صفحه 21 از 69 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 681

موضوع: زندگی در سوئد

پیش فرض پاسخ : زندگی در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط pegii نمایش پست ها
    سلام
    اين ايميل را سايت به من هم زده.ولي اخر ان را نفهميدم درست. اينكه تكليف من كه هنوز ثبت نام نكردم و در اتحاديه هم عضو نيستم چه مي شود؟ اعتبار من را حفظ مي كنند يا مي ماند؟
    می تونید ثبت نام کنید و تا دسامبر مهلت دارید که عضو یک Union بشید! تا اون موقع هم امتیاز میده بهتون ... ولی بعدش دیگه امتیاز نمیده تا عضو بشید ... امتیاز های کسب شده تا اون تاریخ رو هم تا 36 ماه براتون نگه میداره

ApplyAbroad Veteran

درود...

دو سایت هست که موردهای خوبی دارن به خصوص برای شهرهایی به غیر از اپسالا
    فکر کنم کسی تا بحال ندیده و نگفته باشه...شایدم خیلی کم بدونن ازشون...
    البته دومی یه حق عضویت میخاد!

http://www.student.se/bostad

http://hyralya.se/default.asp

روز خوش

ApplyAbroad Veteran

درود...

کسی از دوستان می دونه وقتی بخاییم از موردهای خصوصی و شخصیت های حقیقی خونه اجاره کنیم چجوری به جز پرس و جو کردن توسط کسی در کشور سوئد میشه فهمید طرف واقعی است و کلاه بردار نیست؟

بعضی از دوستان سایت hitta.se رو پیشنهاد می کنن..از این دست سایت ها در سوئد مثه اینکه زیاده یه نمونه اش که خودم پیدا کردم سایت allabolag.se هست ولی خوب بعضی موقعها می بینید که اسم طرف رو می زنید و نمیاره...اون موقع تکلیف چیه؟یعنی طرف وجود خارجی نداره؟

یه ذره تو این سایت ها مثلا بیشتر دقت می کنی قسمت هایی برای اضافه کردن اشخاص هست که شخص مشخصاتشو وارد می کنه یا مثلا قسمت اعتراض داره به اطلاعات اشتباه...
    http://www.hitta.se/info/AdContact.aspx
    حالا شاید واقعا یکی اطلاعات درست رو داشته باشه و اون طرف نباشه اونا مثلا چجوری میخان بفهن طرف واقعا همون اصل کاری هست!؟یه سری ابهامات در این مورد واقعا وجود داره...
    الان خوب میشه گفت کسانی هستن که هستند و وجود دارند ولی اطلاعاتشونو وارد نکردن...اینجا کار خیلی سخت میشه که فکر کنم بیشتر مشکل من هم همینه...
    آیا اونجا مثه ایران مرجع قانونی چه میدونم مثه اسناد رسمی و اینجور چیزا نداره؟واقعا از کشور پیشرفته ای مثه سوئدی ها بعیده که نداشته باشن...

پس این وسط یه دانشجو بخاد بفهمه باید چکار کنه؟

امیدوارم در حل این مجهولات کمکم کنید...

روز خوش

ApplyAbroad Veteran

درود...

مثه اینکه کسی تو موردهای خصوصی دنبال خونه نیست!

یه سوال دیگه می کنم!اگه جواب بدید یه جایزه پیش من دارید

کسی می دونه سیستم سایت http://www.bjornsbytare.se/ چجوریه؟چجوری میشه به خونه هاش دسترسی پیدا کرد و ابراز علاقه مندی کرد؟

روز خوش

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...

مثه اینکه کسی تو موردهای خصوصی دنبال خونه نیست!

یه سوال دیگه می کنم!اگه جواب بدید یه جایزه پیش من دارید

کسی می دونه سیستم سایت http://www.bjornsbytare.se/ چجوریه؟چجوری میشه به خونه هاش دسترسی پیدا کرد و ابراز علاقه مندی کرد؟

روز خوش
    اتفاقن من خیلی با این سایت ها سرو کله می زنم بزودی آدرس چند تا سایت خوب می ذارم همین جا.
    اما جواب سوال:
    این سایت برای کسایی هست که می خوان خونه تاخت بزنند! یعنی یک خونه دارند توی یک شهر و می خوان با یک خونه توی یک شهر دیگه عوضش کنند.اینم رفرنس:
    This is a serious site for serious and committed home exchange
    .
    Be careful how you fill out your ad and the standards you set. Play and test ads are allowed.
    در ضمن باید هزینه هم بپردازی:
    Advertising costs 30 SEK per 30 days.

