با سلام
من امسال لیسانس برق دانشگاه تهران رو با معدل حول حوش 14.5 تموم می کنم و الان به فکر ادامه تحصیل در رشته مدیریت مالی هستم. اما اطلاعاتم خیلی کمه و نمیدونم چه تصمیمی بگیرم.
چند تا سوال دارم ممنون میشم دوستان مطلع لطف کنن جواب بدن :
1. فرق این رشته با مهندسی مالی چیه؟ و اینکه گفته میشه درآمد خوبی داره مربوط به کدوم رشته اس؟

2. همین مطلب که میگن درآمد و بازار کار خوبی داره این رشته، صحت داره؟ وآیا در ایران هم خوب هست؟

3. تو سایت دانشگاه ها و بیزینس اسکول ها رشته Finance رو که می بینم همه شهریه ها بالاست یعنی کلن چیزی حول وحوش 70هزار دلار در میاد. یکی از دوستان گفت اگه از بیزنس اسکول ها پذیرش بگیری فول فاند بهت میدن! همینطوره؟ اگه درسته این سوال پیش میاد که گرفتن پذیرش از چنین دانشگاهی به معنای واقعی سخته!

4.اگه فاند گرفتن مشکله، شما چه مسیری رو پیشنهاد میکنید. خودم به نظرم میرسه کنکور بدم و لیسانس مالی رو همینجا بگیرم و بعد اقدام کنم دوباره برای کارشناسی بلکه رزومه رو جبران کنه. از لحاظ زبان مشکل ندارم و میتونم تافل خوبی بگیرم و gmat رو هم میتونم در طول همین دو سال کار کنم. لذا اگر این شرایط را اوکی در نظر بگیریم آیا همین مسیر مناسب هست یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟

باتشکر!