صفحه 59 از 69 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 681

موضوع: زندگی در سوئد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زندگی در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_8564 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    در یک سری پستها گفتید اگر دکتری رو 4 ساله ببندیم ماهی حدود 18 هزار تا و اگر 5 ساله ببندیم ماهی حدود 13 هزار تا میدن.
    در یک سری از پوزیشنها اینطور اومده که تا 20 درصد وظایف دانشکده رو باید انجام بدید برای 5 سال. در این حالت که هم 5 ساله میشه و هم 20 درصد وظایف دانشکده هست ماهی 18000 تا میدن؟
    مرسی
    آون سیزده هزار تا اولا که بحث اوتبیلدنینزبیددراگ هست و فقط هم برای سال اول هست و همه دانشگاه ها هم ندارند؛ و تا جایی که من می دونم کمتر دیگه چنین کاری می کنند.
    حقوق دانشگاه با دانشگاه متفاوت هست باید دقیق ش رو ایمیل بزنید از خودشون بپرسید.

حقوق های امسال کی تی اچ برای مثال در لینک زیر مشخص شده:
    http://www.kthphdchapter.com/
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

سلام سوئد محیط خوبی برای زندگی و مهاجرت هست (به عنوان مثال نسبت به کانادا)؟ از لحاظ اجتماعی مردمش چه جورین؟ میشه به عنوان یه خارجی به راحتی باهاشون زندگی کرد و خیلی هم دپرس نشد؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

کسی جواب نمیده؟؟؟

کسی در مورد ابنده کاری رشته مکانیک تو سوید ااطلاع داره دوستان؟،! اگه داره چه گرایشی تو فوق خوبه..ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba2012 نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش دکترا با فاند کامل دارم. می خواستم بدونم برای همسرم باید نامه حساب بانکی تهیه کنم ویا همون مبلغی که توی قرارداد من نوشته شده، برای هر دو نفرمون کافیه؟
    شما BS برا همسرتون گذاشتین؟

من هم مجانی بودن تحصیل برای همسر رو شنیدم لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuna نمایش پست ها
    من هم مجانی بودن تحصیل برای همسر رو شنیدم لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده
    بله همسر اگر با شما اقدام كرده باشه اقامت با مجوز كار مي گيره كه تحصيلش مجانيه ، اجازه كار داره ، اگر فاند دكتري شما استخدامي هست نيازي به وضعيت بانكي همسر ندارد .

Junior Member

سلام من میخواستم برای کارشناسی اقدام کنم نمیدونم باید از کجا شروع کنم؟؟
    کمکم کنید ممنون میشم چندتا سوال هم دارم: ۱ هزینه دانشگاه و زندگی برای یک نفر حدودا چقدر میشه؟ ۲ چه رشته ای مناسب تره و آینده داره برای زندگی همونجا من رشته ام تجربی هست ۳نیاز به آیتلس هست یا باید به زبان سودی مسلط بود؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_mou نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای کارشناسی اقدام کنم نمیدونم باید از کجا شروع کنم؟؟
    کمکم کنید ممنون میشم چندتا سوال هم دارم: ۱ هزینه دانشگاه و زندگی برای یک نفر حدودا چقدر میشه؟ ۲ چه رشته ای مناسب تره و آینده داره برای زندگی همونجا من رشته ام تجربی هست ۳نیاز به آیتلس هست یا باید به زبان سودی مسلط بود؟

برای کارشناسی هزینه های سوئد خیلی بالاست اگر پولدار هستینم حیفه! میشه به کشور دیگه ای رفت و پول بسیار کمی داد یا اصلا نداد! باید تاپیک رو از اول بخونید تا اطلاعاتتون بالا بره. سایت دانشگاه های معتبر سوئد رو هم قسمت undergraduate رو بخونید تا از مدارک لازم مطلع بشین البته لازمه اول رشته خودتون رو انتخاب کنید. مثلا دانشگاه معروف Lund بخش پذیرش لیسانس داوطلبای بین المللی
    که فقط 5 رشته لیسانس به انگلیسی دارن و بقیه سوئدی هستن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

ممنون ازتون امتیاز هم داده شد!!
    فامیل زیاد داشتن برای مهاجرت تاثیری داره؟
    چه کشور دیگه ای رو برای کارشناسی پیشنهاد میکنین؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_mou نمایش پست ها
    ممنون ازتون امتیاز هم داده شد!!
    فامیل زیاد داشتن برای مهاجرت تاثیری داره؟
    چه کشور دیگه ای رو برای کارشناسی پیشنهاد میکنین؟
    والا برای تحصیل که باید بگین بر می گردین،فامیل داشتن بد نباشه خوبم نیست. من برای کارشناسی به خاطر سن کم شما و همینطور بخاطر هزینه بالای زندگی خارج همین دانشگاه های خوب ایران رو توصیه می کنم. اما در خارجم ایتالیا آلمان اتریش و فرانسه رو توصیه می کنم که اقلا تقریبا رایگانن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

من هدفم تنها تحصیل در سود نیست و میخوام رشته ای بخونم که بتونم با اون کار کنم و اقامت بگیرم
    تاپیک های مربوط به سود رو بررسی کردم اطلاعات زیادی راجب کارشناسی نبود‌... از هزینه تقریبی لیسانس اطلاع دارین؟
    من علاقه ای به ایران درس خوندن ندارم ولی اگه لیسانسم رو ایران بگیرم راحتر میتونم برم یا هزینه ش همون قدر میشه؟
    من امسال برای بار دوم کنکور شرکت میکنم میخواستم بدون چه رشته ای انتخاب کنم که بتونم برای ارشد سود اقدام کنم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)