برای ادامه تحصیل، وجود آزادی اجتماعی و فریدوم، داشتن وجهه بین المللی خوب و بدون تنش و مثلا اینکه شهرونداش به کشورای زیادی بدون ویزا بتونن سفر کنن و ..... من به کشور زیر رای میدم.

نیوزلند ( آن چه خوبان همه دارند تو یکجا داری)

در مراحل بعدی به ترتیب این کشورا:

کانادا(بدون توجه به شرط عدم استرس و آب و هوا)
    دانمارک(بدون توجه به شرط زبان)
    آمریکا(بدون توجه به شرط عدم استرس)
    استرالیا(بدون توجه به شرط عدم استرس)
    سوییس(بدون توجه به شرط زبان و آب و هوا)
    سوئد(بدون توجه به شرط زبان و آب و هوا)
    جزایر قناری هم برای سالای آخر عمر فکر کنم بد نیست.فقط بشینی کنار ساحل آب میوه های استوایی بخوری.

بین ایتالیا و آلمان چقدر فرق وجود داره؟ از نظر تحصیل و بعد برای اقامت گرفتن کدوم بهتره؟!
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    بین ایتالیا و آلمان چقدر فرق وجود داره؟ از نظر تحصیل و بعد برای اقامت گرفتن کدوم بهتره؟!
    فرق بسیار زیاده،
    المان >> ثبات اقتصادی بالا، یافتن شغل ، تضمین کیفیت بالای زندگی، روند اقامت توسط بلو کارتهای جدید، دانشگاههای رایگان و مهم
    ایتالیا>> ثبات متزلزل، پیدا کردن شغل تنها به زبان ایتالیایی، کمب.د شغل و زیاد بودن نیروی کار، اقامتش سخته، دانشگاهاش هم شهریه دارن.
    اینها نظر من بود و بعد از انگلستان در اروپا من المان رو انتخاب میکردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)