صفحه 65 از 69 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 681

موضوع: زندگی در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی سوال پرسیدم توی این فروم و کسی جواب نداده ممنون میشم راهنمایی کنید و جواب سوال منو بدید
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و منتظر اعلام نتایج ارشد هستم و میخوام توی این زمانی که ارشد میخونم زبانمم قوی کنم
    به دلیل مخالفت خانواده برای مهاجرت حمایت مالی ندارم کل پولی که میتونم با خودم ببرم 30 تومن هست
    حالا سوالای من اینه:
    1-آیا 30 تومن برای تحیل در مقطع دکتری و هزینه های زندگی بدون ولخرجی کافیه؟
    2-آیا بعد از اتمام درس امکان گرفتن اقامت هست؟
    3-شانس گرفتن فاند برای دکترا چقدره؟ و چه شرایطی لازمه و سخت گیری در چه حده؟
    4-زبان انگلیسی برای زندگی توی سوئد کافیه؟؟
    ممنون میشم اگه نکته ای برای راهنمایی و تصمیم گیری به دهنتون میرسه به من بگید
    دلیل من برای انتخاب سوئد مشکلات مالی هست و دنبال کشوری میگردم که بتونم در حین تحصیل کار کنم و فرقی نداره تخصصی باشه یا نه کار توی رستوران و سوپرمارکت و ... باشه و بتونم از پس هزینه های زندگی تنهایی بر بیام و لازم نباشه کسی برام پول بفرسته
    دوست گرامی با توجه به شرایطی که گفتید شما باید حتما پذیرش با فاند بگیرین. دکترا در سوید شغل حساب میشه و میتونید با همین فاند تحصیل و زندگی کنید. شرایط پذیریش با فاندم به خیلی از فاکتورها بستگی داره. شما سعی کنید در دوره ارشد حتما مقاله ای در زمینه کاری خودتون بدید و زبان رو تقویت کنید. من خودم تا جایی هم که چک کردم اکثر پوزیشن های دکتری در سوید با زبان انگلیسی مشکلی ندارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering(Iau-tnb)

ممنون از پاسخ گوییتون
    کسی اینجا هست که فاند گرفته باشه برای دکترا؟ میخوام شرایطش رو با خودم چک کنم

سلام

من هم از یکی از دانشگاه های سوئد برای پست داک پذیرش گرفتم و هنوز ایران دفاع نکردم. یک نامه از استاد راهنما مبنی بر اینکه تا آخر سپتامبر دفاع می کنم رو قبول کردند.. می تونم بپرسم فاند شما چقدره؟ صرفا جهت مقایسه با فاند خودم

سلام

من هم از یکی از دانشگاه های سوئد برای پست داک پذیرش گرفتم و هنوز ایران دفاع نکردم. یک نامه از استاد راهنما مبنی بر اینکه تا آخر سپتامبر دفاع می کنم رو قبول کردند.. می تونم بپرسم فاند شما چقدره؟ صرفا جهت مقایسه با فاند خودم

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afrodit4144 نمایش پست ها
    سلام

بستگی به روزمه، پروژه، سابقه کار و نوع قرارداد بین ۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ کرون در ماه بعد از مالیات براتون باقی می ماند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام، یه سوال در مورد بیمه و خدمات درمانی دارم؛ از دوستانی که سوئد هستن و یا اطلاع دارن ممنون میشم واقعا کمکم کنن
    من میخوام برای دکتری اقدام کنم، همسر من بیماری ام اس داره که دو هفته یکبار آمپولی تزریق میکنه.
    آیا بیمه اجباری دانشگاه شامل حال بیماری ام اس همسرم هم میشه؟ اگه نه هزینه بیمه کردنش چقدره تقریبا که بتونه با خیال راحت آمپول هاش رو بگیره
    واقعا بدجوری ذهنمون رو درگیر کرده.ممنون میشم کمک کنید
    اگه از یه جایی معتبر بتونید اونجا سوال کنید و منو مطئن کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_joker نمایش پست ها
    سلام، یه سوال در مورد بیمه و خدمات درمانی دارم؛ از دوستانی که سوئد هستن و یا اطلاع دارن ممنون میشم واقعا کمکم کنن
    من میخوام برای دکتری اقدام کنم، همسر من بیماری ام اس داره که دو هفته یکبار آمپولی تزریق میکنه.
    آیا بیمه اجباری دانشگاه شامل حال بیماری ام اس همسرم هم میشه؟ اگه نه هزینه بیمه کردنش چقدره تقریبا که بتونه با خیال راحت آمپول هاش رو بگیره
    واقعا بدجوری ذهنمون رو درگیر کرده.ممنون میشم کمک کنید
    اگه از یه جایی معتبر بتونید اونجا سوال کنید و منو مطئن کنید
    تا انجایی که می دونم در بیمه همگانی فقط سقفی را بابت هزینه های سالانه بیمار پرداخت می کنید و مابقی توسط دولت پرداخت می شه اما در مورد این مورد امپول نمی دونم. بهتره یک ایمیل به این مرکز که فکر می کنم یک ان جی او در مورد جوانان با بیماری ام اس در سوئد هست بزنید و بپرسید. اطلاعات خوبی خواهد داشت.
    info@ungmedms.com

سلام
    من و همسرم قراره دانشجویی بیایم سوئد
    حدودا ماهی ۱۵-۱۶ میلیون تومان پول دارم که میتونم خرج کنم
    اول میخاستم بدونم که این مبلغ کافیه واس دو نفر
    و دوم اینکه میتونن هرماه این پول رو از ایران واسم بفرستن؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkh1991 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم قراره دانشجویی بیایم سوئد
    حدودا ماهی ۱۵-۱۶ میلیون تومان پول دارم که میتونم خرج کنم
    اول میخاستم بدونم که این مبلغ کافیه واس دو نفر
    و دوم اینکه میتونن هرماه این پول رو از ایران واسم بفرستن؟
    ممنون
    به نظرم کافی نیست. شما در چه مقطعی تصمیم به ادامه تحصیل دارید. آیا شهریه هم باید پرداخت کنید؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

بله در فوق ليسانس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)