صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: اعتراض به نحوه اسکان دانشجویی فنلاند

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : اعتراض به نحوه اسکان دانشجویی فنلاند

یه اشتباه کوچیک هم این اوله که باید بشه To whom it may concern
    اون s دیگه اشتباها تایپ شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    با سلام،

بنده تغییراتی داخل متن دادم که بصورت BOLD هست.
    دوستان نظراتشون را اعلام کنند.

To whom it may concerns,

We are writing this letter to show our objection on the way which the TOAS Company has accommodated Iranian students in Tampere.

Unfortunately, it seems that the TOAS Company is separation students based on the nationality and offering only one place to students with the same nationality. As it is Obvious for us, Iranian students have been given lowest priority in this approach. This is because of many Iranian students have filled out the forms and paid the deposit very early on in order to secure a good place with a bedroom for themselves and explicitly mentioned the fact that they would like to have their own room but they all were offered one place in Paowlaa with a shared bedroom. This way of accommodation students is absurd because gathering six students in each room will violate their convenience and privacy and also this place is the oldest location in Tampere and is not in an appropriate condition.

This got much unexpected when we asked the tutors who are living in Paowlla about this issue and got the answer that they have not encountered such a case. We have asked this problem from the TOAS Company but we have not received even one answer from this company until the date of writing this letter.

Finally, we would like to express our dissatisfaction from the way which the students are being accommodated in Tampere by the TOAS Company and state that this has depicted very poor picture of welfare system of students housing in Tampere in our mind and it may causes us to reconsider other universities at this point. We just wanted to bring our problem to your attention and hopefully clear some things in the process.

Yours Sincerely,

Your Name

Copies to :Tampere university of technology students union, Tampere University of Technology, SOA

من مطمعن نیستم به هر چند نفر یک اتاق دادن شما بجای SIX هر چیز دیگه میخواین بنویسید.

دوستان لطف کنند و بعد از قطعی شدن متن هر کس با ایمیل خودش متن را به دانشگاه، انجمن دانشگاهی و SOA ارسال کنه.

با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    یه اشتباه کوچیک هم این اوله که باید بشه To whom it may concern
    اون s دیگه اشتباها تایپ شده
    درسته . اما من امیدوارم بچه ها به جای پرداختن به این جزئیات اشتیاق و هدف کلی اشان را برای اعتراض تقویت کنند. حتما تاکنون بسیاری ازین خطاهای کوچک گرامر رو در متن های خود فنلاندی ها پیدا کرده اید. به هر حال همه ما و هم فنلاندی ها زبان دوممون انگلیسی هست و چنین چیزهای کوچکی طبیعی است. ایده آل گرایی مطلق می تواند باعث افتراق جمع شود. خطایی که توآس انجام داده خیلی خیلی بزرگتر از این حرفها هست . وقت هم بسیار تنگ هست. ظاهرا خیلی از دوستانی هم که مشکل مکان در تامپره دارن به خود زحمت مشارکت در این تاپیک را نمیدهند و ظاهرا آقای میک مکارتی عزیز که اصلا دانشجوی تی یو تی نیست بیشتر از همه برای این تاپیک و این قضیه انرژی و وقت گذاشته و من واقعا ارزش کار ایشان رو تحسین میکنم.

با سلام،

بنده تغییراتی در متنی که دوستمون لطف کردن و گذاشتن دادم. لطفا دوستان نظراتشون را بفرمایند.

To whom it may concerns,

We are writing this letter to show our objection on the way which the TOAS Company has accommodated Iranian students in Tampere.

Unfortunately, it seems that the TOAS Company is separation students based on the nationality and offering only one place to students with the same nationality. As it’s Obvious for us, Iranian students have been given lowest priority in this approach. This is because of many Iranian students have filled out the forms and paid the deposit very early on in order to secure a good place with a bedroom for themselves and explicitly mentioned the fact that they would like to have their own room but they all just were offered one place in Paowlaa with a shared bedroom. This place is the oldest location in Tampere and is not in a good condition and also the rent is higher that better locations in Tampere.

This got much unexpected when we asked the tutors who are living in Paowlla about this issue and got the answer that they have not encountered such a case. We have asked this problem from the TOAS Company but have not received even one answer from this company until the date of writing this letter.

Finally, we would like to express our dissatisfaction from the way which the students are accommodating in Tampere by the TOAS Company and state that this has depicted very poor picture of welfare system for students in Tampere in our mind and it may causes us to reconsider other universities at this point. We just wanted to bring our problem to your attention and hopefully clear some things in the process.

