صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 319

موضوع: بهترین کشور برای زندگی در اروپا؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : Car Accident in the USA

من فکر میکنم gholbe عزیز برخوردامریکایی ها رو ندیده ببین یه جوری برخورد میکنن انگار ادم کشتی! شاید تو کانادا اینطوری نباشه
    ببین اینجوری بگم که حتی مثلا اعزام میشن یه جایی حتما آژیر میزنن و یه جوری شلوغش میکنن که انگار بن لادن رو میخوان بگیرن
    تا ادم تو امریکا نباشه و این چیز ها رو نبینه باورش نمیشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من فکر میکنم gholbe عزیز برخوردامریکایی ها رو ندیده ببین یه جوری برخورد میکنن انگار ادم کشتی! شاید تو کانادا اینطوری نباشه
    ببین اینجوری بگم که حتی مثلا اعزام میشن یه جایی حتما آژیر میزنن و یه جوری شلوغش میکنن که انگار بن لادن رو میخوان بگیرن
    تا ادم تو امریکا نباشه و این چیز ها رو نبینه باورش نمیشه.
    کانادا هم عینا همینجوره دوست عزیز، و من لذت میبرم که جایی زندگی میکنم که پلیس وظیفه اش رو با دقت و سرعت انجام میده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها

اونم سلام کرد و گفت شما کجا نشسته بودی بعد منم گفتم عقب ماشین و بعدش گفت کمربند نبسته بودی نه ؟ که ئقیقا چون من می دونستم قانون اینجا چیه بسته بودم! گفتم که نه بسته بودم و قانون رو می دونم. بعدش گفت ID داری و من گفت دارم ولی الان خونست! (هر چی خونه قبل اومدم گشتم پیداش کنم نکردم !!) بعد گفت اسمت چیه ومن گفتم اسپلش طولانی هست و بدید حودم بنویسم که گفت اشکالی نداره بگو من می نویسم و بعدشم گفت آدرس خونه و چون من 2 ساعت قبلش رفته بودم خونه جدیدم آدرسش دقیقا یادم نبود و من هم بهش گفتم که تازه رفتم اما آدرس رو دادم بهش. بعد گفت مبایل که گفتم ندارم چون تازه اومدم آمریکا و رفت پیش اون یکی دوستم از اونم پرسید و بعدش گفت من باید برم یه سری کارهای کاغذی بکنم !!! حالا ما رو چک کرد یا نه دیگه نمی دونم !!!!
    احتمالا دیتابیس رو چک میکنند که شما مجرم فراری یا تحت تعقیب نبوده باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    احتمالا دیتابیس رو چک میکنند که شما مجرم فراری یا تحت تعقیب نبوده باشید.
    بله منطقی هستش و فک می کنم که منم اگه بودم همین کار رو می کردم. شاید حتی 2 بارم چک می کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    بله منطقی هستش و فک می کنم که منم اگه بودم همین کار رو می کردم. شاید حتی 2 بارم چک می کردم.
    از اول این تاپیکو خوندم. چند سالی‌ می‌شه تو اسکاندیناوی زندگی‌ می‌کنم. کلا چیزی که احساس می‌کنم اینه که ظاهراً تو us فضا خیلی پلیسی‌ به نظر میرسه. چون تو چند سالی‌ که اینجام حتی یک بار هم یادم نمیاد اتفاق خاصی‌ افتاده باشه و پلیس، آمبولانس و ... جمع شن. تو حادثه هم که اخیرا تو نروژ اتفاق افتاد درباره قتل عام دستجمعی تو جزیره‌، پلیس بعد ۱-۲ ساعت فکر کنم رسید به محل حادثه چون اصلا اتفاق خاصی‌ تو اسکاندیناوی نمیافته که پلیس آماده باشه. یادمه چند ماه پیش نخست وزیر دانمارکو تو یه رستوران در حال غذا خوردن دیدم تک و تنها که بدون محافظ و با یه دوچرخه به رستوران آماده بود. ظاهراً خیلی تفاوت ۲ تا سیستم تو اداره کشور زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    از اول این تاپیکو خوندم. چند سالی‌ می‌شه تو اسکاندیناوی زندگی‌ می‌کنم. کلا چیزی که احساس می‌کنم اینه که ظاهراً تو us فضا خیلی پلیسی‌ به نظر میرسه. چون تو چند سالی‌ که اینجام حتی یک بار هم یادم نمیاد اتفاق خاصی‌ افتاده باشه و پلیس، آمبولانس و ... جمع شن. تو حادثه هم که اخیرا تو نروژ اتفاق افتاد درباره قتل عام دستجمعی تو جزیره‌، پلیس بعد ۱-۲ ساعت فکر کنم رسید به محل حادثه چون اصلا اتفاق خاصی‌ تو اسکاندیناوی نمیافته که پلیس آماده باشه. یادمه چند ماه پیش نخست وزیر دانمارکو تو یه رستوران در حال غذا خوردن دیدم تک و تنها که بدون محافظ و با یه دوچرخه به رستوران آماده بود. ظاهراً خیلی تفاوت ۲ تا سیستم تو اداره کشور زیاده.
    ببینید ایران یه سیستم داره امریکا یه سیستم اسکاندیناوی هم ...
    این اشکال پلیس اونجا هم نیست و خوب برای برقراری امنیت تو هر کشوری یه نوع برخورد لازمه و خوب من اینو یکی از ضعف های امریکا میدونم و لی بعضی از دوستان به هر ترتیب میخوان امریکا رو ثابت کنن
    اما قطعا این باعث نمیشه که اسکاندیناوی از امریکا جای بهتری باشه. حتی تو این مورد ایران رو هم بنده بهتر از امریکا میدونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ببینید ایران یه سیستم داره امریکا یه سیستم اسکاندیناوی هم ...
    این اشکال پلیس اونجا هم نیست و خوب برای برقراری امنیت تو هر کشوری یه نوع برخورد لازمه و خوب من اینو یکی از ضعف های امریکا میدونم و لی بعضی از دوستان به هر ترتیب میخوان امریکا رو ثابت کنن
    اما قطعا این باعث نمیشه که اسکاندیناوی از امریکا جای بهتری باشه. حتی تو این مورد ایران رو هم بنده بهتر از امریکا میدونم
    دوست عزیز شما البته کاملا حق دارید که سیستم یک کشوری رو بر کشور دیگر ترجیح بدهید. ولی بنوعی اصرار دارید که این موضوع را ضعف سیستم امریکا بدونید. چرا ضعف؟ خوب هر کشوری سیستم مختص خودشو داره و سیستم امریکا هم بهرحال با موفقیت کار خودشو انجام میده. بنده سیستم امریکا و کانادا رو بالشخصه خیلی میپسندم و سیستم اسکاندیناوی رو نه، گرچه قبول دارم اون هم برای خودش سیستم موفقی یه. لازم نیست حتما یک سیستم موفق رو بکوبیم که سیستم موفق دیگری رو اثبات کنیم. اگر از ایران بد میگیم هم برای اینه که میبینیم جزو سیستم های موفق نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    همینطوره. امریکا کشوریه با 300 میلیون جمعیت (و 12 میلیون مهاجر غیر قانونی) که قانون اساسی اش به مردم حق حمل سلاح داده است. مقایسه اش با کشور کوچکی مثل دانمارک یا نروژ شاید خیلی امکان پذیر نباشد.

ظاهراً تو us فضا خیلی پلیسی‌ به نظر میرسه.
    به همين علت هست كه مردمي از نژاد و فرهنگ مختلف در صلح با هم زندگي ميكنند ..البته هزينه اين صلح رو هم خود مردم با ماليات هاشون ميدند

منظور من ضعف یا قوت یه سیستم نبود . فقط نحوه اداره کشور منظورم بود. اسکاندیناوی هم به هر حال یه‌سری ضعفهای خودشو داره. اما مقایسه با ایران درست به نظر نمیرسه. اگر یه مدتی‌ اینور زندگی‌ کرده باشین و برای مسافرت برین ایران تفاوتو بیشتر حس می‌کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)