صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

من واقعا در کف این ایرانیا و مسلمونا موندم.میریم مهاجرت میکنم به کشور مقابل حالا چه پناهندگی چه تحصیلی از کشور مورد نظر پول و همه چی میگیریم،امکانات عالی،نه تنها خونمون رو به هر شکلی که می خوایم درمیاریم میخوام بیرون خونمون هم ایران باشه،میریم یک مسجد میسازیم که کل محل بیدار شن،فضول زندگی همه هستیم،میخوایم تو کشورهایی که هیچ کسی پوشش نداره خودمونو شبیه زورو کنیم تو خیابون راه نریم بعد تازه میگید چرا اعتراض می کنند؟و میگید آزادی نیست.
    خب باباجون شما اگه دنیال همین چیزیایید وطن بمونید دیگه،شما دارید وارد اون کشور میشید،این مشکل شماست یا خودتون به شرایط اون کشور وفق بدید یا نرید.
    ما ایرانیا که ادعامون میشه چه گلی به سر همین افغان ها زدیم تازه این بدبخت ها هم زبانمون هستند یک زمانی جزو کشورمون هست،اگرم زمانی دست یک موبورو میگیریم 4 جارونشونش میدیم واسه اینه که جلو بقیه کلاس بذاریم یا به طرف بگیم برو بگو ایرانی ها مهمون نوازند.
    بعضی ها به خودم میگم چرا توی این کشور به دنیا اومدم،برید کتاب walk on my eyes یا قدمت رو جشم رو ببینید واقعیت های خودمن رو ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh711917 نمایش پست ها
    فرانسه هروز یک مشکل برای مسلمون ها درست می کنند من تعصبی نیستم ولی م یگم آزادی دینی
    کسی اگه می تونه کمکم کنه
    باز می گم هرکسی واقعا بلده کمک کنه:
    1.راسته مگن تو کشور آلمان مردمش خیلی خشک هستند راستی مردم انگلیس جچورین؟
    2.در کل وضعیت آلمان در اروپا و جهان چجوریه؟
    3.در کل وضعیت انگلستان در اروپا و جهان چجوریه؟
    4.راسته می گن چمند ایالت های آلمان زنان نباید حجاب داشته باشند؟
    5.در رشته برق و کامپیوتر وضعیت دانشگاههای کدوم کشور بهتره
    6.نژادپرستی در انگلستان بهتره یا در آلمان
    1. نمی شود نسخه ی کلی برای مردم یک کشور نوشت در آلمان هم فرهنگ های مختلفی وجود دارد ولی اغلب و اکثریت همانجور که می فرمایید هستندو در مورد انگلستان کاملاً بر عکس این موضوع
    2. خوبه بد نیست
    3. اون هم بد نیست
    4. خیر واقعیت ندارد
    5. ؟
    6. در آلمان بیشتره

در مورد فرانسه نیز خدمتتان عرض کنم این طور نیست که می فرمایید. قانونی توی نظام آموزشی فرانسه وجود دارد که استفاده از نمادهای ایدئولوژیک و مذهبی و کلاً هر نوع نمادی را که تعلق شما را به گروه و یا دسته ی خاصی نشان بدهد برای کودکان در مدارس ممنوع می کند. توجه فرمایید برای کودکان و در مدارس. دلیل آن هم دادن شانش مساوی به تمام کودکان فرانسوی بی گناهی می باشد که طی یک قرعه کشی کور در خانواده های مختلف با انواع اقسام دین های مختلف به دنیا می آیند. یعنی یک جوری حکومت خودش رو مسئول می بیند به تمام این کودکان شانس یکسان اجتماعی داده شود و می خواهد از بمباران عقیدتی و مانیپولاسیون ( شستشوی مغزی ) کودک توسط والدین حداقل در محیط های آموزشی و عمومی جلوگیری کند. برای همین استفاده از حجاب مسلمان ها، صلیب مسیحی ها ، کلاه یهودی ها، آرم های مختلف شیطان پرستها و آفتاب پرست ها و غیره در مدارس برای کودکان ممنوع می باشد.