شماره حساب بدم یا آدرس؟
    Inactive

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...

کسی از دوستان می دونه وقتی بخاییم از موردهای خصوصی و شخصیت های حقیقی خونه اجاره کنیم چجوری به جز پرس و جو کردن توسط کسی در کشور سوئد میشه فهمید طرف واقعی است و کلاه بردار نیست؟

بعضی از دوستان سایت hitta.se رو پیشنهاد می کنن..از این دست سایت ها در سوئد مثه اینکه زیاده یه نمونه اش که خودم پیدا کردم سایت allabolag.se هست ولی خوب بعضی موقعها می بینید که اسم طرف رو می زنید و نمیاره...اون موقع تکلیف چیه؟یعنی طرف وجود خارجی نداره؟

یه ذره تو این سایت ها مثلا بیشتر دقت می کنی قسمت هایی برای اضافه کردن اشخاص هست که شخص مشخصاتشو وارد می کنه یا مثلا قسمت اعتراض داره به اطلاعات اشتباه...
    http://www.hitta.se/info/AdContact.aspx
    حالا شاید واقعا یکی اطلاعات درست رو داشته باشه و اون طرف نباشه اونا مثلا چجوری میخان بفهن طرف واقعا همون اصل کاری هست!؟یه سری ابهامات در این مورد واقعا وجود داره...
    الان خوب میشه گفت کسانی هستن که هستند و وجود دارند ولی اطلاعاتشونو وارد نکردن...اینجا کار خیلی سخت میشه که فکر کنم بیشتر مشکل من هم همینه...
    آیا اونجا مثه ایران مرجع قانونی چه میدونم مثه اسناد رسمی و اینجور چیزا نداره؟واقعا از کشور پیشرفته ای مثه سوئدی ها بعیده که نداشته باشن...

پس این وسط یه دانشجو بخاد بفهمه باید چکار کنه؟

امیدوارم در حل این مجهولات کمکم کنید...

روز خوش
    من خیلی اطلاعات ندارم راجع به این مجهولات...
    اما کسایی که مستقیم با شخص حقیقی طرف می شند دیدم به راه های ساده ای مثل این که از طرف یک سری عکس می خواند و باهاش تلفنی حرف می زنند،متوسل می شند.
    فکر کنم این اقدامات برای مواردی که نخواید DEPOSIT بدید کافی باشه.
    در مورد پول به حساب ریختن هم من توی یکی از سایت ها(فکر کنم BLOCKET بود) دیدم که تاکید کرده بود هر کس از شما خواست که مبلغی به حسابش بریزید حتم داشته باشید که کلاه برداره.فکر نکنم جای ریسک داشته باشه.
    Inactive

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    من خیلی اطلاعات ندارم راجع به این مجهولات...
    اما کسایی که مستقیم با شخص حقیقی طرف می شند دیدم به راه های ساده ای مثل این که از طرف یک سری عکس می خواند و باهاش تلفنی حرف می زنند،متوسل می شند.
    فکر کنم این اقدامات برای مواردی که نخواید DEPOSIT بدید کافی باشه.
    در مورد پول به حساب ریختن هم من توی یکی از سایت ها(فکر کنم BLOCKET بود) دیدم که تاکید کرده بود هر کس از شما خواست که مبلغی به حسابش بریزید حتم داشته باشید که کلاه برداره.فکر نکنم جای ریسک داشته باشه.
    آخه مسئله اینجاست که ایشون DEPOSIT خواسته .........
    ویرایش توسط 7para2x : June 28th, 2010 در ساعت 11:08 PM
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    آخه مسئله اینجاست که ایشون DEPOSIT خواسته .........
    خب مسئله این جاست که اگر قصد کلاهبرداری نداشته باشند قبول می کنند که اونجا در ازای گرفتن کلید DEPOSIT رو بگیرند،نه این که دو سه ماه زودتر به حسابشون بریزید.
    Inactive

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

خب مسئله این جاست که اگر قصد کلاهبرداری نداشته باشند قبول می کنند که اونجا در ازای گرفتن کلید DEPOSIT رو بگیرند،نه این که دو سه ماه زودتر به حسابشون بریزید.
    بله کاملا حق با شماست . منم منظورم همین بود
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نه اینگونه نیست؛ شما ممکنه به آنها ok بدهید و هنگام موعد خانه را اجاره نکنید؛ در این صورت صاحب خانه هم زمان را برای اجاره دادن خانه از دست داده و هم ضرر مالی کرده. به ندرت می شود که برای اینکه خانه را برای شما رزرو کنند دیپوزیت نگیرند.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)