Yours Sincerely,

Your Name

موفق باشید.
    دوستان من نه سر پیازم نه ته پیاز در این میان ولی چون تقریبا از اول بحث اینجا دنبال می کردم و چون مدت ها یکی از مسئولیت های کاریم نامه نگاری و ارتباطات یک آفیس اینترنشنال بوده خواستم چیزی رو که به نظرم میرسه بگم.

به نظر من خوب نیست که با این بحث شروع می کنید که تواس هر نشنالتی رو توی یک آپارتمان گذاشته چون این صادق نیست و حدس شماست و شما مثلا فکر می کنید هیچ اروپایی تو اون ساختمون نیست که ممکنه درست هم باشه ولی می تونه دلیلش هم این باشه که اخه شما به هیچ اروپایی دستری نداشتید که بپرسید (به اضافه اینکه این ساختمون فرنیش هست و معمولا فرنیش ها رو بیشتر با اینترنشنال های میدن) . صرف اینکه 5و6و نفر ایرانی و پاکستانی اونجا خونه دارند دلیل نمیشه که بتونید با این بحث جلو برید ( حتی اگه درست باشه چون من به جورای مطئنم حتما از چند تا نشنالتی دیگه ولو از آسیا اونجا خواهند بود) و این باعث میشه که از همون اول تواس هم یک جواب بهتون بدند که نه آقا همچین چیزی هم نیست و شما خبر ندارید و مدرکش هم موجود..

به نظر من تاکید بیشتر رو بگذارید رو اینکه بهتون اتاق اشتراکی دادند بر خلاف چیزی که خواستید و توی سایت هست راجع به این آپارتمان و اینکه این بحثی که می تونید باهاش جلو برید و حق کاملا با شما خواهد بود ( بنا به خودتون من از جزییات اپلیکیشن فرم خبر ندارم) مثلا اون بحثی که آقای آروین کرده بودند در مورد اینکه که آپارتمان مورد نظر شما پیدا نشه بهتون پوول پیش رو پس می دند. به نظر من بحث اتاق اشتراکی رو اول بیارید و اینکه به نظر تیوتر ها هم عجیبه و اینها .و بعد می تونید اشاره کنید که شما می ترسید یا نگران هستید که بحث اصل و نسب در آفر خونه نقش داشته .چون شما حداقل هر ایرانی رو که می شناسید بهش اونجا آفر دادن ...
    و در آخر هم اینکه هیچ جوابی تا حالا نگرفتید و این نگران کننده است..

در ضمن می خواستم ببینم هیچ کس سعی نکرده بعد از این قضیه اتاق اشتراکی تماس تلفن داشته باشه؟ تلفن رو هم جواب نمیدند در ساعات کاری؟( توجه داشته باشید ساعت جواب دهی تلفنی ممنکه با ساعت کاری متفاوت باشه)

در هر صورت موفق باشید. متنتون از نظر انگلیسی یک سری مورد داره ( چون گفتن بگو می گم!) هر وقت محتواش نهایی شد بگید من ادیت گرامری و لغتی می کنم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    دوستان من نه سر پیازم نه ته پیاز در این میان ولی چون تقریبا از اول بحث اینجا دنبال می کردم و چون مدت ها یکی از مسئولیت های کاریم نامه نگاری و ارتباطات یک آفیس اینترنشنال بوده خواستم چیزی رو که به نظرم میرسه بگم.

به نظر من خوب نیست که با این بحث شروع می کنید که تواس هر نشنالتی رو توی یک آپارتمان گذاشته چون این صادق نیست و حدس شماست و شما مثلا فکر می کنید هیچ اروپایی تو اون ساختمون نیست که ممکنه درست هم باشه ولی می تونه دلیلش هم این باشه که اخه شما به هیچ اروپایی دستری نداشتید که بپرسید (به اضافه اینکه این ساختمون فرنیش هست و معمولا فرنیش ها رو بیشتر با اینترنشنال های میدن) . صرف اینکه 5و6و نفر ایرانی و پاکستانی اونجا خونه دارند دلیل نمیشه که بتونید با این بحث جلو برید ( حتی اگه درست باشه چون من به جورای مطئنم حتما از چند تا نشنالتی دیگه ولو از آسیا اونجا خواهند بود) و این باعث میشه که از همون اول تواس هم یک جواب بهتون بدند که نه آقا همچین چیزی هم نیست و شما خبر ندارید و مدرکش هم موجود..

