صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

پیش فرض پاسخ : آلمان یا انگلستان برای زندگی

من کشور ایتالیا رو انتخاب کردم و دوستش دارم. چون مردمش خیلی شبیه مردم ما هستند. خونگرمند. و آب و هواش فوق العاده است. اقامت سخت میده.
    ویرایش توسط Pearson : July 13th, 2011 در ساعت 06:22 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sh711917 نمایش پست ها
    باتشکر از همه
    من هم همینو می گم از حجاب اجباری بدم میاد خیلی هم بدم میاد ولی نگاه کن دوست ندارم بروم کشوری شاید من هیمن جا ازدواج کردم و زن من نمی گم مومن ولی داشتن حجاب براش مهم بود در کل بگم دوست دارم کشوری بروم آزادی دینی باشه نه مثل کشور خودمون یا عربستان که زن ها مشکل دارند یا فرانسه هروز یک مشکل برای مسلمون ها درست می کنند من تعصبی نیستم ولی م یگم آزادی دینی
    کسی اگه می تونه کمکم کنه
    باز می گم هرکسی واقعا بلده کمک کنه:
    1.راسته مگن تو کشور آلمان مردمش خیلی خشک هستند راستی مردم انگلیس جچورین؟
    2.در کل وضعیت آلمان در اروپا و جهان چجوریه؟
    3.در کل وضعیت انگلستان در اروپا و جهان چجوریه؟
    4.راسته می گن چمند ایالت های آلمان زنان نباید حجاب داشته باشند؟
    5.در رشته برق و کامپیوتر وضعیت دانشگاههای کدوم کشور بهتره
    6.نژادپرستی در انگلستان بهتره یا در آلمان
    اقا من دوست دارم بروم اروپا و آلمان و انگلستان رو بیشتر از کشورهای دیگه دوست دارم من معیار هایی دارم هرکسی که می تونه منو کمک کنه هرکی واقعا بلده بگه نه از خودش جواب در بیاره نکته بعدی برای من گردنی کشور ملاک نیست می دونم سوالات نسبتا زیاده هرکسی هر قسمت رو بلده واقعا کمک کنه برام مهمه:
    1.از لحاظ آزادی دینی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    2.از لحاظ امنیت آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    3.از لحاظ زندگی برای یک مسلمان آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    4.از لحاظ مهمان نوازی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    5.از لحاظ برخورد مردم با مهاجران آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    6.از لحاظ تکنولوژی و پیشرفته بودن آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    7.از لحاظ ارتباط برقرار کردن با مردم آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    8.از لحاظ آزادی که یک زن مسلمان بتواند حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    9.اگر زن مسلمانی حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    10.سیتم حمل ونقل از قبیل انوبوس و هواپیما و... آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    11.پیدا کزدن کار و داشتن یک شغل آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    دوست عزیز نگرانی شما بی مورده. از نظر آزادی اعتقاد و دین چه آلمان و چه انگلیس آزاد هستن و شما می تونید هر طوری که دلتون می خواد لباس بپوشید و اعتقاد داشته باشید و ... ، کسی کاری با اعتقادات شما نداره. فقط انتظار نداشته باشید بقیه مسائل دینی شما رو درک کنن. کلا مسلمون هایی که خودشون رو وارد فرهنگ اینجا می کنن خیلی موفق هستن و هیچ مشکلی ندارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladfox نمایش پست ها
    من کشور ایتالیا رو انتخاب کردم و دوستش دارم. چون مردمش خیلی شبیه مردم ما هستند. خونگرمند. و آب و هواش فوق العاده است. اقامت سخت میده.
    دوست عزیز کمی اشتباه به ارزتون رسوندن. ایتالیایی ها خونگرم نیستند خصوصا اگه زبانشون رو ندونی. خونگرم بودن برای مردم ما که اهل فامیل و رفت و آمد هستند مهمه اما از این جهت توصیه می کنم ایتالیا رو خط بزنید.
    البته استثنا هم وجود داره. به عبارتی هرکس با معیار و دید خودش می شنجه !

