صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

سلام دوستان و جستجوگران حقیقت! من دانشجوی کارسناسی ترم سه روان شناسی بالینی هستم.میانگین معدلم تا الان 17 هستش.زبانم قویه و در صد 80 مسلط به انگلیسی هستم.رویای تحصیل در اروپا رو از همون اوایل داشتم و دارم.در مورد هزینه میتونم سالی 20 25 میلیون هزینه کنم. میخوام نسبت به رشته ای که دارم منو راهنمایی کنین که کودوم کشور خوبه واسه تحصیل تو رشته من؟ آیا نروژ خوبه؟ یا آلمان؟

Junior Member

سلام اگه میشه راهنماییم کنید میخوام بعد از پیش دانشگاهی برای پزشکی یا داروسازی پذیرش بگیرم بین ایتالیا با آلمان مرددم آلمان از لحاظ اقتصادی و سطح دانشگاه بهتره اما برای من مهم راحت تر پذیرش دادنه به نظرتون کجا راحت تر میتونم ویزا بگیرم معدلمم بالاست.

Banned

برای علوم انسانی مثل حقوق کدوم کشور ها بازار کاری مناسبی دارند؟

Junior Member

سلام . من لیسانس الهیات ( گرایش علوم قرآنی ) از یه دانشگاه معمولی با معدل 15 دارم . دارم زبانم رو تقویت می کنم . پایان نامه خوبی هم ارائه دارم . در انتشار چند جلد کتاب با مولف و نویسنده همکاری کردم اما اسمی از من داخل کتاب آورده نشده . وضعیت مالی هم کاملا معمولی و متوسط هستم.
    ضمنا سابقه انجام کارهای مرتبط با رشته م خیلی زیاد دارم . سوالهای من اینه که :

1- کدوم دانشگاه در اروپا (کشورش چندان واسم مهم نیست) رشته مرتبط واسه من داره؟؟
    2- آیا با شرایط مختصری که گفتم میتونم پذیرش بگیرم؟؟؟ ( حالا با فاند یا بدون اون مهم نیست)
    چون هدف اصلی من از اینکار اینه که بوسیله ویزای تحصیلی بتونم اقامت دائم بگیرم و اونجا برم سر کار . حتی کار غیر مرتبط

Junior Member

پیش فرض سوال : بهترین کشور برای زندگی دائم در اروپا؟

سلام دوستان من تمام صفحات رو خوندم٬ میخواستم بدونم از نظر شما برای رشته شیمی (Analytical Chemistry) کدوم کشور اروپایی بهتر هست؟ لطفا با توجه به اینکه کسی قصد اقامت دایم داشته باشه پاسخ بدین.
    با توجه به نظرات دوستان٬ تمایل خودم بیشتر روی کشورهای انگلستان٬ دانمارک٬ سوئد٬ نروژ و سوئیس هستش. و به دنبال در آوردن هزینه زندگی و تحصیل با کارکردن در مقصد هستم و از اینجا پولی نمیبرم...
    از نظر شما برای شرایط من کدوم کشور بهتر هستش؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : سوال : بهترین کشور برای زندگی دائم در اروپا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fox2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تمام صفحات رو خوندم٬ میخواستم بدونم از نظر شما برای رشته شیمی (Analytical Chemistry) کدوم کشور اروپایی بهتر هست؟ لطفا با توجه به اینکه کسی قصد اقامت دایم داشته باشه پاسخ بدین.
    با توجه به نظرات دوستان٬ تمایل خودم بیشتر روی کشورهای انگلستان٬ دانمارک٬ سوئد٬ نروژ و سوئیس هستش. و به دنبال در آوردن هزینه زندگی و تحصیل با کارکردن در مقصد هستم و از اینجا پولی نمیبرم...
    از نظر شما برای شرایط من کدوم کشور بهتر هستش؟
    ممنونم
    سوئد و نروژ.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

بچه ها من یه کشوری میخوام برم بمونم که دیگه برنگردم، من در ایران تهران رو به شهرستان ترجیح میدم چون تو شهرستان واقعا خیلی امکانات کمه و من که مجبورم واسه دانشگاه اینجا باشم مکافاتی میکشم... در واقع زندگی پیشرفته و مردمی با فکر بازتر رو بیشتر میپسندم... البته که امنیت رو دوست دارم ولی اون حس راکد و زمستونی که بعضی کشورها داره نمیپسندم ... کدوم کشور برم بنظرتون؟
    یه سوال دیگه هم دارم که شکل طنز میپرسم: آیا کشوری نیست بری بگی عاقا بزار شهروندت بشم؟ یعنی تابعیتت رو بخوای عوض کنی و این حرفا (به راحتی)

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

اینی که شما میگی روشش اینه که یا مثل پناهجوها از طریق ترکیه و یونان به صورت غیر قانونی بیای یا باید واسه کار اپلای کنی و بیای کار کنی. تا زمانی که کار داری میتونی بمونی و با داشتن ویزای کار بعد از چند سال میشه تو اکثر کشور ها در خواست اقامت داد. روش درس هم که هست ولی موندن و اقامت بعد از درس، به نسبت کار معمولا سخت تر هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    بچه ها من یه کشوری میخوام برم بمونم که دیگه برنگردم، من در ایران تهران رو به شهرستان ترجیح میدم چون تو شهرستان واقعا خیلی امکانات کمه و من که مجبورم واسه دانشگاه اینجا باشم مکافاتی میکشم... در واقع زندگی پیشرفته و مردمی با فکر بازتر رو بیشتر میپسندم... البته که امنیت رو دوست دارم ولی اون حس راکد و زمستونی که بعضی کشورها داره نمیپسندم ... کدوم کشور برم بنظرتون؟
    یه سوال دیگه هم دارم که شکل طنز میپرسم: آیا کشوری نیست بری بگی عاقا بزار شهروندت بشم؟ یعنی تابعیتت رو بخوای عوض کنی و این حرفا (به راحتی)
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

در مورد کشور سوئد می تونید راهنمایی کنید؟

Junior Member

من از یک دانشگاه بی اسم و رسم انگلیسی خارج از لندن (ولی با گروه تحقیقاتی قوی، استاد راهنمای کاملا سرشناس در رشته خودم) برای دوره دکتری پذیرش با فاند مناسب دارم. از طرفی از دانشگاه گوتنبرگ سوئد (رتبه در تراز 100-150 دنیا) برای همون رشته با بورس کامل پذیرش دارم. فاند گوتنبرگ کمی بهتر است اما چون گوتنبرگ شهر گرانتری است تقریبا در هر دو مورد از لحاظ مالی حمایت یکسانی دریافت می کنم. دوره دکتری در سوئد 4 تا 5 سال است و به اندازه 60 واحد هم باید درس پاس کنم. دوره انگلیس تنها سه سال است و نیاز به پاس کردن درس نیست. در رشته من (مرتبط با نرم افزار) انگلیس بازار بزرگتری دارد اما وضع سوئد هم بد نیست. من البته لزوما فقط به فکر ماندن در انگلیس یا سوئد نیستم. اگر بتونم اقامت بگیرم که چه بهتر اما رفتن به جاهای بهتر برای پست داک و غیره هم مدنظرم است.

به نظر شما با توجه به شرایط جدید در انگلستان و خروج از اتحادیه اروپا کدام کشور برای تحصیل، زندگی و پیدا کردن کار در درازمدت مناسب تر است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)