به نظر من تاکید بیشتر رو بگذارید رو اینکه بهتون اتاق اشتراکی دادند بر خلاف چیزی که خواستید و توی سایت هست راجع به این آپارتمان و اینکه این بحثی که می تونید باهاش جلو برید و حق کاملا با شما خواهد بود ( بنا به خودتون من از جزییات اپلیکیشن فرم خبر ندارم) مثلا اون بحثی که آقای آروین کرده بودند در مورد اینکه که آپارتمان مورد نظر شما پیدا نشه بهتون پوول پیش رو پس می دند. به نظر من بحث اتاق اشتراکی رو اول بیارید و اینکه به نظر تیوتر ها هم عجیبه و اینها .و بعد می تونید اشاره کنید که شما می ترسید یا نگران هستید که بحث اصل و نسب در آفر خونه نقش داشته .چون شما حداقل هر ایرانی رو که می شناسید بهش اونجا آفر دادن ...
    و در آخر هم اینکه هیچ جوابی تا حالا نگرفتید و این نگران کننده است..

در ضمن می خواستم ببینم هیچ کس سعی نکرده بعد از این قضیه اتاق اشتراکی تماس تلفن داشته باشه؟ تلفن رو هم جواب نمیدند در ساعات کاری؟( توجه داشته باشید ساعت جواب دهی تلفنی ممنکه با ساعت کاری متفاوت باشه)

در هر صورت موفق باشید. متنتون از نظر انگلیسی یک سری مورد داره ( چون گفتن بگو می گم!) هر وقت محتواش نهایی شد بگید من ادیت گرامری و لغتی می کنم.
    درسته آیدا جان... به نظر من هم اول باید تاکید کنیم که خودتان توی سایت تواس تاکید کرده اید در پاولا و اکثر ساختمان ها در تامپره تمام اتاق ها یک نفره هستن و خودتون اینها رو در سایت نوشتین اما اکنون قوانین سایت خودتون رو نقض کردین. باید تاکید کنیم در فرم اپلیکیشن ما گزینه اتاق شخصی در آپارتمات اشتراکی را انتخاب کردیم. چرا چیزی که ما در اپلیکیشن نخواستیم به ما آفر دادین؟ چر این چیزی که آفر دادین مشخصاتش با آنچه در سایت توآس معرفی کردید فرق دارد. ((((( در سایت تواس نوشتن در تمام تامپره به جز یه ساختمان در مرکز شهر اتاق اشتراکی وجود ندارد}}}}}} باید بگوییم حتی تیوترها موضوع رو باور نکردن تا اینکه ایمیل رو دیدن.در سایت توآس پاولا رو شامل آپارتمان های دو خوابه و یا سه خوابه معرفی کردن و گفتن به جز ساختمانی در مرکز شهر در هیچ حا اتاق اشتراکی وجود ندارد.پس چرا در آفر نوشتن اشتراک اتاق در پاولا؟؟؟؟ به نظر من بحث نژادی فایده ای ندارد و در همان ابتدا منجر به شکست میشود. بخصوص من خودم بالشخصه دو تا ایرانی رو میشناسم که خارج از پاولا اتاق شخصی گیرشان آمده و میدانم در پاولا کلی چینی و آسیایی هست.و حتی اگه یه نفر ترکیه ای یا آذربایجانی هم آنجا باشد یعنی اروپایی هم در آنجا وجود دارد. پس به قول آیدا این جور دفاع کردن به شکست منجر میشود. بهترین راه دفاع ثابت کردن این است که توآس قوانین خودش را زیر پا گذاشته.و ما نمیتوانیم در اتاق اشتراکی حریم خصوصی داشته باشیم. در کشوری که مهد تمدن و رفاه هست چگونه انتظار میرود در یه اتاق مسایل خصوصی و حریم شخصی رو حفظ کرد؟؟ این مغایر با اصول اولیه رفاه اجتماعی هست.من حدس میزنم چون در کشور فنلاند به حریم شخصی و خصوصی افراد خیلی اهمیت داده میشود گر از این راه وارد شویم شانشمون بیشتر باشد.

