صفحه 8 از 32 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Banned

پیش فرض پاسخ : Car Accident in the USA

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    احتمالا دیتابیس رو چک میکنند که شما مجرم فراری یا تحت تعقیب نبوده باشید.
    بله منطقی هستش و فک می کنم که منم اگه بودم همین کار رو می کردم. شاید حتی 2 بارم چک می کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    بله منطقی هستش و فک می کنم که منم اگه بودم همین کار رو می کردم. شاید حتی 2 بارم چک می کردم.
    از اول این تاپیکو خوندم. چند سالی‌ می‌شه تو اسکاندیناوی زندگی‌ می‌کنم. کلا چیزی که احساس می‌کنم اینه که ظاهراً تو us فضا خیلی پلیسی‌ به نظر میرسه. چون تو چند سالی‌ که اینجام حتی یک بار هم یادم نمیاد اتفاق خاصی‌ افتاده باشه و پلیس، آمبولانس و ... جمع شن. تو حادثه هم که اخیرا تو نروژ اتفاق افتاد درباره قتل عام دستجمعی تو جزیره‌، پلیس بعد ۱-۲ ساعت فکر کنم رسید به محل حادثه چون اصلا اتفاق خاصی‌ تو اسکاندیناوی نمیافته که پلیس آماده باشه. یادمه چند ماه پیش نخست وزیر دانمارکو تو یه رستوران در حال غذا خوردن دیدم تک و تنها که بدون محافظ و با یه دوچرخه به رستوران آماده بود. ظاهراً خیلی تفاوت ۲ تا سیستم تو اداره کشور زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    از اول این تاپیکو خوندم. چند سالی‌ می‌شه تو اسکاندیناوی زندگی‌ می‌کنم. کلا چیزی که احساس می‌کنم اینه که ظاهراً تو us فضا خیلی پلیسی‌ به نظر میرسه. چون تو چند سالی‌ که اینجام حتی یک بار هم یادم نمیاد اتفاق خاصی‌ افتاده باشه و پلیس، آمبولانس و ... جمع شن. تو حادثه هم که اخیرا تو نروژ اتفاق افتاد درباره قتل عام دستجمعی تو جزیره‌، پلیس بعد ۱-۲ ساعت فکر کنم رسید به محل حادثه چون اصلا اتفاق خاصی‌ تو اسکاندیناوی نمیافته که پلیس آماده باشه. یادمه چند ماه پیش نخست وزیر دانمارکو تو یه رستوران در حال غذا خوردن دیدم تک و تنها که بدون محافظ و با یه دوچرخه به رستوران آماده بود. ظاهراً خیلی تفاوت ۲ تا سیستم تو اداره کشور زیاده.
    ببینید ایران یه سیستم داره امریکا یه سیستم اسکاندیناوی هم ...
    این اشکال پلیس اونجا هم نیست و خوب برای برقراری امنیت تو هر کشوری یه نوع برخورد لازمه و خوب من اینو یکی از ضعف های امریکا میدونم و لی بعضی از دوستان به هر ترتیب میخوان امریکا رو ثابت کنن
    اما قطعا این باعث نمیشه که اسکاندیناوی از امریکا جای بهتری باشه. حتی تو این مورد ایران رو هم بنده بهتر از امریکا میدونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    همینطوره. امریکا کشوریه با 300 میلیون جمعیت (و 12 میلیون مهاجر غیر قانونی) که قانون اساسی اش به مردم حق حمل سلاح داده است. مقایسه اش با کشور کوچکی مثل دانمارک یا نروژ شاید خیلی امکان پذیر نباشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ببینید ایران یه سیستم داره امریکا یه سیستم اسکاندیناوی هم ...
    این اشکال پلیس اونجا هم نیست و خوب برای برقراری امنیت تو هر کشوری یه نوع برخورد لازمه و خوب من اینو یکی از ضعف های امریکا میدونم و لی بعضی از دوستان به هر ترتیب میخوان امریکا رو ثابت کنن
    اما قطعا این باعث نمیشه که اسکاندیناوی از امریکا جای بهتری باشه. حتی تو این مورد ایران رو هم بنده بهتر از امریکا میدونم
    دوست عزیز شما البته کاملا حق دارید که سیستم یک کشوری رو بر کشور دیگر ترجیح بدهید. ولی بنوعی اصرار دارید که این موضوع را ضعف سیستم امریکا بدونید. چرا ضعف؟ خوب هر کشوری سیستم مختص خودشو داره و سیستم امریکا هم بهرحال با موفقیت کار خودشو انجام میده. بنده سیستم امریکا و کانادا رو بالشخصه خیلی میپسندم و سیستم اسکاندیناوی رو نه، گرچه قبول دارم اون هم برای خودش سیستم موفقی یه. لازم نیست حتما یک سیستم موفق رو بکوبیم که سیستم موفق دیگری رو اثبات کنیم. اگر از ایران بد میگیم هم برای اینه که میبینیم جزو سیستم های موفق نیست.

