صفحه 12 از 44 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج

سلام
    ببخشيد ما كه براي سفارت امريكا ميخواهيم بريم خارج باز بايد عوارض خروج از كشور بديم؟ اگر نه چطوري بايد نامه بگيريم كه نديم؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض خدمات غیر ارزی وزارت علوم (معافیت از پرداخت عوارض خروج)

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دوسته عزیزم سعی میکنم مختصر جواب بدم اما کاش خودتون 1 تلاشی میکردید.
    فلسفه وجودیه سایته نشا برای به دست آوردن آماره کسایی که میرن خارجه واسه ادامه تحصیل. آقایون علاوه بر کارهای نظام وظیفه برای اررز هم به این وبسایت نیاز دارن و خانم ها برای ارز. البته هر دو جنسیت برایه نپرداخنته عوارض در فرودگاه هم نیازمنده ثبت نام در این وببسایت هستن.
    شما وقتی ویزاتون اومد، در قسمت ثبته درخواست، درخواسته نامه به بانک کنید.
    به زمانه فارغ التحصیلی کسی کاری نداره. محدودیتی نیس.
    شما خودتون برید تو وبسایته نشا به راحتی با مراحلش آشنا میشید.
    الان مثله قبل نیس. تا الان که انگار ماهی 2 تا تاریخ معین میکنن و دانشجو باید بعد از تکمیله مدارکش یک تاریخ را مشخص کنه و در اون تاریخ بره نامه را بگیره.
    در مورده 8040 یورو آلمان. ببینید تا قبل از اینکه تحریم بشند بانک هایه ایرانی دانشجو میبایست پول را بلاک میکرد در بانکی در آلمان از طریقه بانک هایه ایرانی تا ویزا میگرفت. اما از 3 ساله پیش شما گواهی مالی به ریال به سفارت نشون میدید تا ویزا بگیرید و بعد ارز دانشجویی بخرید و ببرید اونجا در یه بانکی بلاک کنید.
    سلام. ببخشید این قسمت پرداخت عوارض توی فرودگاه چیه؟؟؟ اونو چطوری پرداخت نمیکنیم؟ برای اونم باید نامه ای چیزی بگیریم یا همین که اسممون توی سایت نشا هست و ثبت نام کردیم کافیه؟
    ویرایش توسط میلاد : April 9th, 2013 در ساعت 02:51 AM

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    شما ویزا هم گرفتی؟آخه می گن بدون آپلود کردن ویزا رد می کنن..من با نامه پذیرشم و بدون ویزا برای ارز دانشجویی اقدام کردم اما رد کردن درخواستمو
    دوست عزیز منظور من نامه ی معافیت از پرداخت عوارض خروجی هست نه نامه ی ارز دانشجویی. برای نامه ارز دانشجویی ویزا لازمه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin4324 نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور من نامه ی معافیت از پرداخت عوارض خروجی هست نه نامه ی ارز دانشجویی. برای نامه ارز دانشجویی ویزا لازمه
    بله بنده هم منظورتونو متوجه شدم و سوالم اینه که واسه نامه معافیت از پرداخت عوارض خروجی آپلود ویزا اجباری نیست؟
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. ببخشید این قسمت پرداخت عوارض توی فرودگاه چیه؟؟؟ اونو چطوری پرداخت نمیکنیم؟ برای اونم باید نامه ای چیزی بگیریم یا همین که اسممون توی سایت نشا هست و ثبت نام کردیم کافیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad5706ht نمایش پست ها
    نامه به اداره کل گذرنامه (خروجي)