Member

این متن رو که اینجا میزارم صحبت های تیوترم هست بعد از اینکه از طریق فوروارد آفر توآس به او ثابت کردم که در پاولا اتاق اشتراکی به من آفر داده شده ( ابتدا او گمان میکردم من اشتباه میکنم و میگفت امکان ندارد در پاولا تا کنون اتاق اشتراکی وجود ندارد و شما معنای ایمیل رو درست متوجه نشدی. در نتیجه من آفر رو براش فوروارد کردم . و این هم نظرات او:
    Hi,
    I live in pawala too, and at pawala there are only 3 TOAS buildings, and i know 2 of them very well, and i also heard something from the 3rd one.
    First, when people say pawala, it is usually the place where i live now. The rent is 220 or 250 for the first year. 220 is for 3 students to share it as i mentioned in the second mail, 250 is for 2 students to share it. No matter which case, you have independent bedroom, but you share public room like kitchen toilet and bathroom.
    Beside pawala there is another place called vanolla, with only studio and family flat. If your wife is not pregnant, or if you are not a disabled, then it takes you several years to be on the waiting list, until you get a place from that building.
    The last place is close to pawala, you have to walk 10 minutes to reach there, i forgot the name, but walk 15 minutes in Finland is a long distance already, 'cause in winter, this suddenly becomes 30 minutes. I don't know much about that place, because unless you have a car, which means you are a finnish guy, or you won't live there, because no bus reaches there.

The information TOAS sent to you which you show me, seems like old, and automatic reply mail. That mail has already existed for at least 10 yeas. Because, 120 to 140 euro a month is impossible for at least 5 years! The rents increases, and TOAS has built more buildings, so we don't share room in Hervanta any more. However, in city center, no open yard for new building, housing is still very hot people have to share room.

So, because you didn't tell me the reason why you cannot share, but i think as a Chinese if i can take it to live with a noisy pig, you can share it with some, maybe lucky enough, not a pig anyway.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    درسته . اما من امیدوارم بچه ها به جای پرداختن به این جزئیات اشتیاق و هدف کلی اشان را برای اعتراض تقویت کنند. حتما تاکنون بسیاری ازین خطاهای کوچک گرامر رو در متن های خود فنلاندی ها پیدا کرده اید. به هر حال همه ما و هم فنلاندی ها زبان دوممون انگلیسی هست و چنین چیزهای کوچکی طبیعی است. ایده آل گرایی مطلق می تواند باعث افتراق جمع شود. خطایی که توآس انجام داده خیلی خیلی بزرگتر از این حرفها هست . وقت هم بسیار تنگ هست. ظاهرا خیلی از دوستانی هم که مشکل مکان در تامپره دارن به خود زحمت مشارکت در این تاپیک را نمیدهند و ظاهرا آقای میک مکارتی عزیز که اصلا دانشجوی تی یو تی نیست بیشتر از همه برای این تاپیک و این قضیه انرژی و وقت گذاشته و من واقعا ارزش کار ایشان رو تحسین میکنم.
    Arvin جان، من خودم اصلا قصد اومدن به تامپره رو ندارم،فقط یه سری به اینجا زدم، چون دیدم همه قراره این متن رو بفرستن گفتم درست نیست که حالا ایراد داشته باشه. منظور خاصی هم نداشتم... ولی فکر کنم این متن اینجا قرار گرفته که اگه مشکلی داره حل بشه، حالا چه کوچک چه بزرگ... چرا باید به کسی بر بخوره؟خوب اشتباه پیش میاد دیگه!!! یعنی آدم مشکلی رو ببینه و نگه بهتره؟ ذره ذره هم ایرادها برطرف بشه متن آخرش بهتر میشه دیگه... حالا هر کی به نوبه ی خودش یه موردی رو میبینه و میگه دیگه.
    من اصلا در جریان کار TOAS نبودم ولی امیدوارم مشکلتون حل بشه چون اینطوری اصلا درست نیست.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

البته چند مورد دیگه هم به نظر من مورد داره:
    Unfortunately, it seems that the TOAS Company is separation students based on
    =
    Unfortunately, It seems that the student separation by the TOAS company is based on
    ---
    As it is Obvious for us
    =
    Obviously
    ---
    This way of accommodation students is absurd
    اینو متوجه نشدم منظورتون رو
    شاید:
    Current allocating system in students accommodating
    or
    Current accommodating system for students
    ---
    Finally, we would like to express our dissatisfaction
    =
    Finally, we would like to declare our dissatisfaction
    ---
    it may causes us to
    =
    it may cause to
    ---
    to reconsider
    =
    cause us reconsidering
    ---
    اون اولشم که گفتم
    To whom it may concern بود

انشا الله که مشکلتون حل میشه
    با سلام،

بنده تغییراتی داخل متن دادم که بصورت BOLD هست.
    دوستان نظراتشون را اعلام کنند.

