صفحه 23 از 32 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

کاش بجای توهین غیر مستقیم میشد دقیق تر مطالب را بدون تعصب و خودخواهی خواند و در مورد آن مباحثه کرد.بازی با کلمات و عبارات برای هر کسی میسر است. ولی با چشمان بسته ،داد و فریاد کردن ، نتیجه عاید کسی نمیکنه. متاسفانه وقتی به غلط یک مفهوم در جامعه جا می افته دیگه به آسانی نمیشه اون را از ذهن خارج نمود.در مورد پناهنده هم به غلط یک فرد ناتوان ، مفت خور ، سربار ، کلاهبردار و آویزون در ذهن تداعی میشه و با این تبلور ذهنی خاموشی شاید بهترین واکنش باشه ولی واقعیت چیز دیگریست که ظاهرا این دسته از افراد نیازی به تجربه دیگران ندارند و خود بر همه چیز دانا و عقل کل اند.

Junior Member

آقا رسما اروپا رو غرب وحشی کردین رفت!! دیگه جدا مشتاق دیدارش شدم
    ما که نزدیک چهل دومین شهر نا امن آمریکا زندگی میکنیم و من معمولا بعد از تاریکی اگه قرار باشه برم داون تاون مسلح میرم!! ازین برنامه ها که میگین از قبیل عربده کشی الکلی ها و اینجور برنامه ها نداریم!
    هر چی هست داخل بارها هست و داخل بار و کلاب هم کسی یک ذره ناجور رفتار کنی، سکیوریتی با اردنگی میندازدش بیرون یا تحویل پلیس میده!! اسمت هم که بره داخل سابقه دارها در هر اندازه ای یعنی نابود شدی در آمریکا! هیشکی نه به آدم کار میده نه اعتبار میده نه هیچی...

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

دوستان من یه کمک مشاوره ای میخاستم قاطی کردم بدجوری

من 2 سال پیش میخاستم برم خارج از کشور برای تحصیل به خاطره سربازی نرفتم .سربازی تموم شد از زبان دور موندم و کلا فاز درسم تعطیله
    اما ایران برای یه ذره سخت شده زندگی مثلا اماکن میاد بهم تو مغازه به تیپم (سیبیلم)گیر میده ..ادمی هستم که از مذهب خوشم نمیاد ...شرایط جامعه بی ثباتی تورم و شرایط پزشکی رو نمیتونم درک کنم...
    درامدم اینجا ماهی 2 میلیونه ..مسافرت خارج از کشورم رفتم راضی بودم از شرایطه خارج از کشور...
    حالا دوستانی که اونطرف هستن به من کمک کنن من راهمو پیدا کنم...به نظره شما برای من مناسبه برم یه کشور دیگه و اونجا هم کار کنم هم درس از مقطع لیسانس بعدش بمونم همونجا یا نه؟؟
    یکی از فامیلامون المانه میگفتم بیا اینجا از لیسانس بخون و ماهی 500 تا هم کار کن بعدش میتونی بمونی اینجا

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها

من 2 سال پیش میخاستم برم خارج از کشور برای تحصیل به خاطره سربازی نرفتم .سربازی تموم شد از زبان دور موندم و کلا فاز درسم تعطیله
    اما ایران برای یه ذره سخت شده زندگی مثلا اماکن میاد بهم تو مغازه به تیپم (سیبیلم)گیر میده ..ادمی هستم که از مذهب خوشم نمیاد ...شرایط جامعه بی ثباتی تورم و شرایط پزشکی رو نمیتونم درک کنم...
    درامدم اینجا ماهی 2 میلیونه ..مسافرت خارج از کشورم رفتم راضی بودم از شرایطه خارج از کشور...
    حالا دوستانی که اونطرف هستن به من کمک کنن من راهمو پیدا کنم...به نظره شما برای من مناسبه برم یه کشور دیگه و اونجا هم کار کنم هم درس از مقطع لیسانس بعدش بمونم همونجا یا نه؟؟
    یکی از فامیلامون المانه میگفتم بیا اینجا از لیسانس بخون و ماهی 500 تا هم کار کن بعدش میتونی بمونی اینجا
    شما اگه فاز درست تعطیله راه سختی برای مهاجرت داری . رشته شما کانادا کبک جواب میده که سابقه کار مرتبط با بیمه نداری متاسفانه. به شما توصیه میکنم بری ترکیه اونجا یک ملک ارزون بخری اقامت میگیری کارم میتونی بکنی. یا شرکت تو ترکیه ثبت کنی. تو گوگل سرچ کنی اطلاعات کافی بدست میاری. ولی اگه میتونی خودتو جمع و جور کنی درس بخونی و ایلتس بگیری فنلاند هم دانشگاهاش رایگانه برای فوق اقدام کن شاید پذیرش بگیری. المان کارت سخته اونم از لیسانس با معدل پایینی که داری.شرایط سنی هم در نظر بگیر که دیگه نمیتونی باز بری لیسانس بشینی