ApplyAbroad Hero

با سلام به دوستان عزیز

پاسخ این سوال مهم را نباید در بیرون از مرزها بلکه باید در درون خودمان جستجو کنیم. اینکه من بیام دوتا کشور رو مقایسه کنم بدون اینکه بدانم چی می خوام، یا بدون اینکه شناختی از واقعیات خودم داشته باشم به دنبال موج راه افتاده حرکت کنم، به خطا رفته ام. از اینکه بگذریم می خوام قصه ای از ملانصرالدین رو اینجا مطرح کنم تا شاید بتونه دید بهتری رو از اونطرف پیدا کنیم و آگاهانه مسایل رو بررسی کنیم... ( البته یکم + 12 شاید هم +10 و .. حالا هرچی ...)

روزگار برای ملانصرالدین اصلا خوب نبود، و طلب کار پشت طلب کار، هروز جلوی در خانه ی ایشان صف بسته بودند و هر روز با بهانه ای از دستشان در می رفت. روز به روز اوضاع بدتر می شود. تا اینکه که روزی ملا فکری به کلش زد تا از دست همه ی طلب کارها راحت شود. یک اتاقکی زیر زمین کند، و بعد روی آن سنگ قبری گذاشت با سوراخی بالای آن ، به زنش گفت که شایع کن که ملا مرده و تو حیاط خانه دفنش کرده ایم. خانم ملا این چنین کرد و ولبشوئی تو ده راه افتاد، همه طلبکارها تو خانه حاضر شدند و علت را جویا گشتند. بلاخره زن ملا رفت سر اصل مطلب و گفت: ملا مرد ولی از آنجا که تا آخرین لحظه به فکر طلبش بود و حلالیت می خواست. از من خواست تا سوراخی در قبرش ایجاد کنم تا هرکس خواست برود قضای حاجت کن بر ملانصرالدین تا شاید حلالیت بدهد. بلاخره مردم عصبانی به صف شدند تا بروند داخل حیات و ....!!!

از آن طرف ملا تو اتاقچه آماده بود با یک مهر داغ شده با این عنوان ( من از ملا طلبم را دریافت کردم) . اولی نشست و ... اولین داغ شده لقب گرفت تا خواست داد بزند پیش خود گفت : خوب من داغ شدم، چرا تنها من!!؟ پس سکوت کرد، نه تنها سکوت!!!! کلی هم تعریف کرد که اینقدر حال داد من که تا به حال این چنین قضای حاجت نکرده بودم. به هر حال دومی هم مشتاق شد و رفت و .... سومی و .... چهارمی و.....

خلاصه این چنین بود که طلب های ملا صاف شد و مردم داغ ..... حال حکایت را خودبخوان، آنچه ما از مردمان می شنویم آن نیستی که ما موقع اسکان احساس خواهیم کرد. :دی از این قصه به بعد هم جمله ی معروف شنیدن کی بود ماند دیدن ( اینجا معنیش داغ شدنه).

نتیجه داستان : آقا جون ما، هرکی داغ شده بگه ....
    موفق باشید....
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آلمان یا انگلستان برای زندگی

