صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Junior Member ariaboy18 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic- The University of Guilan

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

ممنون از پاسختون (کاربر IELTS)
    از نظر کار وضعیت آلمان چطوره؟
    مهندسی برق خوندم و قصد دارم برای ارشد اپلای کنم.به نظرتون میشه بعد 5-6 ماه کاری پیدا کرد که مخارج تحصیل و زندگیم اونجا تامین شه؟چون کل پولی که میتونم واسه خارج رفتنم کنار بزارم 50 میلیون بیشتر نمیشه. از نظر مهارت کاری رزومه ام امیدوار کنندست تا حدودی.
    آخه شنیدم وضعیت کار توی کشور های خارج دست کمی از ایران نداره،برای مثال یکی میشناسم که تو کشور کانادا داره با مدرک دکترای روانشناسی تو بیمارستان سالمندان پرستاری میکنه.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaboy18 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون (کاربر IELTS)
    از نظر کار وضعیت آلمان چطوره؟
    مهندسی برق خوندم و قصد دارم برای ارشد اپلای کنم.به نظرتون میشه بعد 5-6 ماه کاری پیدا کرد که مخارج تحصیل و زندگیم اونجا تامین شه؟چون کل پولی که میتونم واسه خارج رفتنم کنار بزارم 50 میلیون بیشتر نمیشه. از نظر مهارت کاری رزومه ام امیدوار کنندست تا حدودی.
    آخه شنیدم وضعیت کار توی کشور های خارج دست کمی از ایران نداره،برای مثال یکی میشناسم که تو کشور کانادا داره با مدرک دکترای روانشناسی تو بیمارستان سالمندان پرستاری میکنه.
    وضعيت كار كانادا رو با يه رشته روانشناسي نميتوني قضاوت كني. اينجا خيلي چيزا باعث ميشه طرف نخواد پيداكردن كار رو بكشه و بره كار جنرال بكنه چون پولش راحتتره. البته بعضي رشته ها هم اينجا واقعا مشكل دارند مثلا معماري.
    كانادا رو اروپا مقايسه نكن اينجا جاييه كه همه مهاجرن ولي المان...نظر با خودته.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member ariaboy18 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic- The University of Guilan

ممنون از راهنماییتون آقا احسان
    یعنی به نظرتون با این سرمایه محدود میتونم امیدوار باشم که بتونم تو آلمان از پس هزینه هام بر بیام؟

دوستان مشاوره بدین که انگلیس بهتره برای زندگی یا المان ؟ با توجه به اینکه زبان المان سخت هست و همینطور شنیدم که المانی ها سرد تر از انگلیسی ها هستند.

ممنون که مشاوره میدین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood200 نمایش پست ها
    دوستان مشاوره بدین که انگلیس بهتره برای زندگی یا المان ؟ با توجه به اینکه زبان المان سخت هست و همینطور شنیدم که المانی ها سرد تر از انگلیسی ها هستند.

ممنون که مشاوره میدین
    معيار شما چيه؟
    در هر صورت اگر پول داري و وضعت خوبه انگليس. كلا معاشرت مردم با اهالي خاورميانه سخت شده، روش خيلي حساب نكن.(ربطي به سردي گرمي نداره)