یکم واسه من توضیح میدین جریان نامه خروجی چی هست ؟مرسی
    آقایون که سربازی دارن به طوره طبیعی این مرحله را میگذرونن. چون باید بعد از وثیقه گذاشتن یه نامه از وزارت علوم به اداره گذرنامه بگیرن تا مجوز خروج بگیرن.
    اما خانم ها و آقایونی که یا سربازی رفتند و یا معاف هستن تویه نشا چنین چیزی هست : "نامه به اداره کل گذرنامه" این را بزنن و بعد برن نامه را بگیرن ببرن اداره گذرنامه.
    در هر دو صورت نامه ای نیس که بگه شما معاف از پرداخته عوارضه خروجی. فقط تویه پاسپورت به صورت الکتریکی بیان میشه. یعنی رفتید دمه گیت خوده طرف میبینه که خروجتون دانشجویی میباشد و نیاز به پرداخته عوارض نیس. بانک ( بعضی بانک ها برایه دادنه ارز مسافرتی میگن باید اوله فیشه پرداخته عوارض را نشون بدید)، آفیسره فرودگاه یا هر کسه دیگه که گف باید عوارض بدید به جدیت بهش بگید نه ه ه ه ه .
    از اون آفیسر هایه اداره گذرنامه هم میتونید بپرسید که تویه پاسپورته من از کی تا کی اجازه خروج هست و توضیحاتش چیه؟ تا بهتون بگه معاف از پرداخته عوارضید.

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    آقایون که سربازی دارن به طوره طبیعی این مرحله را میگذرونن. چون باید بعد از وثیقه گذاشتن یه نامه از وزارت علوم به اداره گذرنامه بگیرن تا مجوز خروج بگیرن.
    اما خانم ها و آقایونی که یا سربازی رفتند و یا معاف هستن تویه نشا چنین چیزی هست : "نامه به اداره کل گذرنامه" این را بزنن و بعد برن نامه را بگیرن ببرن اداره گذرنامه.
    در هر دو صورت نامه ای نیس که بگه شما معاف از پرداخته عوارضه خروجی. فقط تویه پاسپورت به صورت الکتریکی بیان میشه. یعنی رفتید دمه گیت خوده طرف میبینه که خروجتون دانشجویی میباشد و نیاز به پرداخته عوارض نیس. بانک ( بعضی بانک ها برایه دادنه ارز مسافرتی میگن باید اوله فیشه پرداخته عوارض را نشون بدید)، آفیسره فرودگاه یا هر کسه دیگه که گف باید عوارض بدید به جدیت بهش بگید نه ه ه ه ه .
    از اون آفیسر هایه اداره گذرنامه هم میتونید بپرسید که تویه پاسپورته من از کی تا کی اجازه خروج هست و توضیحاتش چیه؟ تا بهتون بگه معاف از پرداخته عوارضید.
    یعنی به بانک باید عوارض بدیم ولی جاهی دیگه نه ؟ درسته ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad5706ht نمایش پست ها
    یعنی به بانک باید عوارض بدیم ولی جاهی دیگه نه ؟ درسته ؟
    نه دانشجو ها کلا از پرداخت عوارض معافند.
    تو نامه وزارت علوم من این جمله رو نوشته:

"لذا صدرو گذرنامه و خروج نام برده بدون پرداخت عوارض خروج از کشور از نظر این اداره از مورخ 91/2/24 الی 91/8/24 به دفعات بلامانع می باشد."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    نه دانشجو ها کلا از پرداخت عوارض معافند.
    تو نامه وزارت علوم من این جمله رو نوشته:

"لذا صدرو گذرنامه و خروج نام برده بدون پرداخت عوارض خروج از کشور از نظر این اداره از مورخ 91/2/24 الی 91/8/24 به دفعات بلامانع می باشد."
    می گم عوارض خروح مگه چقدر هست؟ می ارزه بیافتیم دنبالش؟

یکی که معافه و نامه وزارت علوم نداره باید عوارض بده؟
    ویرایش توسط rrahmati : June 9th, 2012 در ساعت 08:18 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط rrahmati نمایش پست ها
    می گم عوارض خروح مگه چقدر هست؟ می ارزه بیافتیم دنبالش؟

یکی که معافه و نامه وزارت علوم نداره باید عوارض بده؟
    عوارض خروج از مرز هوایی 55 هزار تومنه. اگر می ارزه برو دنبالش
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Engineering/ Oregon State University

سلام دوستان
    ببخشید اگر سوال تکراری می پرسم. چون وقتم یکم محدود بود نمی شد همه 215 صفحه رو بخونم. 5-6 صفحه آخر رو خوندم اما جوابم رو پیدا نکردم.
    من هفته دیگه واسه مصاحبه سفارت دارم می رم ارمنستان که تازه ویزا بگیرم. می خواستم ببینم می شه تو این چند روز نامه واسه عدم پرداخت عوارض گرفت و چیکار باید کرد؟
    ممنونم اگر جوابم رو بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)