Junior Member

من 2 سال پیش میخاستم برم خارج از کشور برای تحصیل به خاطره سربازی نرفتم......
    دوست من اگه تخصصت در خارج از کشور خریدار نداره (از صافکاری، برق کار صنعتی یا ساختمانی گرفته تا تخصصهای خیلی بالا مثل پزشک جراح و ...) و اگه از فاز درس هم اومدی بیرون (اونم نه هر درس و دانشگاهی! جایی و چیزی که بعدا خریدار داشته باشه) و امکان کارآفرینی در خارج از کشور هم برات مهیا نیست (ثبت شرکت تجاری و کار کردن به اون صورت و ...) خودت رو به دردسر ننداز.
    ریال رو میبری به دولار و یورو خرج میکنی و خدای نکرده کار و بار نگیره باید برگردی دوباره به ریال در بیاری. عمری هدر میشه...

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما اگه فاز درست تعطیله راه سختی برای مهاجرت داری . رشته شما کانادا کبک جواب میده که سابقه کار مرتبط با بیمه نداری متاسفانه. به شما توصیه میکنم بری ترکیه اونجا یک ملک ارزون بخری اقامت میگیری کارم میتونی بکنی. یا شرکت تو ترکیه ثبت کنی. تو گوگل سرچ کنی اطلاعات کافی بدست میاری. ولی اگه میتونی خودتو جمع و جور کنی درس بخونی و ایلتس بگیری فنلاند هم دانشگاهاش رایگانه برای فوق اقدام کن شاید پذیرش بگیری. المان کارت سخته اونم از لیسانس با معدل پایینی که داری.شرایط سنی هم در نظر بگیر که دیگه نمیتونی باز بری لیسانس بشینی
    ممنونم از راهنمایی شما
    ترکیه پرسیدم نمیشه رفت ..حوصله ارشد ندارم ولی کارشناسی رو میتونم بخونم.میتونم خودمو جمع کنم ایلتسو یا زبانه المانی رو بگیرم اما میخام کارشناسی بخونم که حداقل 4 سال طول بکشه حوصله ریسرچ ندارم
    حالا اگه زبان اوکی بشه میتونم برای لیسانس بگیرم؟؟اگه میشه کدوم کشور؟؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

ممنونم از راهنمایی شما
    ترکیه پرسیدم نمیشه رفت ..حوصله ارشد ندارم ولی کارشناسی رو میتونم بخونم.میتونم خودمو جمع کنم ایلتسو یا زبانه المانی رو بگیرم اما میخام کارشناسی بخونم که حداقل 4 سال طول بکشه حوصله ریسرچ ندارم
    حالا اگه زبان اوکی بشه میتونم برای لیسانس بگیرم؟؟اگه میشه کدوم کشور؟؟
    چرا نمیشه؟
    بنظر من با شرایط مشابه شما تنها جایی که عملا میشه رفت ترکیه ست. اگر نخوای چند سال تو نوبت بمونی و ...
    اینا رو اگر ندیدی حتما بخون.
    انجمن ترکیه
    اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت و مسائل مرتبط
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    چرا نمیشه؟
    بنظر من با شرایط مشابه شما تنها جایی که عملا میشه رفت ترکیه ست. اگر نخوای چند سال تو نوبت بمونی و ...
    اینا رو اگر ندیدی حتما بخون.
    انجمن ترکیه
    اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت و مسائل مرتبط
    چون شرکتی تو ایران ندارم که بخام اونجا ادامه کار بدم و اونجا هم تخصصم شرکتی نیست شغل ازاد میتونم کار کنم

Junior Member

سلام دوستان

من از آلمان و ایتالیا پذیرش دکتری با فاند دارم

به نظر شما برای تحصیل و زندگی (برای یه دختر خانم) ایتالیا بهتره یا آلمان؟
    ممنون

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima185 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از آلمان و ایتالیا پذیرش دکتری با فاند دارم

به نظر شما برای تحصیل و زندگی (برای یه دختر خانم) ایتالیا بهتره یا آلمان؟
    ممنون
    حتما برو المان اصلا این دو کشور از هیچ نظر قابل مقایسه نیستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)