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان من باید تا آخرا سال دیگه (آخر اسفند 1394) از ایران خارج شم سالیانه 30 میلیون هم میتونم داشته باشم و میخوام به یک کشور اروپایی بیام برای درس و زندگی و امیدوارم که کار هم پیدا کنم ولی روش امید ندارم.
    در حال حاضر آیلتس 7 آکادمیک دارم و میخوام 1 جایی راحت اپلای بگیرم الان سوم دبیرستان هستم و نمیتونم تو ایران تا آخر پیش دانشگاهی هم بخونم برای همین امیدوارم بتونم با دیپلم 11 ساله یعنی سوم دبیرستان خارج بشم.
    و حتی اگر لازم باشه حاضر به پناهندگی کشور مقصد هم هستم البته اگر سخت نگیرن چون من اگر خارج بشم به خاطر سربازی دیگه نمیتونم برگردم و خانواده هم مشکل اروپا اومدن ندارن و لزومی برای برگشت هم ندارم.
    در کل با شرایط من و اینکه آیلتس 7 دارم و دیپلم 11 ساله میگیرم و سالینه 30 میلیون شاید هم بیشتر و حاضر به کار بودن ( با چند مدرک بین المللی فنی حرفه ای ) جایی هست که بهم راحت پذیرش بده و امیدی هم به بورس ندارم و شرایط بعد برای زندگی هم خوب باشه ؟ و بتونم بعد از تموم کردن درسم تو همون کشور مشغول به 1 شغل خوب شم هست ؟
    ممنون ببخشید خیلی طولانی بود سوالم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط F4rshid نمایش پست ها
    سلام دوستان من باید تا آخرا سال دیگه (آخر اسفند 1394) از ایران خارج شم سالیانه 30 میلیون هم میتونم داشته باشم و میخوام به یک کشور اروپایی بیام برای درس و زندگی و امیدوارم که کار هم پیدا کنم ولی روش امید ندارم.
    در حال حاضر آیلتس 7 آکادمیک دارم و میخوام 1 جایی راحت اپلای بگیرم الان سوم دبیرستان هستم و نمیتونم تو ایران تا آخر پیش دانشگاهی هم بخونم برای همین امیدوارم بتونم با دیپلم 11 ساله یعنی سوم دبیرستان خارج بشم.
    و حتی اگر لازم باشه حاضر به پناهندگی کشور مقصد هم هستم البته اگر سخت نگیرن چون من اگر خارج بشم به خاطر سربازی دیگه نمیتونم برگردم و خانواده هم مشکل اروپا اومدن ندارن و لزومی برای برگشت هم ندارم.
    در کل با شرایط من و اینکه آیلتس 7 دارم و دیپلم 11 ساله میگیرم و سالینه 30 میلیون شاید هم بیشتر و حاضر به کار بودن ( با چند مدرک بین المللی فنی حرفه ای ) جایی هست که بهم راحت پذیرش بده و امیدی هم به بورس ندارم و شرایط بعد برای زندگی هم خوب باشه ؟ و بتونم بعد از تموم کردن درسم تو همون کشور مشغول به 1 شغل خوب شم هست ؟
    ممنون ببخشید خیلی طولانی بود سوالم.
    بعضي از دانشگاه هاي اسپانيا مخصوصا جنوبش مثل مالاگا...كه هزينه زندگي هم پايينه
    صربستان
    فنلاند كه تحصيل رايگانه
    استوني كه اونم تقريبا رايگانه
    مجارستان
    اسلوواكي
    اينا مواردي بود كه با هزينه كم و زبان انگليسي بذهنم رسيد.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

دوستان من تمایل دارم از طریق تحصیل، مهاجرت کنم (برای دکترای عمران خودم و احتمالا همسرم). رزومه خوبی دارم. الان بین کشورهای آلمان، کانادا،استرالیا و امریکا مرددم. زبان آلمانی برام معضله ولی اگه مجبورشم، میخونم ولی بیمه خوبه. امریکا میگن پراسترسه و بیمه درمانی خوبی نداره.کاناداهم سخت ویزامیده و بیمه ش مثل امریکاست.استرالیا هم خیلی دوره.
    باتوجه به اینکه متاهلم، دونفری میریم.میخایم برای زندگی بمونیم، دنبال هیاهو و تنش نیستیم،ترجیحا فاند یا کار دانشجویی میخام کجا رو پیشنهاد میکنید؟لطفا توضیح بدین.ممنونم

رشته و دانشگاه

[QUOTE=farzin_sar;1829802]دوستان من تمایل دارم از طریق تحصیل، مهاجرت کنم (برای دکترای عمران خودم و احتمالا همسرم). رزومه خوبی دارم. الان بین کشورهای آلمان، کانادا،استرالیا و امریکا مرددم. زبان آلمانی برام معضله ولی اگه مجبورشم، میخونم ولی بیمه خوبه. امریکا میگن پراسترسه و بیمه درمانی خوبی نداره.کاناداهم سخت ویزامیده و بیمه ش مثل امریکاست.استرالیا هم خیلی دوره.
    باتوجه به اینکه متاهلم، دونفری میریم.میخایم برای زندگی بمونیم، دنبال هیاهو و تنش نیستیم،ترجیحا فاند یا کار دانشجویی میخام کجا رو پیشنهاد میکنید؟لطفا توضیح بدین.ممنونم[/QUOTE
    این تاپیک فقط اروپاست .
    پیشنهاد من : المان و اتریش و دانمارک و هلند.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

Junior Member eebian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Universität Stuttgart

دوستان عزیز سلام، من حدود 20 صفحه از این تاپیک رو خوندم و یه کمی نتیجه گیری کردم منتها سوال دقیقا مشابه سوال من رو کسی تا اون صفحات نپرسیده بود،
    بهرحال میپرسم سوالمو اگه تکراری بود ببخشین دیگه : )

آلمان یا کانادا؟

ببینین من رشته ام الکترونیک هستش و دنبال کشوری هستم که بتونم به رویاهای علمی خودم دست پیدا کنم و البته بعد تحصیلم برای علمم و هنر طراحیم ارزش خوبی قائل بشه اون کشور و در آمدم خوب باشه

در مورد امریکا اصلا موافق رفتنش حداقل برای دوره ی MASTER نیستم و بنابراین لااقل الان بهش فکر نمیکنم...

من انگلیسیم خوبه و بشینم بخونم 4-5 ماهه واسه یه IELTS خوب آماده میشم.
    ولی الان یک هفته است که شروع کردم برم آموزشگاه زبان آلمانی و زبان آلمانی رو دارم میخونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)