صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

سلام من علاقه ی زیادی به فرانسه دارم و زبان انگلیسی و فرانسوی را خیلی خوب بلدم نظرتون در مورد فرانسه یا آمریکا
    مشکل مالی ندارم معیار ها .سطح دانشگاه ها .امنیت.کیفیت زندگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oza9fh نمایش پست ها
    سلام من علاقه ی زیادی به فرانسه دارم و زبان انگلیسی و فرانسوی را خیلی خوب بلدم نظرتون در مورد فرانسه یا آمریکا
    مشکل مالی ندارم معیار ها .سطح دانشگاه ها .امنیت.کیفیت زندگی
    من به شما دانشگاه های استان کبک کانادا یا خود فرانسه رو پیشنهاد میکنم، چون رقابت برای انگلیسی بسیار بیشتره و شانس شما کمتر میشه.

Junior Member Markow آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Student @ chemical engineering of University of Tehran

خب من تقریبن همه صفحه های قبل رو یه نگاهی انداختم
    ولی با توجه به اولویت های خودم نتونستم به یه جمع بندی برسم که کدوم کشور مناسبه
    اگه اولویت هام به ترتیب اینا باشن :
    1- فاند خیلی خوب واسه مقطع دکترا
    2- برخورد خوب با مهاجرین ( چون بسیاااار اجتماعی هستم و عمرن با سردیه روابط اجتماعی کنار نمیام!)
    3- پروسه ی راحت تر برای اقامت دائم
    4- (که اهمیتش شاید نصف بالایی ها باشه!) آب و هوای گرم و معمولی.
    در ضمن دانشجوی ارشد انرژی دانشگاه تهرانم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

بچه ها من یه کشوری میخوام برم بمونم که دیگه برنگردم، من در ایران تهران رو به شهرستان ترجیح میدم چون تو شهرستان واقعا خیلی امکانات کمه و من که مجبورم واسه دانشگاه اینجا باشم مکافاتی میکشم... در واقع زندگی پیشرفته و مردمی با فکر بازتر رو بیشتر میپسندم... البته که امنیت رو دوست دارم ولی اون حس راکد و زمستونی که بعضی کشورها داره نمیپسندم ... کدوم کشور برم بنظرتون؟
    یه سوال دیگه هم دارم که شکل طنز میپرسم: آیا کشوری نیست بری بگی عاقا بزار شهروندت بشم؟ یعنی تابعیتت رو بخوای عوض کنی و این حرفا (به راحتی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Markow نمایش پست ها
    2- برخورد خوب با مهاجرین ( چون بسیاااار اجتماعی هستم و عمرن با سردیه روابط اجتماعی کنار نمیام!)
    سلام
    دوست من مواردی که شما بهش اشاره کردین میشه یک شرایط ایدهال که همه دنبال این شرایطن ولی متاسفانه نیمشه همه موارد رو تو یک کشور دید پس باید اولویت هاتون رو در نظر بگیرین و بعد اقدام کنین

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

اینی که شما میگی روشش اینه که یا مثل پناهجوها از طریق ترکیه و یونان به صورت غیر قانونی بیای یا باید واسه کار اپلای کنی و بیای کار کنی. تا زمانی که کار داری میتونی بمونی و با داشتن ویزای کار بعد از چند سال میشه تو اکثر کشور ها در خواست اقامت داد. روش درس هم که هست ولی موندن و اقامت بعد از درس، به نسبت کار معمولا سخت تر هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    بچه ها من یه کشوری میخوام برم بمونم که دیگه برنگردم، من در ایران تهران رو به شهرستان ترجیح میدم چون تو شهرستان واقعا خیلی امکانات کمه و من که مجبورم واسه دانشگاه اینجا باشم مکافاتی میکشم... در واقع زندگی پیشرفته و مردمی با فکر بازتر رو بیشتر میپسندم... البته که امنیت رو دوست دارم ولی اون حس راکد و زمستونی که بعضی کشورها داره نمیپسندم ... کدوم کشور برم بنظرتون؟
    یه سوال دیگه هم دارم که شکل طنز میپرسم: آیا کشوری نیست بری بگی عاقا بزار شهروندت بشم؟ یعنی تابعیتت رو بخوای عوض کنی و این حرفا (به راحتی)
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