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط parichehr kian نمایش پست ها
    دوست عزیز کمی اشتباه به ارزتون رسوندن. ایتالیایی ها خونگرم نیستند خصوصا اگه زبانشون رو ندونی. خونگرم بودن برای مردم ما که اهل فامیل و رفت و آمد هستند مهمه اما از این جهت توصیه می کنم ایتالیا رو خط بزنید.
    البته استثنا هم وجود داره. به عبارتی هرکس با معیار و دید خودش می شنجه !
    عزیزم من یک ساله دارم ایتالیا زندگی می کنم. در کل اروپا ایتالیا و اسپانیا به خونگرم بودن معروفن. دیگه معذرت میخوام کمتر فامیلشونو میرسن ببینن.

Junior Member

قرار شد فرض کنیم ولی بدون فرض باید بگم تو سالهای گذشته انقدر انگلستان مهاجرت شده بهش که الان یه جورایی مرز هاشون و بستن و دیگه اقامت به کسی نمی دن و شرایط خیلی سخت تری و برقرار کردن یکی اش اینکه مثلا اونجا با یه انگلیسی ازدواج کنید و حداقل یه 3 سالی هم بگذره تا بتونید اجازه موندن بگیرید و یا یه شغل توی یه شرکت حالا دولتی یا خصوصی معتبر که پیدا کردن کار تو همچین جاهایی کار هر کسی نیست پیدا کنید یه 5 سالم حداقل کار کنید تا اقامت بگیرید و اگه کسی می خواد الان بره بهترین راه حل فقط و فقط از لحاظ درسی هست! و ویزای تحصیلی است!
    در مورد آلمان وقتی سفر می کنید بهش منظورم تفریحییه بله عالییه واقعا آدم مجذوبش می شه و امکانات تحصیلیش هم که فوق العادست ولی وقتی قرار اونجا موندگار بشید و یکی از خودشون بشید ورق بر می گرده چون هنوزم که هنوزه نژاد پرستی توی مردمش وجود داره حتی نسبت به ما ایرانی ها که نژاد جفتمون آریاییه یه مثال ساده هم می تونم بزنم یکی از اساتید مادر خودم توی انگلستان آلمانی بود و به حدی رفتار بد و نژاد پرستانه داشت که مجبور شد کلا اون دانشگاه و عوض کنه و جای دیگه ای بره!!!!

اقا من دوست دارم بروم اروپا و آلمان و انگلستان رو بیشتر از کشورهای دیگه دوست دارم من معیار هایی دارم هرکسی که می تونه منو کمک کنه هرکی واقعا بلده بگه نه از خودش جواب در بیاره نکته بعدی برای من گردنی کشور ملاک نیست می دونم سوالات نسبتا زیاده هرکسی هر قسمت رو بلده واقعا کمک کنه برام مهمه:
    1.از لحاظ آزادی دینی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    2.از لحاظ امنیت آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    3.از لحاظ زندگی برای یک مسلمان آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    4.از لحاظ مهمان نوازی آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    5.از لحاظ برخورد مردم با مهاجران آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    6.از لحاظ تکنولوژی و پیشرفته بودن آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    7.از لحاظ ارتباط برقرار کردن با مردم آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    8.از لحاظ آزادی که یک زن مسلمان بتواند حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    9.اگر زن مسلمانی حجاب داشته باشد آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    10.سیتم حمل ونقل از قبیل انوبوس و هواپیما و... آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟
    11.پیدا کزدن کار و داشتن یک شغل آلمان بهتره یا انگلستان لطفا برام توضیح بدین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

باتشکر از همه
    من هم همینو می گم از حجاب اجباری بدم میاد خیلی هم بدم میاد ولی نگاه کن دوست ندارم بروم کشوری شاید من هیمن جا ازدواج کردم و زن من نمی گم مومن ولی داشتن حجاب براش مهم بود در کل بگم دوست دارم کشوری بروم آزادی دینی باشه نه مثل کشور خودمون یا عربستان که زن ها مشکل دارند یا فرانسه هروز یک مشکل برای مسلمون ها درست می کنند من تعصبی نیستم ولی م یگم آزادی دینی
    کسی اگه می تونه کمکم کنه

Junior Member

باتشکر از همه
    کسی اگه می تونه کمکم کنه
    تو فرانسه کسی برای مسلمان ها مشکل ایجاد نمی کنه، فرانسه یک کشور لاییک هست و این مسلمان ها هستند که در وفق دادن خودشون با جامعه میزبان مشکلات اساسی دارند و طلبکار هم هستند

