صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: اعتراض به نحوه اسکان دانشجویی فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به نحوه اسکان دانشجویی فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر من اگه می خاین که مشکلتون حل بشه فقط روی مشکل زوم کنید. بانوشتن این جمله ( As it’s Obvious for us, Iranian students have been given lowest priority in this approach)و جملاتی با این مفهوم اونا رو دارین محکوم می کنین به نژادپرستی و حتی اگه حق مسلم با شما باشه هر کسی جای اونا باشه کارتونو انجام نخواهد داد. چون اگه حرفتونو قبول کنه و کاری بکنه یعنی قبول کرده که تبعیض نژآدی قایل شده و مطمین باشین به خاطر اینم که شده هیچ تغییری تو وضعیت الان شما ایجاد نخواهند کرد! به نظر من از این جملات ننویسین بهتره.
    من هم می خواهم بروم هلسینکی و هنوز hoas هیچ پیشنهادی بهم نداده. در جواب ایمیل هم گفته که بود باید منتظر بومنید. از مشکل دوستان و تبعیضی که گفته اند بی خبرم چون شهرم فرق می کند. اما با این حرف کاملا موافقم. فکر کنم متنتان را باید کی مقدار لطیف تر کنید. این طوری هم تعداد امضاها می تواند بیشتر شود و بچه های بیشتری استقبال می کنند هم اینکه حرفتان راحت تر قبول می شود.

پیش فرض پاسخ : اعتراض به نحوه اسکان دانشجویی فنلاند

بچه ها این رو توی یک فروم دیدم که یکی راجع به توآس زده بود. انگار ملل مختلف هم شاکی اند:

TOAS put us into a really old, icky apartment building that only had foreign students in it (we were the ones who couldn't see what we were renting before we moved). Since the Finns wouldn't live there, they allowed the city to rent the rest of the apartments, so there was quite a mix of interesting drunk people in the building.

از اینجا نقل میکنم:
    http://www.finlandforum.org/viewtopic.php?f=3&t=9629

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123