صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 2223242526272829303132
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 319 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Junior Member Markow آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Student @ chemical engineering of University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    هر کدوم از این معیارا ی سری از کشور ها رو خط میزنه. مثلا فاند تو کشورهای اسکاندیناوی خوب فاند میدن ولی خب هواشون سرده و مردم هم (البته بستگی به خود آدم دارە ولی معمولا) از هواش سرد ترن . آلمان بهترە به نسبت روابط اجتماعی منتهی فاندش کمترە و در حال حاضر به دلیل مهاجرا یکم شرایطش جالب نیست. کشور های جنوبی تر مثل اسپانیا که فاند های خیلی کمتری دارن در کل. برای اقامت هم جاهایی مثل اسکاندیناوی راحت تره به نسبت. شنیدم جاهایی مثل سوییس اصلا ی جورایی نمیشه اینقد پروسه اش طولانیه. همونجور که دوست دیگمون هم گفتش، باید ی سری چیزا رو فدا کرد. در کل فکر میکنم با اون مشخصات میتونی ی نیم نگاهی به هلند داشته باشی.
    آره منم همینو شنیدم راجب سردیه مردم اسکاندیناوی
    چرا آلمان شرایط نامساعدی پیدا میکنه، مخصوصن برای یه دانشجوی دکترا ؟! درحالی که مهاجر هایی که این کشور پذیرفته و طلب کرده اکثرن قرار جایگزینه نیروی کار غیر متخصص و معمولی این کشور بشن.
    هلند پیشنهاد خوبیه. سوییس هم خوبه، فقط همون بحث اقامته که نگران کنندس

Junior Member Markow آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Student @ chemical engineering of University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    به نظر من اولویت ها باید به این صورت باشه:
    ۱-امکان دریافت اقامت: اول باید ببینیم میتونیم تو کشور مورد نظر بمونیم یا نه
    ۲-امنیت بالا و پایین بودن میزان جرایم: شما اگر تو بهشت هم زندگی کنید ولی امنیت جانی و روانی نداشته باشید فایده نداره
    ۳-اقتصاد قوی و پایین بودن آمار بیکاری و امکان پیدا کردن شغل: تورم بالا نباشه، فساد اقتصادی حاکم نباشه و صد البته بتونیم شغل دلخواهمون رو پیدا کنیم
    ۴-پیشرفته بودن : برای اینکه بتونیم از بروزترین تجهیزات و ابداع های بشری بهره مند بشیم
    ۵-سیستم حمل و نقل قوی: این واقعا مهمه و باعث ایجاد آرامش روانی میشه
    ۶-فرهنگ و ادب اجتماعی بالا: اینکه با آدم های مودب و با فرهنگ برخورد داشته باشیم جوری که رفتار های نژاد پرستانه از نوع زشت و شدیدش نداشته باشن خیلی اهمیت داره البته نباید انتظار داشته باشیم ما رو بذارن رو سرشون و حلوا حلوا کنن یا بخاطر ما زبون محلیشون رو ول کنن و انگلیسی صحبت کنن. به هر حال برای اونا ما خارجی هستیم.
    ۷-ترجیحا آب و هوای مناسب: اگر این مورد هم باشه که دیگه نور علی نور میشه ولی نباید انتظارش رو داشته باشیم که با موارد بالا وجود داشته باشه
    سلام
    اینکه فرهنگ اجتماعی تو اولویت هاتون بعد از سیستم حمل و نقل قرار گرفته نظرمو جلب کرده
    در هر صورت فکر میکنم تو اولویت بندی بحث بسیار سلیقه ایه و به اندازه المان تایین کننده وجود داره که تعمیم یه سری اولویت ها و تجویزش برای همه ی افراد کار نادرستی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

در مورد کشور سوئد می تونید راهنمایی کنید؟

Junior Member

من از یک دانشگاه بی اسم و رسم انگلیسی خارج از لندن (ولی با گروه تحقیقاتی قوی، استاد راهنمای کاملا سرشناس در رشته خودم) برای دوره دکتری پذیرش با فاند مناسب دارم. از طرفی از دانشگاه گوتنبرگ سوئد (رتبه در تراز 100-150 دنیا) برای همون رشته با بورس کامل پذیرش دارم. فاند گوتنبرگ کمی بهتر است اما چون گوتنبرگ شهر گرانتری است تقریبا در هر دو مورد از لحاظ مالی حمایت یکسانی دریافت می کنم. دوره دکتری در سوئد 4 تا 5 سال است و به اندازه 60 واحد هم باید درس پاس کنم. دوره انگلیس تنها سه سال است و نیاز به پاس کردن درس نیست. در رشته من (مرتبط با نرم افزار) انگلیس بازار بزرگتری دارد اما وضع سوئد هم بد نیست. من البته لزوما فقط به فکر ماندن در انگلیس یا سوئد نیستم. اگر بتونم اقامت بگیرم که چه بهتر اما رفتن به جاهای بهتر برای پست داک و غیره هم مدنظرم است.

به نظر شما با توجه به شرایط جدید در انگلستان و خروج از اتحادیه اروپا کدام کشور برای تحصیل، زندگی و پیدا کردن کار در درازمدت مناسب تر است؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

همین سوئد به نظر من کلی از همه جای دیگه شرایط استیبل تری داره ، الان با سرمایه گذاری در بورس هم میشه اقامتش رو گرفت، من چون دانمارو زندگی میکنم زیاد رفت و آمد دارم سوئد

سلام دوستان برای مقطع لیسانس بین کشورای ایتالیا اتریش المان فرانسه کدوم کشور برای تحصیل بهتره
    از لحاظ ارتباط
    زبان
    رشته مورد نظرمم روان شناسیه
    واقامت بعد از تحصیل
    هزینه وغیره درضمن برنامه ریزی دارم میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    همین سوئد به نظر من کلی از همه جای دیگه شرایط استیبل تری داره ، الان با سرمایه گذاری در بورس هم میشه اقامتش رو گرفت، من چون دانمارو زندگی میکنم زیاد رفت و آمد دارم سوئد
    سلام به نظرت از بین سوئد و دانمارک و سوئیس اگه یکی برای زندگی و رفاه اجتماعی میتونستی انتخاب کنی کدوم انتخاب میکردین؟
    من شنیدم سوئیس خیلی رفاه اجتماعی بالایی داره به نظر شما سوئیس با اقامت سختی که میده بهترین نیست؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط soorena95 نمایش پست ها
    سلام به نظرت از بین سوئد و دانمارک و سوئیس اگه یکی برای زندگی و رفاه اجتماعی میتونستی انتخاب کنی کدوم انتخاب میکردین؟
    من شنیدم سوئیس خیلی رفاه اجتماعی بالایی داره به نظر شما سوئیس با اقامت سختی که میده بهترین نیست؟
    دیگه مهم نیست شما کجا بخوای بری مهم اینه کجا رات بدن! جز سوئد الان دیگه نه دانمارک نه سوئیس مهاجر نمیپذیره

Local Moderator

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از ارسال مطالب سیاسی و انجام مکالمات شخصی در سایت خودداری کنید. چنین ارسال هایی حذف خواهد شد.
    تا رسیدگی به پست های خلاف ارسال شده، تاپیک قفل خواهد گردید.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    مدیریت فروم ApplyAbroad

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)