باتشکر از همه
    من هم همینو می گم از حجاب اجباری بدم میاد خیلی هم بدم میاد ولی نگاه کن دوست ندارم بروم کشوری شاید من هیمن جا ازدواج کردم و زن من نمی گم مومن ولی داشتن حجاب براش مهم بود در کل بگم دوست دارم کشوری بروم آزادی دینی باشه نه مثل کشور خودمون یا عربستان که زن ها مشکل دارند یا فرانسه هروز یک مشکل برای مسلمون ها درست می کنند من تعصبی نیستم ولی م یگم آزادی دینی
    کسی اگه می تونه کمکم کنه
    باز می گم هرکسی واقعا بلده کمک کنه:
    1.راسته مگن تو کشور آلمان مردمش خیلی خشک هستند راستی مردم انگلیس جچورین؟
    2.در کل وضعیت آلمان در اروپا و جهان چجوریه؟
    3.در کل وضعیت انگلستان در اروپا و جهان چجوریه؟
    4.راسته می گن چمند ایالت های آلمان زنان نباید حجاب داشته باشند؟
    5.در رشته برق و کامپیوتر وضعیت دانشگاههای کدوم کشور بهتره
    6.نژادپرستی در انگلستان بهتره یا در آلمان
    اقا من دوست دارم بروم اروپا و آلمان و انگلستان رو بیشتر از کشورهای دیگه دوست دارم من معیار هایی دارم هرکسی که می تونه منو کمک کنه هرکی واقعا بلده بگه نه از خودش جواب در بیاره نکته بعدی برای من گردنی کشور ملاک نیست می دونم سوالات نسبتا زیاده هرکسی هر قسمت رو بلده واقعا کمک کنه برام مهمه:
    1.از لحاظ آزادی دینی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    2.از لحاظ امنیت آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    3.از لحاظ زندگی برای یک مسلمان آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    4.از لحاظ مهمان نوازی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    5.از لحاظ برخورد مردم با مهاجران آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    6.از لحاظ تکنولوژی و پیشرفته بودن آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    7.از لحاظ ارتباط برقرار کردن با مردم آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    8.از لحاظ آزادی که یک زن مسلمان بتواند حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    9.اگر زن مسلمانی حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    10.سیتم حمل ونقل از قبیل انوبوس و هواپیما و... آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    11.پیدا کزدن کار و داشتن یک شغل آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    دوست عزیز نگرانی شما بی مورده. از نظر آزادی اعتقاد و دین چه آلمان و چه انگلیس آزاد هستن و شما می تونید هر طوری که دلتون می خواد لباس بپوشید و اعتقاد داشته باشید و ... ، کسی کاری با اعتقادات شما نداره. فقط انتظار نداشته باشید بقیه مسائل دینی شما رو درک کنن. کلا مسلمون هایی که خودشون رو وارد فرهنگ اینجا می کنن خیلی موفق هستن و هیچ مشکلی ندارن.

ApplyAbroad Superstar

به نظر من هر کجا که باشی باید ازادانه زندگی کنی نه حریم دیگران رو بشکنی و نه دیگران حریم شما رو. اما به شخصه میگم حتماً قبل سفر معیار خودتون رو با اون کشور بررسی کنید.

Junior Member

من حرف های ilets رو قبول دارم و بخاطر همین انقدر موشکافانه دارم می گردم شما هر کاری کنید مسلمونید و باید مطما باشید آزادانه می تونید تصمیم بگیرید من دوست دارم بروم از اینجا
    1.آیا مردم انگلیس با ادب هستند
    2.آیا مردم آلمان با ادب هستند
    3.مردم انگلیس با ادب تریند یا آلمان
    4.آیا مردم آلمان مردمی مهربان هستند
    5.آیا مردم انگلیس مهربان هستند
    6.مردم انگلیس با ادب تریند یا آلمان
    7.نظرتون درباره ی سیاست و حکومت دولت انگلیس چیچیه

اقا قبول کنید انتخاب انگلیس با توجه به موج منفی تو اینجا کمی باید با تدبیر عمل کنی بعضی ها می گن انگلیس بده بعضی ها میگن دولت ا/ی/ر/ا/ن از انگلیسی ها دوسنور می گیرند یکی میاد میگه کرگ بر انگلیس یکی میاد میگه خوبه یکی میاد میگه فلان کیک دیگه میگه بیسار

ApplyAbroad Guru

من حرف های ilets رو قبول دارم و بخاطر همین انقدر موشکافانه دارم می گردم شما هر کاری کنید مسلمونید و باید مطما باشید آزادانه می تونید تصمیم بگیرید من دوست دارم بروم از اینجا
    1.آیا مردم انگلیس با ادب هستند
    2.آیا مردم آلمان با ادب هستند
    3.مردم انگلیس با ادب تریند یا آلمان
    4.آیا مردم آلمان مردمی مهربان هستند
    5.آیا مردم انگلیس مهربان هستند
    6.مردم انگلیس با ادب تریند یا آلمان
    7.نظرتون درباره ی سیاست و حکومت دولت انگلیس چیچیه

اقا قبول کنید انتخاب انگلیس با توجه به موج منفی تو اینجا کمی باید با تدبیر عمل کنی بعضی ها می گن انگلیس بده بعضی ها میگن دولت ا/ی/ر/ا/ن از انگلیسی ها دوسنور می گیرند یکی میاد میگه کرگ بر انگلیس یکی میاد میگه خوبه یکی میاد میگه فلان کیک دیگه میگه بیسار
    بله، ادب انگلیسی در دنیا معروفه. من در ادب بهتر از انگلیسی ها در هیچ جای دنیا ندیدم. مهربانی هم یه چیز نسبیه ولی میشه گفت من توی این چندین سال که اینجا بودم بی مهری خاصی از مردم انگلیس ندیدم.

