صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

دوستان یک سوال ، اروپا از دید منی که نرفتم و فقط فیلم یا از تو یوتیوب دیدم یه جورایی حالت قدیمی با خیابونای تنگ و تاریکه! آیا واقعا این حالت درسته؟ در قیاس با امریکا و استرالیا یا کانادا دارم میگم،

اگر اینجوریه واقعا کدوم کشور کلا کمتر اینجوریه ؟!

بحث حول و حوش 2 سال یا شایدم بیشتر زندگیه کم نیست، (دکتری رو یه 2 سال بخونم وسطش برم امریکا)

نمی خوام یک کشور برم بعدش بگم چرا اینجا اومدم!!

کلا یه جایی می خوام برم مردمش شاد باشن و از اونجایی که نمی خوام زبان دیگه ای بجز انگلیسی یاد بگیرم ، اون کشور یا دانشگاه گیر نباشه سر زبانش،

من حیث المجموع کدوم کشور به امریکا نزدیک تره ؟

در ضمن آیلتس 6 دارم و پولی تا سالی 100 تا مشکلی نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت

دوستان به نظرتون برای زندگی ( کار و تحصیل ) کدام کشور اروپایی برای رشته "برق قدرت - شاخه الکترونیک قدرت " رو برای دکتری انتخاب کنم ؟

در حال حاضر ارشد دانشگاه تهران همین رشته رو میخونم . خودم به ایتالیا خیلی علاقه دارم ولی میگن کار نیست و...لطفا راهنمایی کنید . نظرااتتون خیلی میتونه به من کمک کنه .

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط TimeCapsule نمایش پست ها
    دوستان یک سوال ، اروپا از دید منی که نرفتم و فقط فیلم یا از تو یوتیوب دیدم یه جورایی حالت قدیمی با خیابونای تنگ و تاریکه! آیا واقعا این حالت درسته؟ در قیاس با امریکا و استرالیا یا کانادا دارم میگم،

اگر اینجوریه واقعا کدوم کشور کلا کمتر اینجوریه ؟!

بحث حول و حوش 2 سال یا شایدم بیشتر زندگیه کم نیست، (دکتری رو یه 2 سال بخونم وسطش برم امریکا)

نمی خوام یک کشور برم بعدش بگم چرا اینجا اومدم!!

کلا یه جایی می خوام برم مردمش شاد باشن و از اونجایی که نمی خوام زبان دیگه ای بجز انگلیسی یاد بگیرم ، اون کشور یا دانشگاه گیر نباشه سر زبانش،

من حیث المجموع کدوم کشور به امریکا نزدیک تره ؟

در ضمن آیلتس 6 دارم و پولی تا سالی 100 تا مشکلی نداره
    تفکرتون رو از دید 0 و 1 به یک قاره و کشور و ... خارج کنید. در اروپا شهرهای مدرن و پیشرفته هست و شهرهای خیلی سنتی و قدیمی هم هست، در آمریکا و کانادا و استرالیا هم شهرهای قدیمی و حتی محروم و عقب مونده هست و شهرهای مدرن هم هست. همیشه شهر رو با شهر مقایسه کنید.

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم از نظر شما دوستان کشور اسپانیا برای زندگی و تحصیل شرایط چطوره ؟ ارزش داره که بهش فکر کنم یانه اگه نه بنظر شما کدوم کشور مناسبه واقع یکم گیج شدم نمی تونم درست تصمیم بگیرم لطفا کمک کنید با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. لیسانس مترجمی انگلیسی دارم برای دوره مستر هم میخوام پذیرش بگیرم.چند تا کشور تو اروپا رو در نظر دارم، اما به طور کلی، جدا از علاقه شخصی به یک کشور چه جایی پیشنهاد میشه برای تحصیل رشته های مرتبط با زبان ؟ هم تحصیل و هم اقامت بعد از تحصیل.

سلام دوستان دو معيار اساسى و مهم براى انتخاب مقصد مهاجرت از ديد بنده ميزان ذرات معلق هوا و خدمات بيمه بهداست و درمان هست
    بعد عبور از اين مسائل به گزينه هايى مثل سوئد و سوئيس رسيدم و الان با توجه به شرايط رفاه اجتماعى و ميزان درامد و قدرت خريد و اجرا بها مسكن و .... ميخواستم نظر بقيه دوستان رو در مقايسه اين دو كشور باهم يا با كشور ديگه اى اگه مورد نظر بقيه دوستان هست بدونم،و بنظرتون بعد اخذ مدرك دكترى و بعداز آن اقامت كشورى در اروپا كه بيمه را تامين كند مهاجرت به امريكا جهت زندگى معقولتر هست يا مهاجرت مستقيم به امريكا و كنار اومدن با شرايط بيمه اى اونجا؟

Banned sunshain آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی بین المان و انگلیس

سلام دوستان.
    من 23 سالمه.دانشجو سال اخر عمران دانشگاه ازاد هستم.یکسالو نیم هم زمان دارم واسه مهاجرت
    راستش من الان از صفر میخوام همه چیز رو شروع کنم.چه توو ایران باشم چه خارج.واسه همین تصمیم گرفتم به جایی برم که وقتی دارم از صفر شروع میکنم بعد از 10--15 سال به جایی برسم.
    دوستی در منچستر انگلیس دارم که بهم پیشنهاد کرده از طریق پناهندگی برم و بعد از مدتی اون میتونه کارمو جور کنه و برم پیش خودش و فست فود خوبی هم اونجا داره.
    از طرفی آشنایی در شهر 'کلن' آلمان دارم که میگه از طریق ویزای تحصیلی برم.اما من حتی الفبای آلمانی هم بلد نیستم.از طرفی از درس خوندن هم دل خوشی ندارم که بخوام اونجا ادامه تحصیل اجباری بدم...
    میخواستم بدونم دوستانی که در این دو موقعیت اطلاعات کاااااااملی دارن منو راهنمایی کنن.نه کسایی که فقط شنیدن و از نزدیک لمس نکردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

با سلام
    بهترین کشور برای کسی که بطور غیر قانونی میره اروپا کجاست؟آنهایی که اقامت رو راحت میدند
    دوست عزیز SUNSHAIN چطور میشه از طریق پناهندگی رفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

http://2migrators.blogsky.com/1389/12/15/post-53/
    نیوزلند با توجه به گفته های این سایت اصلا خوب نیست که.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hany8 نمایش پست ها
    http://2migrators.blogsky.com/1389/12/15/post-53/
    نیوزلند با توجه به گفته های این سایت اصلا خوب نیست که.
    دلایلی که آورده شده فوق العاده سطحی هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)