صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

سلام دوستان
    لیسانس مکانیک،وارشد مدیریت صنعتی دارم، تو بازار آزادم کار مدیریت پروژه انجام میدم، برای مهاجرت کانادا بهتره یا کشورهای اسکاندیناوی
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

فکر فنلاند رو از سرت بیرون کن...دوستان میگن اصلا اصلا کار نیست...

Junior Member

سلام دوستان و جستجوگران حقیقت! من دانشجوی کارسناسی ترم سه روان شناسی بالینی هستم.میانگین معدلم تا الان 17 هستش.زبانم قویه و در صد 80 مسلط به انگلیسی هستم.رویای تحصیل در اروپا رو از همون اوایل داشتم و دارم.در مورد هزینه میتونم سالی 20 25 میلیون هزینه کنم. میخوام نسبت به رشته ای که دارم منو راهنمایی کنین که کودوم کشور خوبه واسه تحصیل تو رشته من؟ آیا نروژ خوبه؟ یا آلمان؟

Junior Member

سلام اگه میشه راهنماییم کنید میخوام بعد از پیش دانشگاهی برای پزشکی یا داروسازی پذیرش بگیرم بین ایتالیا با آلمان مرددم آلمان از لحاظ اقتصادی و سطح دانشگاه بهتره اما برای من مهم راحت تر پذیرش دادنه به نظرتون کجا راحت تر میتونم ویزا بگیرم معدلمم بالاست.

Banned

برای علوم انسانی مثل حقوق کدوم کشور ها بازار کاری مناسبی دارند؟

Junior Member

سلام . من لیسانس الهیات ( گرایش علوم قرآنی ) از یه دانشگاه معمولی با معدل 15 دارم . دارم زبانم رو تقویت می کنم . پایان نامه خوبی هم ارائه دارم . در انتشار چند جلد کتاب با مولف و نویسنده همکاری کردم اما اسمی از من داخل کتاب آورده نشده . وضعیت مالی هم کاملا معمولی و متوسط هستم.
    ضمنا سابقه انجام کارهای مرتبط با رشته م خیلی زیاد دارم . سوالهای من اینه که :

1- کدوم دانشگاه در اروپا (کشورش چندان واسم مهم نیست) رشته مرتبط واسه من داره؟؟
    2- آیا با شرایط مختصری که گفتم میتونم پذیرش بگیرم؟؟؟ ( حالا با فاند یا بدون اون مهم نیست)
    چون هدف اصلی من از اینکار اینه که بوسیله ویزای تحصیلی بتونم اقامت دائم بگیرم و اونجا برم سر کار . حتی کار غیر مرتبط

Junior Member

پیش فرض سوال : بهترین کشور برای زندگی دائم در اروپا؟

سلام دوستان من تمام صفحات رو خوندم٬ میخواستم بدونم از نظر شما برای رشته شیمی (Analytical Chemistry) کدوم کشور اروپایی بهتر هست؟ لطفا با توجه به اینکه کسی قصد اقامت دایم داشته باشه پاسخ بدین.
    با توجه به نظرات دوستان٬ تمایل خودم بیشتر روی کشورهای انگلستان٬ دانمارک٬ سوئد٬ نروژ و سوئیس هستش. و به دنبال در آوردن هزینه زندگی و تحصیل با کارکردن در مقصد هستم و از اینجا پولی نمیبرم...
    از نظر شما برای شرایط من کدوم کشور بهتر هستش؟
    ممنونم

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی بین المان و انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshain نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 23 سالمه.دانشجو سال اخر عمران دانشگاه ازاد هستم.یکسالو نیم هم زمان دارم واسه مهاجرت
    راستش من الان از صفر میخوام همه چیز رو شروع کنم.چه توو ایران باشم چه خارج.واسه همین تصمیم گرفتم به جایی برم که وقتی دارم از صفر شروع میکنم بعد از 10--15 سال به جایی برسم.
    دوستی در منچستر انگلیس دارم که بهم پیشنهاد کرده از طریق پناهندگی برم و بعد از مدتی اون میتونه کارمو جور کنه و برم پیش خودش و فست فود خوبی هم اونجا داره.
    از طرفی آشنایی در شهر 'کلن' آلمان دارم که میگه از طریق ویزای تحصیلی برم.اما من حتی الفبای آلمانی هم بلد نیستم.از طرفی از درس خوندن هم دل خوشی ندارم که بخوام اونجا ادامه تحصیل اجباری بدم...
    میخواستم بدونم دوستانی که در این دو موقعیت اطلاعات کاااااااملی دارن منو راهنمایی کنن.نه کسایی که فقط شنیدن و از نزدیک لمس نکردن.
    با توجه به وضعیت شما میتونم بگم اگر به طور قانونی به کشور المان برید خیلی بهتره و موفق تر خواهید بود...اما پناهندگی گزینه خوبی بخصوص در بریتانیا نخواهد بود .
    خب من یکم المانی بلدم . باید بگم اولش یک زبونی رو که بخای یاد بگیری خیلی سخته اما بعدش لذت بخشه. المانی هم واقعا راحت تر از فرانسوی است .
    اما وضعیت کشور المان از تمامی جهات از کشور انگلستان بهتره در در سطح بالاتری قرار داره و اقتصاد بسیار قدرتمندی داره. من سه چهارتا از فامیلامون المان هستن و هفت هشتا از فامیلا انگلیس که اونایی که تو المان هستن بسیار رضایت زندگیشون بالاتر از کسایی هستن ک در انگلیس هستن.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

دوستان به جز دانمارک , آیا کشور دیگری شرایط مهاجرت قانونی دارد؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : سوال : بهترین کشور برای زندگی دائم در اروپا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fox2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تمام صفحات رو خوندم٬ میخواستم بدونم از نظر شما برای رشته شیمی (Analytical Chemistry) کدوم کشور اروپایی بهتر هست؟ لطفا با توجه به اینکه کسی قصد اقامت دایم داشته باشه پاسخ بدین.
    با توجه به نظرات دوستان٬ تمایل خودم بیشتر روی کشورهای انگلستان٬ دانمارک٬ سوئد٬ نروژ و سوئیس هستش. و به دنبال در آوردن هزینه زندگی و تحصیل با کارکردن در مقصد هستم و از اینجا پولی نمیبرم...
    از نظر شما برای شرایط من کدوم کشور بهتر هستش؟
    ممنونم
    سوئد و نروژ.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)