صفحه 17 از 69 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 681

موضوع: زندگی در سوئد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زندگی در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم چجوری میتونم از سوئد وکالت تام برای خانوادم بفرستم؟برای فروش ماشین و غیره ...ایران وقت نداشتم انجام بدم... سفارت باید برم؟
    thanks
    بله باید برید سفارت
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

سلام
    چرا من نمی تونم تو این سایت sssb.se ثبت نام کنم ؟
    همش incorrect birth date می زنه همه مدلهای مختلف رو زدم ولی بازم همین پیغامو میده.

سلام.می خواستم بدونم من که واسهAutumn Semester 2010اپلای کردم، از الان که حتی mr ها اعلام نشدن بهتره برم و توی سایت های مربوط به Accommodation
    شهر مورد نظرم registerکنم؟

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh2005 نمایش پست ها
    سلام.می خواستم بدونم من که واسهAutumn Semester 2010اپلای کردم، از الان که حتی mr ها اعلام نشدن بهتره برم و توی سایت های مربوط به Accommodation
    شهر مورد نظرم registerکنم؟
    آره ، تازه دیر هم هست !

چون این سایت ها (که من یکیش رو برای استکهلم عضو شدم ) معمولا به ازای هر روز که از عضویتتون بگذره

بهتون یک امتیاز یا اصطلاحا credit میدن که accommodation هم بر اساس همین credit اولویت بندی و اعطا میشه

مثلا برای همین استکهلم خودمون من credit هایی که دیدم مینیمم زیر 300 نبود !!!!!!!

یعنی شما باید از 10 ماه قبل عضو می بودی !

البته دوستان عزیز باید در مورد بقیه شهرها نظر بدن

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    آره ، تازه دیر هم هست !

چون این سایت ها (که من یکیش رو برای استکهلم عضو شدم ) معمولا به ازای هر روز که از عضویتتون بگذره

بهتون یک امتیاز یا اصطلاحا credit میدن که accommodation هم بر اساس همین credit اولویت بندی و اعطا میشه

مثلا برای همین استکهلم خودمون من credit هایی که دیدم مینیمم زیر 300 نبود !!!!!!!

یعنی شما باید از 10 ماه قبل عضو می بودی !

البته دوستان عزیز باید در مورد بقیه شهرها نظر بدن

موفق باشید
    آدرس این وب سایت هارو لطف می کنی؟(واسه استکهلم)
    پس با اینکه من حتی نمی دونم کدوم شهر ممکنه قبول شم،صرفا رجیستر کردن توی وب سایت های مربوط به Accommodation همه شهر هایی که انتخاب کردم کفایت میکنه؟

سلام راستش من واسه عضو شدن توی وب سایت های گوتبرگ مشکل دارم
    توی ://www.chalmersstudentbostader.se http://www.boplats.se اصلا جایی واسه رجیستر کردن پیدا نمیکنم
    واسه عضویت توی سایت WWW.sgsstudentbostader.se هم باید Application form پر کرد و توی فرم هم گفته شده که باید کپی از residence permit فرستاده شه.
    درسته؟یا من دارم اشتباه می کنم؟
    راستی این فرم و میشه واسشون میل کرد یا اینکه حتما باید پست شه؟
    اگه راهنمایی کنید وURL صفحه عضویت دو تا وب سایت اولو بگین ممنون میشم.

Junior Member

سلام من نمي دونم سوالمو جاي درستي مي پرسم يا نه ولي please جواب بدين.من واسه Register تو سايت http://www.studentbostader.se به مشكل خوردم...واسه personal id‌ چي بايد بزنم؟ مگه همون temporary id تو cover sheet نيست؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_m276 نمایش پست ها
    سلام من نمي دونم سوالمو جاي درستي مي پرسم يا نه ولي please جواب بدين.من واسه Register تو سايت http://www.studentbostader.se به مشكل خوردم...واسه personal id‌ چي بايد بزنم؟ مگه همون temporary id تو cover sheet نيست؟
    سلام

فکر میکنم شما از قسمت اشتباهی وارد شدید.معمولا با استفاده از تاریخ تولد باید ثبت نام کنید و به اطلاعات کاور شیت اصلا نیازی نیس.من که هر جا ثبت نام کردم اینجور بوده.
    ببین این قسمت دو تا توضیح داره شما با استفاده از فرمتی که برای خارجی ها گفته تاریخ تولدتو وارد کن.اون اولم گزینه foreign رو انتخاب کن. (Swedish: YYMMDDnnnn / Foreign: YYMMDD) . (YYMMDDnnnn)(YYMMDD)
    ویرایش توسط ali-composite : March 4th, 2010 در ساعت 09:22 AM
    I am not in this site anymore.Alireza

بچه ها اگه لطفا منو سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشم.داره کم کم دیر میشه!!!
    در مورد ثبت نام در سایت WWW.sgsstudentbostader.se ،فرم و واسشون میل کردین؟
    بچه هایی که هنوز اصلا جواب پذیرششون هم نیومده، کپی residence permit رو که توی فرم درخواست شده بود چیکار کردن؟

Junior Member

اقا مرسي به تاريخ تولدم گير داده بود.راستي واسه linkoping ديگه كدوم سايت هست؟خيلي دير شده ديگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)