فرانسه هروز یک مشکل برای مسلمون ها درست می کنند من تعصبی نیستم ولی م یگم آزادی دینی
    کسی اگه می تونه کمکم کنه
    1. نمی شود نسخه ی کلی برای مردم یک کشور نوشت در آلمان هم فرهنگ های مختلفی وجود دارد ولی اغلب و اکثریت همانجور که می فرمایید هستندو در مورد انگلستان کاملاً بر عکس این موضوع
    2. خوبه بد نیست
    3. اون هم بد نیست
    4. خیر واقعیت ندارد
    5. ؟
    6. در آلمان بیشتره

در مورد فرانسه نیز خدمتتان عرض کنم این طور نیست که می فرمایید. قانونی توی نظام آموزشی فرانسه وجود دارد که استفاده از نمادهای ایدئولوژیک و مذهبی و کلاً هر نوع نمادی را که تعلق شما را به گروه و یا دسته ی خاصی نشان بدهد برای کودکان در مدارس ممنوع می کند. توجه فرمایید برای کودکان و در مدارس. دلیل آن هم دادن شانش مساوی به تمام کودکان فرانسوی بی گناهی می باشد که طی یک قرعه کشی کور در خانواده های مختلف با انواع اقسام دین های مختلف به دنیا می آیند. یعنی یک جوری حکومت خودش رو مسئول می بیند به تمام این کودکان شانس یکسان اجتماعی داده شود و می خواهد از بمباران عقیدتی و مانیپولاسیون ( شستشوی مغزی ) کودک توسط والدین حداقل در محیط های آموزشی و عمومی جلوگیری کند. برای همین استفاده از حجاب مسلمان ها، صلیب مسیحی ها ، کلاه یهودی ها، آرم های مختلف شیطان پرستها و آفتاب پرست ها و غیره در مدارس برای کودکان ممنوع می باشد.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

من واقعا در کف این ایرانیا و مسلمونا موندم.میریم مهاجرت میکنم به کشور مقابل حالا چه پناهندگی چه تحصیلی از کشور مورد نظر پول و همه چی میگیریم،امکانات عالی،نه تنها خونمون رو به هر شکلی که می خوایم درمیاریم میخوام بیرون خونمون هم ایران باشه،میریم یک مسجد میسازیم که کل محل بیدار شن،فضول زندگی همه هستیم،میخوایم تو کشورهایی که هیچ کسی پوشش نداره خودمونو شبیه زورو کنیم تو خیابون راه نریم بعد تازه میگید چرا اعتراض می کنند؟و میگید آزادی نیست.
    خب باباجون شما اگه دنیال همین چیزیایید وطن بمونید دیگه،شما دارید وارد اون کشور میشید،این مشکل شماست یا خودتون به شرایط اون کشور وفق بدید یا نرید.
    ما ایرانیا که ادعامون میشه چه گلی به سر همین افغان ها زدیم تازه این بدبخت ها هم زبانمون هستند یک زمانی جزو کشورمون هست،اگرم زمانی دست یک موبورو میگیریم 4 جارونشونش میدیم واسه اینه که جلو بقیه کلاس بذاریم یا به طرف بگیم برو بگو ایرانی ها مهمون نوازند.
    بعضی ها به خودم میگم چرا توی این کشور به دنیا اومدم،برید کتاب walk on my eyes یا قدمت رو جشم رو ببینید واقعیت های خودمن رو ببینید.

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    من واقعا در کف این ایرانیا و مسلمونا موندم.میریم مهاجرت میکنم به کشور مقابل حالا چه پناهندگی چه تحصیلی از کشور مورد نظر پول و همه چی میگیریم،امکانات عالی،نه تنها خونمون رو به هر شکلی که می خوایم درمیاریم میخوام بیرون خونمون هم ایران باشه،میریم یک مسجد میسازیم که کل محل بیدار شن،فضول زندگی همه هستیم،میخوایم تو کشورهایی که هیچ کسی پوشش نداره خودمونو شبیه زورو کنیم تو خیابون راه نریم بعد تازه میگید چرا اعتراض می کنند؟و میگید آزادی نیست.
    خب باباجون شما اگه دنیال همین چیزیایید وطن بمونید دیگه،شما دارید وارد اون کشور میشید،این مشکل شماست یا خودتون به شرایط اون کشور وفق بدید یا نرید.
    کاملاً موافقم.
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)