هر کدوم از این معیارا ی سری از کشور ها رو خط میزنه. مثلا فاند تو کشورهای اسکاندیناوی خوب فاند میدن ولی خب هواشون سرده و مردم هم (البته بستگی به خود آدم دارە ولی معمولا) از هواش سرد ترن . آلمان بهترە به نسبت روابط اجتماعی منتهی فاندش کمترە و در حال حاضر به دلیل مهاجرا یکم شرایطش جالب نیست. کشور های جنوبی تر مثل اسپانیا که فاند های خیلی کمتری دارن در کل. برای اقامت هم جاهایی مثل اسکاندیناوی راحت تره به نسبت. شنیدم جاهایی مثل سوییس اصلا ی جورایی نمیشه اینقد پروسه اش طولانیه. همونجور که دوست دیگمون هم گفتش، باید ی سری چیزا رو فدا کرد. در کل فکر میکنم با اون مشخصات میتونی ی نیم نگاهی به هلند داشته باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Markow نمایش پست ها
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

الان دقیقا کدوم کشور اروپایی که سطح زندگی و فرهنگی بالای هم داشته باشه راحت تر اقامت میده؟ منظورم بعد از پایان مقطع دکتراست. من خودم صرف نظر از بحث اقامت، به ترتیب زندگی تو سوئیس و فرانسه رو ترجیح میدم

به نظر من اولویت ها باید به این صورت باشه:
    ۱-امکان دریافت اقامت: اول باید ببینیم میتونیم تو کشور مورد نظر بمونیم یا نه
    ۲-امنیت بالا و پایین بودن میزان جرایم: شما اگر تو بهشت هم زندگی کنید ولی امنیت جانی و روانی نداشته باشید فایده نداره
    ۳-اقتصاد قوی و پایین بودن آمار بیکاری و امکان پیدا کردن شغل: تورم بالا نباشه، فساد اقتصادی حاکم نباشه و صد البته بتونیم شغل دلخواهمون رو پیدا کنیم
    ۴-پیشرفته بودن : برای اینکه بتونیم از بروزترین تجهیزات و ابداع های بشری بهره مند بشیم
    ۵-سیستم حمل و نقل قوی: این واقعا مهمه و باعث ایجاد آرامش روانی میشه
    ۶-فرهنگ و ادب اجتماعی بالا: اینکه با آدم های مودب و با فرهنگ برخورد داشته باشیم جوری که رفتار های نژاد پرستانه از نوع زشت و شدیدش نداشته باشن خیلی اهمیت داره البته نباید انتظار داشته باشیم ما رو بذارن رو سرشون و حلوا حلوا کنن یا بخاطر ما زبون محلیشون رو ول کنن و انگلیسی صحبت کنن. به هر حال برای اونا ما خارجی هستیم.
    ۷-ترجیحا آب و هوای مناسب: اگر این مورد هم باشه که دیگه نور علی نور میشه ولی نباید انتظارش رو داشته باشیم که با موارد بالا وجود داشته باشه

Junior Member Markow آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Student @ chemical engineering of University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من مواردی که شما بهش اشاره کردین میشه یک شرایط ایدهال که همه دنبال این شرایطن ولی متاسفانه نیمشه همه موارد رو تو یک کشور دید پس باید اولویت هاتون رو در نظر بگیرین و بعد اقدام کنین
    سلام
    یقینن پیدا کردن کشوری ک تو همه زمینه ها، یا حتی تو همه ی اولویت های یک فرد بی نقص باشه کار بسیار سختیه. به همین علت ما میبایست یه سری ملاک هامونو فدا کنیم. من به همین دلیل به اولیت هام رتبه دادم که بتونم از نظراتتون استفاده کنم، که توی هرکدوم تقریبن کدوم کشور ها برتر هستن و پیشنهاد شما کدوم کشوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)