صفحه 49 از 69 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 681

موضوع: زندگی در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در سوئد

سلام. دوستان با تجربه می توانند توضیحی درباره امنیت محله های شهر استکهلم بدهند. مثلا شنیده ام که محله کیستا زیاد امن نیست. این را برای اجاره خانه در این مناطق می خواستم. پیشاپیش ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamangeer نمایش پست ها
    سلام. دوستان با تجربه می توانند توضیحی درباره امنیت محله های شهر استکهلم بدهند. مثلا شنیده ام که محله کیستا زیاد امن نیست. این را برای اجاره خانه در این مناطق می خواستم. پیشاپیش ممنون.
    شیستا امن هست و مشکلی نیست.

تنستا و رینکی بی خونه نگیر؛ هوسبی که نزدیک شیستا هست ، سیاه زیاد داره ولی مشکل امنیتی نداره از دید من چون خودم یک شش ماهی اونجا زندگی کردم ولی خیلی ها هوسبی رو هم مناسب نمی دونند. آکالا هم مثل هوسبی هست.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

سلام دوستان...
    من تازه در این سایت عضو شدم. مطمئن نیستم که جای سوالم همینجاست یا نه! منو ببخشید
    آیا تحصیل در سوئد با داشتن دوتا بچه خیلی سخته؟ آیا میشه دانشجویی وارد سوئد شد و متعاقبش اقامت گرفت؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esther نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من تازه در این سایت عضو شدم. مطمئن نیستم که جای سوالم همینجاست یا نه! منو ببخشید
    آیا تحصیل در سوئد با داشتن دوتا بچه خیلی سخته؟ آیا میشه دانشجویی وارد سوئد شد و متعاقبش اقامت گرفت؟
    در این زمینه چون من مجرد هستم نمی توانم پاسخی بدهم و فکر هم نمی کنم کسی بتواند پاسخ سوال اول شما را بدهد
    اما درباره پاسخ سوال دوم؛ خیر، پس از اتمام تحصیل می بایست خاک سوئد را ترک کنید و امکان اقامت از طریق ویزای تحصیلی نیست.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسخ و محبتتون.... پس اینکه میگن میای اونجا و کار میکنی و ویزای کاری میگیری و.....

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esther نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ و محبتتون.... پس اینکه میگن میای اونجا و کار میکنی و ویزای کاری میگیری و.....
    در مورد ویزای تحصیلی شما سوال کرده بودید.
    مساله ویزای کاری چیز دیگری است و هیچ تضمینی هم نیست که شما در حین یا پس از تحصیل بتوانید کار پیدا کنید که ویزای کاری پس از ویزای تحصیلی بگیرید. همانطور که خیلی ها نتوانستند و محبور شدند برگردند یا به کشور دیگری بروند.

Banned

عذر میخام چند تا سوال داشتم ... هیزنه ماهیانه زندگی ؟ هزینه دانشگاه برای کارشناسی ؟ زبان تدریس ؟ ممنون از شما

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

دوست من سوالات شما همه در پیجهای خودشون پاسخ داده شده. و به موضوع این صفحه مرتبط نیست. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    عذر میخام چند تا سوال داشتم ... هیزنه ماهیانه زندگی ؟ هزینه دانشگاه برای کارشناسی ؟ زبان تدریس ؟ ممنون از شما
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

دوستان من تا حالا بیش از 30 تا ایمیل به Advertiser هایی که در لوند خونه (اتاق های دانشجویی) کرایه می دند زدم ولی دریغ از یک جواب!
    من فکر می کنم اینا بیشتر تمایل دارند که خونه هاشون رو به یه اروپایی بدند نه به ماها و مسلما وقتی اروپایی یا سوئدی باشه ما رو کاملا ندیده میگیرن!
    چه کار باید کرد؟ اینا چرا اینجوری میکنن؟!
    بعضی هاشون که پر رو تر اند میگن عکستون رو هم بفرستین ما ببینیم؟!!
    قوانین سایت را رعایت کنیم

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    دوستان من تا حالا بیش از 30 تا ایمیل به Advertiser هایی که در لوند خونه (اتاق های دانشجویی) کرایه می دند زدم ولی دریغ از یک جواب!
    من فکر می کنم اینا بیشتر تمایل دارند که خونه هاشون رو به یه اروپایی بدند نه به ماها و مسلما وقتی اروپایی یا سوئدی باشه ما رو کاملا ندیده میگیرن!
    چه کار باید کرد؟ اینا چرا اینجوری میکنن؟!
    بعضی هاشون که پر رو تر اند میگن عکستون رو هم بفرستین ما ببینیم؟!!
    ازایران خیلی سخت می تونی خونه پیدا کنی؛ باید بیایی اینجا دنبال خونه بگردی
    ولی یک ایمیل به دانشگاه بزن و ببین اونها کمکی می کنند یا نه
    اگر کمکی نکنند واقعا بسیار سخته از ایران بتونی این کار رو بکنی وبهتره دنبال یک هاستل ارزون برای پروع بگردی و رسیدی به شدت دنبال خونه بگردی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)