صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای زندگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    نظرتون در رابطه با دانمارک چیه؟؟
    اونجور شنیدم بیشترین مقدار فاند در بین کشور های اروپایی دانمارکی ها به دانشجویان میدن آیا این مطلب درسته ؟؟
    وضعیت زندگی در دانمارک چجوری هستش؟؟
    همینطور وضعیت آب و هوا ؟؟
    سلام
    بله این کشور به همراه سوئیس و نروژ کشورهایی هستند که بیشترین فاند رو میدن.
    زندگی خوب که دیگه جای تعریف نداره!همه میدونن.فقط دوتا چیز که خودم خواندم و شنیدم میگم.یکیش اینه که جز ده کشور برتر دنیا از نظر رفاه اجتماعی هست .دقیقش فکر کنم 7ام باشه. شاید ترین انسان های دنیا هم هستند.
    اب و هوای خوبی داره.مثله سوئدو فنلاند و نروژ خیلی سرد نیست.بیشتر بارونیه تا برفی
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

هلند یا سوئیس ؟
    سلام بچه ها من واقغا مستاصل هستم و به کمکتون خیلی احتیاج دارم خواهش می کنم راهنماییم کنین

یه استاد توی EPFL بعد از مصاحبه تلفنی و پذثرش از Doctoral school الان از من خواسته برای یه مصاحبه ی سه روزه برم اونجا در حالی که من از دانشگاه توئنته هلند پذیرش دارم و توئنته برای ویزا برای من اقدام کرده ولی هنوز ویزام نیومده آیا می تونم برای ویزای سوییس اقدام کنم؟

من خیلی بین دانشگاه توئنته و epfl موندم اگه بخوام برم epfl باید الان به توئنته بگم نمی یام از طرفی نمی دونم آیا epfl منو بعد از مصاحبه ی حضوری قبول می کنه یا نه از طرفی به دلایلی حتما باید اکتبر دکترام رو شروع کنم به نظرتون به اکتبر توی epfl می رسم؟
    می دونم رنک epfl با توئنته قابل مقایسه نیست ولی چون پروژه ام در هر دو دانشگاه خوبه رنک برام مهم نیست و شرایط زندگی هم خیلی برام مهمه مخصوصا آب و هوا و اینکه من می خوام اونجا حجاب داشته باشم

خیلی خیلی ممنون می شم من رو کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط sahbaa نمایش پست ها
    هلند یا سوئیس ؟

سلام بچه ها من واقغا مستاصل هستم و به کمکتون خیلی احتیاج دارم خواهش می کنم راهنماییم کنین
    ...
    من در مورد رشته و دانشگاه هاتون نمی دونم. ولی تو هر دو تا کشور بودم و به همین دلیل بهتون میگم اگه جای شما بودم هیچوقت هیچوقت هلند رو به سوئیس ترجیح نمی دادم. با این حال معیارها شخصی وجود دارند که ممکنه رو انتخاب شما تأثیر بذارند. من فقط چون تو هر دو کشور بودم خواستم بهتون بگم که سوئیس برای زندگی جای خیلی بهتریه.
    باز باید جوانب دیگه رو هم در نظر بگیرید.

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    من واقعا در کف این ایرانیا و مسلمونا موندم.میریم مهاجرت میکنم به کشور مقابل حالا چه پناهندگی چه تحصیلی از کشور مورد نظر پول و همه چی میگیریم،امکانات عالی،نه تنها خونمون رو به هر شکلی که می خوایم درمیاریم میخوام بیرون خونمون هم ایران باشه،میریم یک مسجد میسازیم که کل محل بیدار شن،فضول زندگی همه هستیم،میخوایم تو کشورهایی که هیچ کسی پوشش نداره خودمونو شبیه زورو کنیم تو خیابون راه نریم بعد تازه میگید چرا اعتراض می کنند؟و میگید آزادی نیست.
    خب باباجون شما اگه دنیال همین چیزیایید وطن بمونید دیگه،شما دارید وارد اون کشور میشید،این مشکل شماست یا خودتون به شرایط اون کشور وفق بدید یا نرید.
    کاملاً موافقم.
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

هلند یا سوئیس ؟

یه استاد توی EPFL بعد از مصاحبه تلفنی و پذثرش از Doctoral school الان از من خواسته برای یه مصاحبه ی سه روزه برم اونجا در حالی که من از دانشگاه توئنته هلند پذیرش دارم و توئنته برای ویزا برای من اقدام کرده ولی هنوز ویزام نیومده آیا می تونم برای ویزای سوییس اقدام کنم؟

من خیلی بین دانشگاه توئنته و epfl موندم اگه بخوام برم epfl باید الان به توئنته بگم نمی یام از طرفی نمی دونم آیا epfl منو بعد از مصاحبه ی حضوری قبول می کنه یا نه از طرفی به دلایلی حتما باید اکتبر دکترام رو شروع کنم به نظرتون به اکتبر توی epfl می رسم؟
    می دونم رنک epfl با توئنته قابل مقایسه نیست ولی چون پروژه ام در هر دو دانشگاه خوبه رنک برام مهم نیست و شرایط زندگی هم خیلی برام مهمه مخصوصا آب و هوا و اینکه من می خوام اونجا حجاب داشته باشم

من اگه جای شما بودم، نقد رو ول نمی کردم، نسیه رو بچسبم. تازه اگه یه نفری که شما در حقش لطف کردی، اینجوری شما رو دور بزنه، چه حسی بهتون دست می‌ده ؟
    از نظر آب و هوا و International بودن هم که خودتون بهتر می دونید. بله، سوئیس کشور باکلاس‌تری هست، ولی این آیتم رو بذارید کنار، بعداً قضاوت کنید.
    EPFL هم که رنک بالایی داره، ولی خودتون گفتید که رنک براتون ملاک نیست.

باز هم میگم، سیلی نقد به از حلوی نسیه !
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

Junior Member

خیلی ممنون از نظر دوستان به نظرتون میشه دو تا رو موازی پیش رفت یعنی هم برای مصاحبه برم epfl و هم توئنته رو ریجکت نکنم؟
    آیا شما جای من بودین این کارو می کردین؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

هلند یا سوئیس ؟

به نظر من هم شما اگر کمی با نگاه بدبینانه نگاه کنی میری سمت هلند. شما باید ببینی میارزه که چنین ریسکی کنی که پذیرش احتمالی از سویس رو با پذیرش قطعی هلند عوض کنی. این بر میگرده به قدرت ریسک پذیریت و معیارهای شخصیت.. من به شخصه اینقدر دل ندارم که University of Twente رو ول کنم به خاطر احتمال رفتن به EPFL.. این نظر شخصیم بود دیگه پیش خودت سبک سنگین کن هرجور دوست داری عمل کن و مواظب باش چه تصمیمی میگیری و عاقبت اون تصمیمت چیه. کاری نکن که پشیمون شی. همین تصمیم هاست که زندگی انسان رو میسازه.
    موفق باشی.

Junior Member

به نظر من زندگی تو یه کشور اروپایی با کشوری مثل آمریکا خیلی متفاوته. اولا باید ببینم هدف از مهاجرت چیه؟
    درسته خیلی از ما ایرانیا عشقه آمریکا داریم و من احساس میکنم سطح زندگی تو اروپا خیلی بالاتر از آمریکاس

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    به نظر من زندگی تو یه کشور اروپایی با کشوری مثل آمریکا خیلی متفاوته. اولا باید ببینم هدف از مهاجرت چیه؟
    درسته خیلی از ما ایرانیا عشقه آمریکا داریم و من احساس میکنم سطح زندگی تو اروپا خیلی بالاتر از آمریکاس
    اروپایی هایی که از اروپا پا میشند میرن امریکا، وقتی اروپا را با امریکا مقایسه میکنند میگنند اروپا در مقابل امریکا دهات میمونه حالا شما چطور میگید اروپا بهتره؟؟!

البته باید دید از چه لحاظ مقایسه میکنید
    مثلاً الآن بیکاری در امریکا زیاد شده، مهمترین چیز هم برای یک شخص که کار خوب و در آمد هستش
    یا مثلآً اروپا به ایران نزدیکتره
    در این شرایط خاص حرف شما درست درمیاد ولی در خیلی موارد هنوز امریکا بهترین کشور جهان برای زندگی کردن هستش البته اگه کار خوب و در آمد خوب و چیز های دیگه جور بشه
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    لین که از خیلی از لحاظ امریکا بهترین کشور جهان هست به نظر من درست نیست.امریکا فقط و فقط تو قضیه مهاجر پذیر یه خورده از اروپا بهتره.البته کشوری مثله انگلیس و فرانسه هم کم و کاستی تو مهاجر پذیری ندارن.اما در هر صورت امریکا رو میشه از این نظر برتر دونست.اما هیچ وقت امنیت .نظم و رفاه یه کشوری مثله المان و یا سوئیس رو نمیشه با امریکا مقایسه کرد! جو کلا تو ایران طوریه که خیلی امریکا محبوب شده بین جوان های ایران.البته .اقعا نمیشه از شرایط دانشگاهی امریکا گذشت.اما واقعا دانشگاه های خوب اروپا شاید مثلا به برکلی و ام ای تی نرسند اما از بسیاری از دانشگاه های امریکا بهترند.کلا امریکا به نظر من به دردسر ویزاش نمیارزه!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)