سیاست و حکومت و دولت انگلیس ربطی به مردمش در اون کشور نداره، در سیاست خارجی و ... شاید انگلیس خیلی کارها بکنه ولی وقتی شما در خاک انگلیس هستید همه چیز فرق می کنه. چون تاریخ ما و انگلیس آغشته به هم بوده (و برای ما هم خوش آیند نبوده) جو ضد انگلیسی خاصی توی ایران هست، هرچیزی که می شنوید رو باور نکنید. انجمن انگلیس در فروم هست و دوستانی که اینجا هستن، ازشون بپرسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آلمان یا انگلستان برای زندگی

قرار شد فرض کنیم ولی بدون فرض باید بگم تو سالهای گذشته انقدر انگلستان مهاجرت شده بهش که الان یه جورایی مرز هاشون و بستن و دیگه اقامت به کسی نمی دن و شرایط خیلی سخت تری و برقرار کردن یکی اش اینکه مثلا اونجا با یه انگلیسی ازدواج کنید و حداقل یه 3 سالی هم بگذره تا بتونید اجازه موندن بگیرید و یا یه شغل توی یه شرکت حالا دولتی یا خصوصی معتبر که پیدا کردن کار تو همچین جاهایی کار هر کسی نیست پیدا کنید یه 5 سالم حداقل کار کنید تا اقامت بگیرید و اگه کسی می خواد الان بره بهترین راه حل فقط و فقط از لحاظ درسی هست! و ویزای تحصیلی است!
    در مورد آلمان وقتی سفر می کنید بهش منظورم تفریحییه بله عالییه واقعا آدم مجذوبش می شه و امکانات تحصیلیش هم که فوق العادست ولی وقتی قرار اونجا موندگار بشید و یکی از خودشون بشید ورق بر می گرده چون هنوزم که هنوزه نژاد پرستی توی مردمش وجود داره حتی نسبت به ما ایرانی ها که نژاد جفتمون آریاییه یه مثال ساده هم می تونم بزنم یکی از اساتید مادر خودم توی انگلستان آلمانی بود و به حدی رفتار بد و نژاد پرستانه داشت که مجبور شد کلا اون دانشگاه و عوض کنه و جای دیگه ای بره!!!!

اقا من دوست دارم بروم اروپا و آلمان و انگلستان رو بیشتر از کشورهای دیگه دوست دارم من معیار هایی دارم هرکسی که می تونه منو کمک کنه هرکی واقعا بلده بگه نه از خودش جواب در بیاره نکته بعدی برای من گردنی کشور ملاک نیست می دونم سوالات نسبتا زیاده هرکسی هر قسمت رو بلده واقعا کمک کنه برام مهمه:
    1.از لحاظ آزادی دینی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    2.از لحاظ امنیت آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    3.از لحاظ زندگی برای یک مسلمان آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    4.از لحاظ مهمان نوازی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    5.از لحاظ برخورد مردم با مهاجران آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    6.از لحاظ تکنولوژی و پیشرفته بودن آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    7.از لحاظ ارتباط برقرار کردن با مردم آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    8.از لحاظ آزادی که یک زن مسلمان بتواند حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    9.اگر زن مسلمانی حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    10.سیتم حمل ونقل از قبیل انوبوس و هواپیما و... آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    11.پیدا کزدن کار و داشتن یک شغل آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نظرتون در رابطه با دانمارک چیه؟؟
    اونجور شنیدم بیشترین مقدار فاند در بین کشور های اروپایی دانمارکی ها به دانشجویان میدن آیا این مطلب درسته ؟؟
    وضعیت زندگی در دانمارک چجوری هستش؟؟
    همینطور وضعیت آب و هوا ؟؟
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام... من به شخصه با توجه به شناختی که از خودم و ویژگی کشورها دارم این کشورها رو هم برای تحصیل هم برای اقامت انتخاب میکنم. آدم آرومی هستم و دوست دارم تو جایی باشم که کسی کاری با من نداشته باشه!

1. آلمان
    2. هلند
    3. فنلاند
    4. اتریش
    5. سوئد

نمیدونم چرا هرکاری میکنم آمریکا تو این لیست نمیتونه قرار بگیره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)