ظاهراً تو us فضا خیلی پلیسی‌ به نظر میرسه.
    به همين علت هست كه مردمي از نژاد و فرهنگ مختلف در صلح با هم زندگي ميكنند ..البته هزينه اين صلح رو هم خود مردم با ماليات هاشون ميدند

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز شما البته کاملا حق دارید که سیستم یک کشوری رو بر کشور دیگر ترجیح بدهید. ولی بنوعی اصرار دارید که این موضوع را ضعف سیستم امریکا بدونید. چرا ضعف؟ خوب هر کشوری سیستم مختص خودشو داره و سیستم امریکا هم بهرحال با موفقیت کار خودشو انجام میده. بنده سیستم امریکا و کانادا رو بالشخصه خیلی میپسندم و سیستم اسکاندیناوی رو نه، گرچه قبول دارم اون هم برای خودش سیستم موفقی یه. لازم نیست حتما یک سیستم موفق رو بکوبیم که سیستم موفق دیگری رو اثبات کنیم. اگر از ایران بد میگیم هم برای اینه که میبینیم جزو سیستم های موفق نیست.
    من هم در کل سیستم امریکا رو بهتر میدونماز اسکاندیناوی یا ایران
    منظورم دراین مورد خاص بود اما این sue کردن و طرز برخورد پلیس رو و سیستم اینکه همه دنبال نقطعه ضعفن رو نمیپسندم
    من تا حالا 10 تا از این تصادف ها تو ایران کردم اما نه مشکلی پیش اومد نه تنم لرزید نه کسی اخر ناراحت و ضرر خورده رفت خونش
    و این که مثلا طرف بره بگه من اسیب روانی خوردمو بخواد هی پول بگیره و اینها به نظرم مسخره میاد.

منظور من ضعف یا قوت یه سیستم نبود . فقط نحوه اداره کشور منظورم بود. اسکاندیناوی هم به هر حال یه‌سری ضعفهای خودشو داره. اما مقایسه با ایران درست به نظر نمیرسه. اگر یه مدتی‌ اینور زندگی‌ کرده باشین و برای مسافرت برین ایران تفاوتو بیشتر حس می‌کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    به همين علت هست كه مردمي از نژاد و فرهنگ مختلف در صلح با هم زندگي ميكنند ..البته هزينه اين صلح رو هم خود مردم با ماليات هاشون ميدند
    اینجا هم ۴۰ درصد حقوق افراد بابت مالیات کسر میشه و خوب آمار جرم جنایت تقریبا در حد صفر هست.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

من به شخصه کشورهای اسکاندیناوری رو واسه زندگی بیشتر میپسندیم،از 50 ایالت آمریکا توی 34 تاش حکم اعدام اجرا میشه،اما توی نروژ حداکثر زندانی که برای این جانیه میتونند ببرند 21 سال هست و الان قصد دارند جنایت علیه بشر بهش بزنند که تا آخر عمرش نیاد بیرون به ملت آسیب نرسونه چون معتقدند یک بیماره!بعد کدوم زندان میبرنش؟زندانی که میبرنش از تمام زندان های آمریکا که چه عرض کنم،از تمام خوابگاه های آمریکا هم مجهزتره تلویزیون ال سی دی،طراحی فوق مدرن،پنجره های باز که دل طرف نگیره،50% نهبان ها زن هستند تا به نظرشون جو خیلی خشک و مردونه نشه،حالا این ها با زندان های آمریکا مقایسه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)