To whom it may concerns,

Unfortunately, it seems that the TOAS Company is separation students based on the nationality and offering only one place to students with the same nationality. As it is Obvious for us, Iranian students have been given lowest priority in this approach. This is because of many Iranian students have filled out the forms and paid the deposit very early on in order to secure a good place with a bedroom for themselves and explicitly mentioned the fact that they would like to have their own room but they all were offered one place in Paowlaa with a shared bedroom. This way of accommodation students is absurd because gathering six students in each room will violate their convenience and privacy and also this place is the oldest location in Tampere and is not in an appropriate condition.

This got much unexpected when we asked the tutors who are living in Paowlla about this issue and got the answer that they have not encountered such a case. We have asked this problem from the TOAS Company but we have not received even one answer from this company until the date of writing this letter.

Finally, we would like to express our dissatisfaction from the way which the students are being accommodated in Tampere by the TOAS Company and state that this has depicted very poor picture of welfare system of students housing in Tampere in our mind and it may causes us to reconsider other universities at this point. We just wanted to bring our problem to your attention and hopefully clear some things in the process.

Yours Sincerely,

Your Name

Copies to :Tampere university of technology students union, Tampere University of Technology, SOA

من مطمعن نیستم به هر چند نفر یک اتاق دادن شما بجای SIX هر چیز دیگه میخواین بنویسید.

دوستان لطف کنند و بعد از قطعی شدن متن هر کس با ایمیل خودش متن را به دانشگاه، انجمن دانشگاهی و SOA ارسال کنه.

با تشکر
    ویرایش توسط samiii22 : July 11th, 2011 در ساعت 08:42 AM

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

با سلام،

من تغییراتی در متن دادم که امیدوارم بهتر شده باشه. (البته قطعا خالی از اشکال نیست)

To Whom It May Concern,

Unfortunately, it seems that the anticipated approach of student housing in Tampere is not reasonable. This is because of many Iranian students have filled out the forms and paid the deposit very early on in order to secure a good place with a bedroom for themselves and explicitly mentioned the fact that they would like to have their own room but they all were offered one place in Paowlaa with a shared bedroom.Once we asked the tutors who are living in Paowlla about this issue we got the answer that they have not encountered such a case.

This way of accommodating the students is obviously absurd. Because gathering six students in each room will violate their convenience and privacy. Also this is extremely disturbing because we asked this problem from the TOAS for several times but we haven't got any answer until now and we are quite confused that who is the responsible for clarifying students housing issues in Tampere.

Finally, we would like to exclaim our dissatisfaction from the way which the students are being accommodated in Tampere by the TOAS Company and state that this has depicted very poor picture of welfare system of students housing in Tampere in our mind and it may cause us reconsidering other universities at this point. We just wanted to bring our problem to your attention and hopefully clear some things in the process.

Yours Sincerely,

Your Name

در آخر باید اشاره کنم که به علت اینکه این بنده کاملا در جریان این مشکل قرار نداشتم از این به بعد دخالتی در نحوه نوشتن و مفهوم متن نخواهم کرد که دوستانی که درگیر این مشکل هستند بهتر بتونند نظراتشون را در این متن منعکس کنند.

با تشکر.
    ویرایش توسط mic_makarti : July 11th, 2011 در ساعت 12:27 PM

Junior Member

فعلا که کسی اصلا براش مهم نیست انگار این مسئله، متن رو ول کنید میشه درستش کرد مهمتر اینه که یه 15-20 تایی بشیم.

Junior Member

سلام دوستان
    به نظر من اگه می خاین که مشکلتون حل بشه فقط روی مشکل زوم کنید. بانوشتن این جمله ( As it’s Obvious for us, Iranian students have been given lowest priority in this approach)و جملاتی با این مفهوم اونا رو دارین محکوم می کنین به نژادپرستی و حتی اگه حق مسلم با شما باشه هر کسی جای اونا باشه کارتونو انجام نخواهد داد. چون اگه حرفتونو قبول کنه و کاری بکنه یعنی قبول کرده که تبعیض نژآدی قایل شده و مطمین باشین به خاطر اینم که شده هیچ تغییری تو وضعیت الان شما ایجاد نخواهند کرد! به نظر من از این جملات ننویسین بهتره.
    ما باید بریم هلسینکی و hoas هم گفته از 15 جولای به بعد بهتون خبر می دیم. فعلا باید منتظر باشیم فکر کنم!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین